Jesteś w kategorii Cisco 2000
Przeglądasz 1 - 48 z 48 produktów
20-ft (6m) Ultra Low Loss LMR 400 Cable with TNC-N Connector
Cena netto 458,77 zł
Cena brutto 564,28 zł
GRWIC-1CE1T1-PRI
1 port channelized T1/E1 and PRI GRWIC
Cena netto 4 752,30 zł
Cena brutto 5 845,32 zł
GRWIC-1CE1T1-PRI=
1 port channelized T1/E1 and PRI GRWIC (data only)
Cena netto 4 771,18 zł
Cena brutto 5 868,56 zł
15-ft (4m) Stand With LMR 195 Cable With TNC Connectors
Cena netto 91,40 zł
Cena brutto 112,42 zł
15-ft (4m) Stand With LMR 195 Cable With TNC Connectors
Cena netto 91,74 zł
Cena brutto 112,85 zł
MEMUSB-1024FT=
1GB USB Flash Token,spare
Cena netto 2 583,43 zł
Cena brutto 3 177,62 zł
GRWIC-2CE1T1-PRI
2 port channelized T1/E1 and PRI GRWIC
Cena netto 7 671,79 zł
Cena brutto 9 436,30 zł
GRWIC-2CE1T1-PRI=
2 port channelized T1/E1 and PRI GRWIC (data only)
Cena netto 7 602,10 zł
Cena brutto 9 350,59 zł
CAB-L400-20-N-N=
20-ft (6m) Ultra Low Loss LMR 400 Cable with N Connectors
Cena netto 458,77 zł
Cena brutto 564,28 zł
CAB-L400-20-TNC-N=
20-ft (6m) Ultra Low Loss LMR 400 Cable with TNC-N Connector
Cena netto 456,94 zł
Cena brutto 562,04 zł
50-ft (15m) Ultra Low Loss LMR 400 Cable TNC-N Connector
Cena netto 917,57 zł
Cena brutto 1 128,62 zł
CAB-L400-50-TNC-N=
50-ft (15m) Ultra Low Loss LMR 400 Cable TNC-N Connector
Cena netto 1 417,67 zł
Cena brutto 1 743,74 zł
GRWIC-8A/S-232
8-Port Async/Sync Serial GRWIC, EIA-232
Cena netto 1 991,02 zł
Cena brutto 2 448,96 zł
GRWIC-8A/S-232=
8-Port Async/Sync Serial GRWIC, EIA-232
Cena netto 2 018,59 zł
Cena brutto 2 482,87 zł
CAB-AUX-RJ45
Auxiliary Cable 8ft with RJ45 and DB25M
Cena netto 55,06 zł
Cena brutto 67,72 zł
CAB-AUX-RJ45=
Auxiliary Cable 8ft with RJ45 and DB25M
Cena netto 54,79 zł
Cena brutto 67,40 zł
CGR-2010/K9
Cisco CGR2010 w/2GE, 4 GRWIC slots, 256MB CF, 1GB DRAM, IPB
Cena netto 8 398,80 zł
Cena brutto 10 330,52 zł
Cisco Connected Grid 2G/3G/4G Multimode LTE GRWIC - Global
Cena netto 4 341,90 zł
Cena brutto 5 340,54 zł
Cisco Connected Grid 2G/3G/4G Multimode LTE GRWIC - Global
Cena netto 4 341,90 zł
Cena brutto 5 340,54 zł
Cisco Connected Grid G.SHDSL GRWIC
Cena netto 3 256,43 zł
Cena brutto 4 005,40 zł
Cisco Connected Grid G.SHDSL GRWIC
Cena netto 3 256,43 zł
Cena brutto 4 005,40 zł
Cisco Connected Grid ISDN BRI S/T GRWIC
Cena netto 1 009,32 zł
Cena brutto 1 241,46 zł
Cisco Connected Grid ISDN BRI U GRWIC
Cena netto 1 468,08 zł
Cena brutto 1 805,74 zł
