Jesteś w kategorii Cisco 2000
Przeglądasz 1 - 48 z 48 produktów
20-ft (6m) Ultra Low Loss LMR 400 Cable with TNC-N Connector
Cena netto 446,08 zł
Cena brutto 548,68 zł
GRWIC-1CE1T1-PRI
1 port channelized T1/E1 and PRI GRWIC
Cena netto 4 639,18 zł
Cena brutto 5 706,19 zł
GRWIC-1CE1T1-PRI=
1 port channelized T1/E1 and PRI GRWIC (data only)
Cena netto 4 639,18 zł
Cena brutto 5 706,19 zł
15-ft (4m) Stand With LMR 195 Cable With TNC Connectors
Cena netto 88,73 zł
Cena brutto 109,14 zł
15-ft (4m) Stand With LMR 195 Cable With TNC Connectors
Cena netto 89,24 zł
Cena brutto 109,77 zł
MEMUSB-1024FT=
1GB USB Flash Token,spare
Cena netto 2 546,72 zł
Cena brutto 3 132,46 zł
GRWIC-2CE1T1-PRI
2 port channelized T1/E1 and PRI GRWIC
Cena netto 7 494,07 zł
Cena brutto 9 217,71 zł
GRWIC-2CE1T1-PRI=
2 port channelized T1/E1 and PRI GRWIC (data only)
Cena netto 7 494,07 zł
Cena brutto 9 217,71 zł
CAB-L400-20-N-N=
20-ft (6m) Ultra Low Loss LMR 400 Cable with N Connectors
Cena netto 446,08 zł
Cena brutto 548,68 zł
CAB-L400-20-TNC-N=
20-ft (6m) Ultra Low Loss LMR 400 Cable with TNC-N Connector
Cena netto 673,83 zł
Cena brutto 828,81 zł
50-ft (15m) Ultra Low Loss LMR 400 Cable TNC-N Connector
Cena netto 887,29 zł
Cena brutto 1 091,36 zł
CAB-L400-50-TNC-N=
50-ft (15m) Ultra Low Loss LMR 400 Cable TNC-N Connector
Cena netto 1 397,53 zł
Cena brutto 1 718,96 zł
GRWIC-8A/S-232
8-Port Async/Sync Serial GRWIC, EIA-232
Cena netto 1 962,73 zł
Cena brutto 2 414,16 zł
GRWIC-8A/S-232=
8-Port Async/Sync Serial GRWIC, EIA-232
Cena netto 1 962,73 zł
Cena brutto 2 414,16 zł
CAB-AUX-RJ45
Auxiliary Cable 8ft with RJ45 and DB25M
Cena netto 53,55 zł
Cena brutto 65,86 zł
CAB-AUX-RJ45=
Auxiliary Cable 8ft with RJ45 and DB25M
Cena netto 53,55 zł
Cena brutto 65,86 zł
CGR-2010/K9
Cisco CGR2010 w/2GE, 4 GRWIC slots, 256MB CF, 1GB DRAM, IPB
Cena netto 8 198,89 zł
Cena brutto 10 084,64 zł
Cisco Connected Grid 2G/3G/4G Multimode LTE GRWIC - Global
Cena netto 4 280,20 zł
Cena brutto 5 264,65 zł
Cisco Connected Grid 2G/3G/4G Multimode LTE GRWIC - Global
Cena netto 4 280,20 zł
Cena brutto 5 264,65 zł
Cisco Connected Grid G.SHDSL GRWIC
Cena netto 3 210,15 zł
Cena brutto 3 948,48 zł
Cisco Connected Grid G.SHDSL GRWIC
Cena netto 3 210,15 zł
Cena brutto 3 948,48 zł
Cisco Connected Grid ISDN BRI S/T GRWIC
Cena netto 981,36 zł
Cena brutto 1 207,08 zł
Cisco Connected Grid ISDN BRI U GRWIC
Cena netto 1 419,66 zł
Cena brutto 1 746,18 zł
