Jesteś w kategorii Cisco Nexus 3000
Przeglądasz 1 - 50 z 74 produktów
SFP-10G-SR
10GBASE-SR SFP Module
Cena netto 1 792,76 zł
Cena brutto 2 205,10 zł
SFP-H10GB-CU1M
10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter
Cena netto 208,89 zł
Cena brutto 256,94 zł
SFP-H10GB-CU5M
10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter
Cena netto 269,00 zł
Cena brutto 330,87 zł
SFP-10G-LR
10GBASE-LR SFP Module
Cena netto 7 169,60 zł
Cena brutto 8 818,60 zł
40GBASE-CR4 Passive Copper Cable, 1m
Cena netto 450,44 zł
Cena brutto 554,04 zł
QSFP-H40G-CU1M=
40GBASE-CR4 Passive Copper Cable, 1m
Cena netto 450,44 zł
Cena brutto 554,04 zł
QSFP-H40G-CU3M=
40GBASE-CR4 Passive Copper Cable, 3m
Cena netto 450,44 zł
Cena brutto 554,04 zł
40GBASE-CR4 Passive Copper Cable, 3m
Cena netto 450,44 zł
Cena brutto 554,04 zł
QSFP-H40G-CU5M=
40GBASE-CR4 Passive Copper Cable, 5m
Cena netto 675,70 zł
Cena brutto 831,11 zł
QSFP-40G-SR4
40GBASE-SR4 QSFP Transceiver Module with MPO Connector
Cena netto 855,69 zł
Cena brutto 1 052,50 zł
QSFP-40G-SR4=
40GBASE-SR4 QSFP Transceiver Module with MPO Connector
Cena netto 5 396,32 zł
Cena brutto 6 637,47 zł
SFP-H10GB-ACU10M
Active Twinax cable assembly, 10m
Cena netto 738,71 zł
Cena brutto 908,61 zł
SFP-H10GB-ACU10M=
Active Twinax cable assembly, 10m
Cena netto 735,30 zł
Cena brutto 904,42 zł
SFP-H10GB-ACU7M
Active Twinax cable assembly, 7m
Cena netto 648,67 zł
Cena brutto 797,87 zł
SFP-H10GB-ACU7M=
Active Twinax cable assembly, 7m
Cena netto 648,67 zł
Cena brutto 797,87 zł
DCNM for LAN Advanced Edt. for Nexus 3000
Cena netto 4 079,79 zł
Cena brutto 5 018,14 zł
DCNM for LAN Advanced Edt. for Nexus 3000
Cena netto 4 079,79 zł
Cena brutto 5 018,14 zł
DCNM for LAN Avanced Edt. for Nexus 3000
Cena netto 4 079,79 zł
Cena brutto 5 018,14 zł
N2K 400W DC Power Supply, Std airflow (Port side exhaust)
Cena netto 3 674,79 zł
Cena brutto 4 519,99 zł
N2K-C2200 Power Supply Blank, spare
Cena netto 306,94 zł
Cena brutto 377,54 zł
N2K/3K 400W AC Power Supply, Std airflow (Port side exhaust)
Cena netto 2 042,02 zł
Cena brutto 2 511,69 zł
N2200-PAC-400W-B=
N2K/N3K AC Power Supply, Reversed airflow (port side intake)
Cena netto 2 042,02 zł
Cena brutto 2 511,69 zł
N3K 350W DC PSU, Reverse Airflow (port side intake)
Cena netto 3 265,53 zł
Cena brutto 4 016,61 zł
Nexus 2K and 3K Reverse Airflow DC Power Supply
Cena netto 3 674,79 zł
Cena brutto 4 519,99 zł
Nexus 3000, XNC with Monitor Manager Small Bundle
Cena netto 79 587,81 zł
Cena brutto 97 893,01 zł
Nexus 3000, XNC with Monitor Manager Starter Bundle
Cena netto 38 772,89 zł
Cena brutto 47 690,66 zł