GRWIC-VA-DSL-A
Cisco Connected Grid VDSL2 and ADSL2/ADSL2+ GRWIC - Annex A
Cena netto 2 569,10 zł
Cena brutto 3 160,00 zł
GRWIC-VA-DSL-A=
Cisco Connected Grid VDSL2 and ADSL2/ADSL2+ GRWIC - Annex A
Cena netto 2 557,25 zł
Cena brutto 3 145,42 zł
GRWIC-VA-DSL-B
Cisco Connected Grid VDSL2 and ADSL2/ADSL2+ GRWIC - Annex B
Cena netto 2 569,10 zł
Cena brutto 3 160,00 zł
GRWIC-VA-DSL-M
Cisco Connected Grid VDSL2 and ADSL2/ADSL2+ GRWIC - Annex M
Cena netto 2 569,10 zł
Cena brutto 3 160,00 zł
GRWIC-VA-DSL-M=
Cisco Connected Grid VDSL2 and ADSL2/ADSL2+ GRWIC - Annex M
Cena netto 2 569,10 zł
Cena brutto 3 160,00 zł
Cisco GRWIC ESM IP SERVICES
Cena netto 2 438,85 zł
Cena brutto 2 999,78 zł
Cisco GRWIC ESM IP SERVICES
Cena netto 2 427,56 zł
Cena brutto 2 985,89 zł
Cisco GRWIC ESM IP SERVICES WITH EXPRESS SETUP
Cena netto 2 438,85 zł
Cena brutto 2 999,78 zł
MEM-CF-256MB-RGD=
Compact Flash for Cisco CGR2010
Cena netto 868,38 zł
Cena brutto 1 068,11 zł
Compact Flash for Cisco CGR2010
Cena netto 868,38 zł
Cena brutto 1 068,11 zł
GRWIC-D-ES-6S
EtherSwitch 4 100FX SFP ports + 2 100/1000 SFP
Cena netto 4 383,89 zł
Cena brutto 5 392,18 zł
GRWIC-D-ES-6S=
EtherSwitch 4 100FX SFP ports + 2 100/1000 SFP
Cena netto 6 875,22 zł
Cena brutto 8 456,53 zł
GRWIC-D-ES-2S-8PC
EtherSwitch 8x 10/100T (4 PoE) ports + 2 100/1000 SFP
Cena netto 4 771,18 zł
Cena brutto 5 868,56 zł
GRWIC-D-ES-2S-8PC=
EtherSwitch 8x 10/100T (4 PoE) ports + 2 100/1000 SFP
Cena netto 4 771,18 zł
Cena brutto 5 868,56 zł
Cena netto 135,73 zł
Cena brutto 166,95 zł
High Density 4 port EIA-232 to DB-9, DTE
Cena netto 550,51 zł
Cena brutto 677,13 zł
High Density 4 port EIA-232 to DB-9, DTE
Cena netto 543,00 zł
Cena brutto 667,89 zł
High Density 4-port EIA-232 to Female RJ45, 18 inches, DTE
Cena netto 550,51 zł
Cena brutto 677,13 zł
High Density 4-port EIA-232 to Female RJ45, 18 inches, DTE
Cena netto 547,95 zł
Cena brutto 673,98 zł
High Density 4-port EIA-232 to Male RJ45, DTE
Cena netto 543,00 zł
Cena brutto 667,89 zł
High Density 4-port EIA-232 to Male RJ45, DTE
Cena netto 543,00 zł
Cena brutto 667,89 zł
Multiband Volcano Ceiling Mount Indoor 4G Antenna
Cena netto 228,51 zł
Cena brutto 281,07 zł
Multiband Volcano Ceiling Mount Indoor 4G Antenna
Cena netto 229,38 zł
Cena brutto 282,14 zł
Rack Mount Kit Spare 19
Cena netto 137,64 zł
Cena brutto 169,30 zł
Slot Divider (Guide) for Cisco CGR2010
Cena netto 90,53 zł
Cena brutto 111,35 zł