Jesteś w kategorii Cisco 7600
Przeglądasz 1 - 50 z 361 produktów
MEM-SIP-200-1G
1 GB Memory for 7600 SIP-200
Cena netto 16 210,91 zł
Cena brutto 19 939,42 zł
MEM-SIP-200-1G=
1 GB Memory for 7600 SIP-200
Cena netto 22 515,15 zł
Cena brutto 27 693,63 zł
1 Port Channelized OC3/STM-1 ATM and Circuit Emulation SPA
Cena netto 90 060,60 zł
Cena brutto 110 774,54 zł
SPA-1CHOC3-CE-ATM=
1 Port Channelized OC3/STM-1 ATM and Circuit Emulation SPA
Cena netto 90 060,60 zł
Cena brutto 110 774,54 zł
PA-E3
1 Port E3 Serial Port Adapter with E3 DSU
Cena netto 25 517,17 zł
Cena brutto 31 386,12 zł
PA-MC-E3
1 port Multi-Channel E3 port adapter
Cena netto 63 042,42 zł
Cena brutto 77 542,18 zł
PA-MC-STM-1SMI
1 port multichannel STM-1 single mode port adapter
Cena netto 138 092,92 zł
Cena brutto 169 854,29 zł
1 port OC-3c/STM-1 ATM Shared Port Adapter
Cena netto 24 016,16 zł
Cena brutto 29 539,88 zł
1 x WS-X6908-10G-2TXL and 1 x WS-X6848-SFP-2TXL Combo Pack
Cena netto 255 171,70 zł
Cena brutto 313 861,19 zł
SPA-1XCHSTM1/OC3
1-port Channelized STM-1/OC-3c to DS0 Shared Port Adapter
Cena netto 108 072,72 zł
Cena brutto 132 929,45 zł
PA-H
1-Port HSSI Port Adapter
Cena netto 18 012,12 zł
Cena brutto 22 154,91 zł
1-port OC192/STM64 POS/RPR XFP Optics
Cena netto 375 252,50 zł
Cena brutto 461 560,58 zł
1-port OC48/STM16 POS/RPR Shared Port Adapters
Cena netto 114 076,76 zł
Cena brutto 140 314,41 zł
DWDM-XFP-C=
10G MultiRate C Band Tunable DWDM XFP
Cena netto 61 541,41 zł
Cena brutto 75 695,93 zł
XFP-10GZR-OC192LR
10GBASE-ZR and OC192 LR2 XFP Module
Cena netto 48 032,32 zł
Cena brutto 59 079,75 zł
XFP-10GZR-OC192LR=
10GBASE-ZR and OC192 LR2 XFP Module
Cena netto 48 032,32 zł
Cena brutto 59 079,75 zł
16A AC Power Cord For China
Cena netto 150,10 zł
Cena brutto 184,62 zł
CAB-AC16A-90L-IN=
16A AC right angle pwr cord -International
Cena netto 300,20 zł
Cena brutto 369,25 zł
1900 W DC Option for 7606 Bundle
Cena netto 4 503,03 zł
Cena brutto 5 538,73 zł
2 Port Channelized T3/E3 ATM and Circuit Emulation SPA
Cena netto 75 050,50 zł
Cena brutto 92 312,12 zł
2 Port E3 Serial Port Adapter with E3 DSUs
Cena netto 51 325,96 zł
Cena brutto 63 130,94 zł
2 Port E3 Serial Port Adapter with E3 DSUs
Cena netto 37 525,25 zł
Cena brutto 46 156,06 zł
SPA-2XCT3/DS0
2-port Channelized T3 to DS0 Shared Port Adapter
Cena netto 90 060,60 zł
Cena brutto 110 774,54 zł
SPA-2XT3/E3
2-port Clear Channel T3/E3 Shared Port Adapter
Cena netto 27 018,18 zł
Cena brutto 33 232,36 zł
PA-2FE-TX