Nexus 3016, Rev Airflow (port side intake), AC P/S, LAN Ent
Cena netto 309 377,43 zł
Cena brutto 380 534,24 zł
Nexus 3016, Std Airflow (port side exhaust),AC P/S, LAN Ent
Cena netto 309 377,43 zł
Cena brutto 380 534,24 zł
Nexus 3016, Std Airflow (port side exhaust),DC P/S, LAN Ent
Cena netto 309 377,43 zł
Cena brutto 380 534,24 zł
Nexus 3016Q-40GE 1RU 16p 40GE switch, no p/s, no fan- tray
Cena netto 248 155,05 zł
Cena brutto 305 230,71 zł
Nexus 3016Q-40GE 1RU 16p 40GE switch, no p/s, no fan-tray
Cena netto 248 155,05 zł
Cena brutto 305 230,71 zł
Nexus 3048 Fan Module, Port-side Exhaust
Cena netto 2 042,02 zł
Cena brutto 2 511,69 zł
Nexus 3048 Fan Module, Port-side intake
Cena netto 2 042,02 zł
Cena brutto 2 511,69 zł
Nexus 3048, Rev Airflow (port side intake) DC P/S, LAN Ent L
Cena netto 71 428,24 zł
Cena brutto 87 856,74 zł
Nexus 3048, Rev Airflow (port side intake), AC P/S, LAN Ent
Cena netto 71 428,24 zł
Cena brutto 87 856,74 zł
Nexus 3048, Std Airflow (port side exhaust), AC P/S, LAN Ent
Cena netto 71 428,24 zł
Cena brutto 87 856,74 zł
Nexus 3048, Std Airflow (port side exhaust),DC P/S, LAN Ent
Cena netto 71 428,24 zł
Cena brutto 87 856,74 zł
Nexus 3048TP-1GE 1RU 48 1GE and 4 10GE ports, no p/s,no fan
Cena netto 51 020,78 zł
Cena brutto 62 755,56 zł
N3K-C3048TP-1GE
Nexus 3048TP-1GE 1RU 48 x 10/100/1000 and 4 x 10GE ports
Cena netto 51 020,78 zł
Cena brutto 62 755,56 zł
Nexus 3064 Fan Module, Front-to-Back Airflow, Spare
Cena netto 2 042,02 zł
Cena brutto 2 511,69 zł
Nexus 3064 Fan Module, Reversed airflow (port side intake)
Cena netto 2 042,02 zł
Cena brutto 2 511,69 zł
Nexus 3064-E Std Airflow (port side exhaust) D/C, LAN Ent Li
Cena netto 257 137,40 zł
Cena brutto 316 279,01 zł
N3K-C3064PQ-10GE
Nexus 3064-E, 48 SFP+, 4 QSFP+ ports, with enh scale
Cena netto 118 919,17 zł
Cena brutto 146 270,58 zł
Nexus 3064-E, Reversed Airflow (port side intake), LAN Ent L
Cena netto 257 137,40 zł
Cena brutto 316 279,01 zł
Nexus 3064-E, with enh scale, no p/s, no fantray
Cena netto 118 919,17 zł
Cena brutto 146 270,58 zł
N3K-C3064TQ-32T
Nexus 3064-T, 32 x 10GBase-T and 4 QSFP+ ports
Cena netto 73 466,00 zł
Cena brutto 90 363,18 zł
N3K-C3064TQ-10GT
Nexus 3064-T, 48 x 10GBase-T and 4 QSFP+ ports
Cena netto 102 037,30 zł
Cena brutto 125 505,88 zł
Nexus 3064-T, 48 x 10GBase-T and 4 QSFP+ ports
Cena netto 102 037,30 zł
Cena brutto 125 505,88 zł
Nexus 3064-T, Fwd AF (port side exhaust),AC P/S, LAN Ent Bun
Cena netto 134 688,38 zł
Cena brutto 165 666,71 zł
Nexus 3064-T, Rev AF (port side intake),AC P/S, LAN Ent Bun
Cena netto 134 688,38 zł
Cena brutto 165 666,71 zł

Strony