Jesteś w kategorii Cisco 7600
Przeglądasz 1 - 50 z 361 produktów
MEM-SIP-200-1G
1 GB Memory for 7600 SIP-200
Cena netto 16 412,38 zł
Cena brutto 20 187,23 zł
MEM-SIP-200-1G=
1 GB Memory for 7600 SIP-200
Cena netto 22 794,98 zł
Cena brutto 28 037,82 zł
1 Port Channelized OC3/STM-1 ATM and Circuit Emulation SPA
Cena netto 91 179,90 zł
Cena brutto 112 151,28 zł
SPA-1CHOC3-CE-ATM=
1 Port Channelized OC3/STM-1 ATM and Circuit Emulation SPA
Cena netto 91 179,90 zł
Cena brutto 112 151,28 zł
PA-E3
1 Port E3 Serial Port Adapter with E3 DSU
Cena netto 25 834,31 zł
Cena brutto 31 776,20 zł
PA-MC-E3
1 port Multi-Channel E3 port adapter
Cena netto 63 825,93 zł
Cena brutto 78 505,89 zł
PA-MC-STM-1SMI
1 port multichannel STM-1 single mode port adapter
Cena netto 139 809,18 zł
Cena brutto 171 965,29 zł
1 port OC-3c/STM-1 ATM Shared Port Adapter
Cena netto 24 314,64 zł
Cena brutto 29 907,01 zł
1 x WS-X6908-10G-2TXL and 1 x WS-X6848-SFP-2TXL Combo Pack
Cena netto 258 343,05 zł
Cena brutto 317 761,95 zł
SPA-1XCHSTM1/OC3
1-port Channelized STM-1/OC-3c to DS0 Shared Port Adapter
Cena netto 109 415,88 zł
Cena brutto 134 581,53 zł
PA-H
1-Port HSSI Port Adapter
Cena netto 18 235,98 zł
Cena brutto 22 430,26 zł
1-port OC192/STM64 POS/RPR XFP Optics
Cena netto 379 916,25 zł
Cena brutto 467 296,99 zł
1-port OC48/STM16 POS/RPR Shared Port Adapters
Cena netto 115 494,54 zł
Cena brutto 142 058,28 zł
DWDM-XFP-C=
10G MultiRate C Band Tunable DWDM XFP
Cena netto 62 306,27 zł
Cena brutto 76 636,71 zł
XFP-10GZR-OC192LR
10GBASE-ZR and OC192 LR2 XFP Module
Cena netto 48 629,28 zł
Cena brutto 59 814,01 zł
XFP-10GZR-OC192LR=
10GBASE-ZR and OC192 LR2 XFP Module
Cena netto 48 629,28 zł
Cena brutto 59 814,01 zł
16A AC Power Cord For China
Cena netto 151,97 zł
Cena brutto 186,92 zł
CAB-AC16A-90L-IN=
16A AC right angle pwr cord -International
Cena netto 303,93 zł
Cena brutto 373,84 zł
1900 W DC Option for 7606 Bundle
Cena netto 4 559,00 zł
Cena brutto 5 607,56 zł
2 Port Channelized T3/E3 ATM and Circuit Emulation SPA
Cena netto 75 983,25 zł
Cena brutto 93 459,40 zł
2 Port E3 Serial Port Adapter with E3 DSUs
Cena netto 37 991,63 zł
Cena brutto 46 729,70 zł
2 Port E3 Serial Port Adapter with E3 DSUs
Cena netto 51 963,86 zł
Cena brutto 63 915,55 zł
SPA-2XCT3/DS0
2-port Channelized T3 to DS0 Shared Port Adapter
Cena netto 91 179,90 zł
Cena brutto 112 151,28 zł
SPA-2XT3/E3
2-port Clear Channel T3/E3 Shared Port Adapter
Cena netto 27 353,97 zł
Cena brutto 33 645,38 zł
PA-2FE-TX