2-Port Fast Ethernet 100Base TX Port Adapter
Cena netto 11 407,68 zł
Cena brutto 14 031,44 zł
SPA-2XOC3-POS
2-port OC3/STM1 POS Shared Port Adapters
Cena netto 34 523,23 zł
Cena brutto 42 463,57 zł
2-port OC48/STM16 POS/RPR Shared Port Adapters
Cena netto 228 153,52 zł
Cena brutto 280 628,83 zł
SPA-24CHT1-CE-ATM
24 Port Channelized T1/E1/J1 ATM and Circuit Emulation SPA
Cena netto 60 040,40 zł
Cena brutto 73 849,69 zł
24 Port Channelized T1/E1/J1 ATM and Circuit Emulation SPA
Cena netto 60 040,40 zł
Cena brutto 73 849,69 zł
PWR-2700-AC
2700W AC power supply for CISCO7606
Cena netto 9 006,06 zł
Cena brutto 11 077,45 zł
PWR-2700-AC=
2700W AC power supply for CISCO7606
Cena netto 9 006,06 zł
Cena brutto 11 077,45 zł
PWR-2700-DC
2700W DC power supply for CISCO7606
Cena netto 10 507,07 zł
Cena brutto 12 923,70 zł
PWR-2700-DC=
2700W DC power supply for CISCO7606
Cena netto 10 507,07 zł
Cena brutto 12 923,70 zł
3 port OC-3c/STM-1 ATM Shared Port Adapter
Cena netto 63 042,42 zł
Cena brutto 77 542,18 zł
4-port Channelized T3 to DS0 Shared Port Adapter
Cena netto 180 121,20 zł
Cena brutto 221 549,08 zł
SPA-4XT3/E3
4-port Clear Channel T3/E3 Shared Port Adapter
Cena netto 51 034,34 zł
Cena brutto 62 772,24 zł
SPA-4XOC3-POS
4-port OC3/STM1 POS Shared Port Adapters
Cena netto 69 046,46 zł
Cena brutto 84 927,15 zł
4-port OC3/STM1 POS Shared Port Adapters
Cena netto 94 434,97 zł
Cena brutto 116 155,02 zł
4-port OC48/STM16 POS/RPR Shared Port Adapters
Cena netto 456 307,04 zł
Cena brutto 561 257,66 zł
4500W DC Power Supply
Cena netto 25 517,17 zł
Cena brutto 31 386,12 zł
4500W DC Power Supply
Cena netto 25 517,17 zł
Cena brutto 31 386,12 zł
4500W PS mounting kit within 7606-S chassis
Cena netto 1 951,31 zł
Cena brutto 2 400,11 zł
MEM-SIP-200-512M=
512MB Memory for 7600 SIP-200
Cena netto 14 409,70 zł
Cena brutto 17 723,93 zł
6000W-AC
6000 W AC Power Supply for Cisco 7609/7613
Cena netto 6 004,04 zł
Cena brutto 7 384,97 zł
6000W DC PS for CISCO7609/7609-S/13, Cat6506/09/13 chassis
Cena netto 30 020,20 zł
Cena brutto 36 924,85 zł
6000W DC PS for CISCO7609/7609-S/13, Cat6506/09/13 chassis
Cena netto 30 020,20 zł
Cena brutto 36 924,85 zł
76-ES+T-4TG, Bundle 2 Pack
Cena netto 210 141,40 zł
Cena brutto 258 473,92 zł
76-ES+XT-2TG3CXL, Bundle 2 Pack
Cena netto 300 202,00 zł
Cena brutto 369 248,46 zł
7600 ES+ Line Card, 20xGE SFP with DFC 3C
Cena netto 120 080,80 zł
Cena brutto 147 699,38 zł
7600 ES+ Line Card, 20xGE SFP with DFC 3C
Cena netto 120 080,80 zł
Cena brutto 147 699,38 zł

Strony