Fortigate 100d

Gorąco polecamy wszystkim klientom profesjonalnym nowoczesne produkty oferowane przez markę Fortinet. Są to urządzenia typu UTM, czyli Unified Threat Management, należące do linii FortGate 100D.

Firma Fortinet od wielu lat przoduje we wprowadzaniu na rynek nowatorskich rozwiązań służących do zabezpieczania rozwiązań sieciowych w przedsiębiorstwie.

Wykorzystanie produktów takich jak rozwiązania FortiGate 100D pozwala na zmniejszenie kosztów eksploatacji rozwiązań sieciowych oraz na znaczące poprawienie poziomu bezpieczeństwa. Każdy UTM oferowany przez markę Fortinet jest kompleksowym rozwiązaniem łączącym w sobie funkcjonalności zapory ogniowej, ochrony antywirusowej, filtru antyspamowego, ochrony przed programami szpiegującymi, a także zarządzania siecią. Rozwiązania oferowane w ramach linii FortiGate 100D są przeznaczone głównie dla większych firm, w których powstają stale rozwijające się, duże centra danych, gdzie każdego dnia przetwarzane są ich ogromne ilości.

Bezpieczeństwo sieci w firmie jest niezwykle istotne, a produkty marki Fortinet pomagają je zachować.

Jednym z najpopularniejszych produktów z opisywanej linii 100D jest FG-100D-BDL, czyli profesjonalne urządzenie zabezpieczające wraz z którym oferujemy Państwu rok gwarancji 8x5 FortiCare i rok licencji FortiGuard.

Produkt ten jest tani w eksploatacji, łączy w sobie wiele różnorodnych funkcjonalności, a trwałość jego działania została uzyskana dzięki wykorzystaniu specjalnych, dedykowanych układów sprzętowych.

Naszym klientom oferujemy także możliwość zakupu urządzenia FortiGate 100D w innym pakiecie, przykładowo FG-100D-BDL-900-36, czyli pakiet z trzema latami gwarancji 8x5 FortiCare i trzema latami licencji FortiGuard, lub FG-100D-BDL-900-60, czyli pakiet zapewniający pięć lat dostępu do wspomnianej wcześniej gwarancji oraz licencji. Niezależnie od wybranego pakietu, z pewnością każdy z klientów, który zdecyduje się na UTM marki Fortinet, będzie zadowolony ze swojego wyboru. Dodatkową zaletą urządzeń z linii 100D jest dostęp do FortiGuard Subscription Services, czyli usługi gwarantującej aktualność wszystkich zabezpieczeń.

Dzięki temu produktowi połączenia sieciowe w Twojej firmie staną się poprawnie zabezpieczone, komputery będą działać sprawnie, zniknie problem spamu, wirusów czy szkodliwych portali, a co za tym idzie, zwiększy się ogólna wydajność pracy przedsiębiorstwa!

Zobacz również:


Jesteś w kategorii FortiGate 100D