2-Port Fast Ethernet 100Base TX Port Adapter
Cena netto 11 549,45 zł
Cena brutto 14 205,83 zł
SPA-2XOC3-POS
2-port OC3/STM1 POS Shared Port Adapters
Cena netto 34 952,30 zł
Cena brutto 42 991,32 zł
2-port OC48/STM16 POS/RPR Shared Port Adapters
Cena netto 230 989,08 zł
Cena brutto 284 116,57 zł
SPA-24CHT1-CE-ATM
24 Port Channelized T1/E1/J1 ATM and Circuit Emulation SPA
Cena netto 60 786,60 zł
Cena brutto 74 767,52 zł
24 Port Channelized T1/E1/J1 ATM and Circuit Emulation SPA
Cena netto 60 786,60 zł
Cena brutto 74 767,52 zł
PWR-2700-AC
2700W AC power supply for CISCO7606
Cena netto 9 117,99 zł
Cena brutto 11 215,13 zł
PWR-2700-AC=
2700W AC power supply for CISCO7606
Cena netto 9 117,99 zł
Cena brutto 11 215,13 zł
PWR-2700-DC
2700W DC power supply for CISCO7606
Cena netto 10 637,66 zł
Cena brutto 13 084,32 zł
PWR-2700-DC=
2700W DC power supply for CISCO7606
Cena netto 10 637,66 zł
Cena brutto 13 084,32 zł
3 port OC-3c/STM-1 ATM Shared Port Adapter
Cena netto 63 825,93 zł
Cena brutto 78 505,89 zł
4-port Channelized T3 to DS0 Shared Port Adapter
Cena netto 182 359,80 zł
Cena brutto 224 302,55 zł
SPA-4XT3/E3
4-port Clear Channel T3/E3 Shared Port Adapter
Cena netto 51 668,61 zł
Cena brutto 63 552,39 zł
SPA-4XOC3-POS
4-port OC3/STM1 POS Shared Port Adapters
Cena netto 69 904,59 zł
Cena brutto 85 982,65 zł
4-port OC3/STM1 POS Shared Port Adapters
Cena netto 95 608,64 zł
Cena brutto 117 598,62 zł
4-port OC48/STM16 POS/RPR Shared Port Adapters
Cena netto 461 978,16 zł
Cena brutto 568 233,14 zł
4500W DC Power Supply
Cena netto 25 834,31 zł
Cena brutto 31 776,20 zł
4500W DC Power Supply
Cena netto 25 834,31 zł
Cena brutto 31 776,20 zł
4500W PS mounting kit within 7606-S chassis
Cena netto 1 975,56 zł
Cena brutto 2 429,94 zł
MEM-SIP-200-512M=
512MB Memory for 7600 SIP-200
Cena netto 14 588,78 zł
Cena brutto 17 944,20 zł
6000W-AC
6000 W AC Power Supply for Cisco 7609/7613
Cena netto 6 078,66 zł
Cena brutto 7 476,75 zł
6000W DC PS for CISCO7609/7609-S/13, Cat6506/09/13 chassis
Cena netto 30 393,30 zł
Cena brutto 37 383,76 zł
6000W DC PS for CISCO7609/7609-S/13, Cat6506/09/13 chassis
Cena netto 30 393,30 zł
Cena brutto 37 383,76 zł
76-ES+T-4TG, Bundle 2 Pack
Cena netto 212 753,10 zł
Cena brutto 261 686,31 zł
76-ES+XT-2TG3CXL, Bundle 2 Pack
Cena netto 303 933,00 zł
Cena brutto 373 837,59 zł
7600 ES+ Line Card, 20xGE SFP with DFC 3C
Cena netto 121 573,20 zł
Cena brutto 149 535,04 zł
7600 ES+ Line Card, 20xGE SFP with DFC 3C
Cena netto 121 573,20 zł
Cena brutto 149 535,04 zł

Strony