GRWIC-VA-DSL-A
Cisco Connected Grid VDSL2 and ADSL2/ADSL2+ GRWIC - Annex A
Cena netto 2 498,01 zł
Cena brutto 3 072,55 zł
GRWIC-VA-DSL-A=
Cisco Connected Grid VDSL2 and ADSL2/ADSL2+ GRWIC - Annex A
Cena netto 2 484,36 zł
Cena brutto 3 055,76 zł
GRWIC-VA-DSL-B
Cisco Connected Grid VDSL2 and ADSL2/ADSL2+ GRWIC - Annex B
Cena netto 2 498,01 zł
Cena brutto 3 072,55 zł
GRWIC-VA-DSL-M
Cisco Connected Grid VDSL2 and ADSL2/ADSL2+ GRWIC - Annex M
Cena netto 2 498,01 zł
Cena brutto 3 072,55 zł
GRWIC-VA-DSL-M=
Cisco Connected Grid VDSL2 and ADSL2/ADSL2+ GRWIC - Annex M
Cena netto 2 498,01 zł
Cena brutto 3 072,55 zł
Cisco GRWIC ESM IP SERVICES
Cena netto 2 371,32 zł
Cena brutto 2 916,72 zł
Cisco GRWIC ESM IP SERVICES
Cena netto 2 371,32 zł
Cena brutto 2 916,72 zł
Cisco GRWIC ESM IP SERVICES WITH EXPRESS SETUP
Cena netto 2 371,32 zł
Cena brutto 2 916,72 zł
Compact Flash for Cisco CGR2010
Cena netto 856,04 zł
Cena brutto 1 052,93 zł
MEM-CF-256MB-RGD=
Compact Flash for Cisco CGR2010
Cena netto 856,04 zł
Cena brutto 1 052,93 zł
GRWIC-D-ES-6S
EtherSwitch 4 100FX SFP ports + 2 100/1000 SFP
Cena netto 4 282,30 zł
Cena brutto 5 267,23 zł
GRWIC-D-ES-6S=
EtherSwitch 4 100FX SFP ports + 2 100/1000 SFP
Cena netto 4 282,30 zł
Cena brutto 5 267,23 zł
GRWIC-D-ES-2S-8PC
EtherSwitch 8x 10/100T (4 PoE) ports + 2 100/1000 SFP
Cena netto 4 639,18 zł
Cena brutto 5 706,19 zł
GRWIC-D-ES-2S-8PC=
EtherSwitch 8x 10/100T (4 PoE) ports + 2 100/1000 SFP
Cena netto 4 639,18 zł
Cena brutto 5 706,19 zł
Cena netto 133,80 zł
Cena brutto 164,57 zł
High Density 4 port EIA-232 to DB-9, DTE
Cena netto 535,28 zł
Cena brutto 658,40 zł
High Density 4 port EIA-232 to DB-9, DTE
Cena netto 535,28 zł
Cena brutto 658,40 zł
High Density 4-port EIA-232 to Female RJ45, 18 inches, DTE
Cena netto 535,28 zł
Cena brutto 658,40 zł
High Density 4-port EIA-232 to Female RJ45, 18 inches, DTE
Cena netto 532,37 zł
Cena brutto 654,82 zł
High Density 4-port EIA-232 to Male RJ45, DTE
Cena netto 535,28 zł
Cena brutto 658,40 zł
High Density 4-port EIA-232 to Male RJ45, DTE
Cena netto 535,28 zł
Cena brutto 658,40 zł
Multiband Volcano Ceiling Mount Indoor 4G Antenna
Cena netto 223,04 zł
Cena brutto 274,34 zł
Multiband Volcano Ceiling Mount Indoor 4G Antenna
Cena netto 221,80 zł
Cena brutto 272,81 zł
Rack Mount Kit Spare 19
Cena netto 133,80 zł
Cena brutto 164,57 zł
Slot Divider (Guide) for Cisco CGR2010
Cena netto 89,24 zł
Cena brutto 109,77 zł