Jesteś w kategorii Cisco Nexus 3000
Przeglądasz 1 - 50 z 74 produktów
SFP-10G-SR
10GBASE-SR SFP Module
Cena netto 1 775,38 zł
Cena brutto 2 183,72 zł
SFP-H10GB-CU1M
10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter
Cena netto 178,44 zł
Cena brutto 219,48 zł
SFP-H10GB-CU5M
10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter
Cena netto 264,52 zł
Cena brutto 325,36 zł
SFP-10G-LR
10GBASE-LR SFP Module
Cena netto 7 128,29 zł
Cena brutto 8 767,79 zł
40GBASE-CR4 Passive Copper Cable, 1m
Cena netto 446,08 zł
Cena brutto 548,68 zł
QSFP-H40G-CU1M=
40GBASE-CR4 Passive Copper Cable, 1m
Cena netto 446,08 zł
Cena brutto 548,68 zł
QSFP-H40G-CU3M=
40GBASE-CR4 Passive Copper Cable, 3m
Cena netto 673,32 zł
Cena brutto 828,18 zł
40GBASE-CR4 Passive Copper Cable, 3m
Cena netto 446,08 zł
Cena brutto 548,68 zł
QSFP-H40G-CU5M=
40GBASE-CR4 Passive Copper Cable, 5m
Cena netto 665,49 zł
Cena brutto 818,55 zł
QSFP-40G-SR4
40GBASE-SR4 QSFP Transceiver Module with MPO Connector
Cena netto 847,78 zł
Cena brutto 1 042,77 zł
QSFP-40G-SR4=
40GBASE-SR4 QSFP Transceiver Module with MPO Connector
Cena netto 8 065,87 zł
Cena brutto 9 921,01 zł
SFP-H10GB-ACU10M
Active Twinax cable assembly, 10m
Cena netto 731,57 zł
Cena brutto 899,83 zł
SFP-H10GB-ACU10M=
Active Twinax cable assembly, 10m
Cena netto 1 104,29 zł
Cena brutto 1 358,28 zł
SFP-H10GB-ACU7M
Active Twinax cable assembly, 7m
Cena netto 642,37 zł
Cena brutto 790,12 zł
SFP-H10GB-ACU7M=
Active Twinax cable assembly, 7m
Cena netto 963,39 zł
Cena brutto 1 184,97 zł
DCNM for LAN Advanced Edt. for Nexus 3000
Cena netto 4 096,15 zł
Cena brutto 5 038,27 zł
DCNM for LAN Advanced Edt. for Nexus 3000
Cena netto 4 096,15 zł
Cena brutto 5 038,27 zł
DCNM for LAN Avanced Edt. for Nexus 3000
Cena netto 4 096,15 zł
Cena brutto 5 038,27 zł
N2K 400W DC Power Supply, Std airflow (Port side exhaust)
Cena netto 3 689,53 zł
Cena brutto 4 538,12 zł
N2K-C2200 Power Supply Blank, spare
Cena netto 308,17 zł
Cena brutto 379,05 zł
N2K/3K 400W AC Power Supply, Std airflow (Port side exhaust)
Cena netto 2 050,22 zł
Cena brutto 2 521,77 zł
N2200-PAC-400W-B=
N2K/N3K AC Power Supply, Reversed airflow (port side intake)
Cena netto 2 050,22 zł
Cena brutto 2 521,77 zł
N3K 350W DC PSU, Reverse Airflow (port side intake)
Cena netto 3 278,63 zł
Cena brutto 4 032,72 zł
Nexus 2K and 3K Reverse Airflow DC Power Supply
Cena netto 3 689,53 zł
Cena brutto 4 538,12 zł
Nexus 3000, XNC with Monitor Manager Small Bundle
Cena netto 79 907,05 zł
Cena brutto 98 285,68 zł
Nexus 3000, XNC with Monitor Manager Starter Bundle
Cena netto 38 928,42 zł
Cena brutto 47 881,96 zł
Nexus 3016, Rev Airflow (port side intake), AC P/S, LAN Ent
Cena netto 310 618,39 zł
Cena brutto 382 060,62 zł
Nexus 3016, Std Airflow (port side exhaust),AC P/S, LAN Ent
Cena netto 310 618,39 zł
Cena brutto 382 060,62 zł
Nexus 3016, Std Airflow (port side exhaust),DC P/S, LAN Ent
Cena netto 310 618,39 zł
Cena brutto 382 060,62 zł
Nexus 3016Q-40GE 1RU 16p 40GE switch, no p/s, no fan- tray
Cena netto 249 150,44 zł
Cena brutto 306 455,04 zł
Nexus 3016Q-40GE 1RU 16p 40GE switch, no p/s, no fan-tray
Cena netto 249 150,44 zł
Cena brutto 306 455,04 zł
Nexus 3048 Fan Module, Port-side Exhaust
Cena netto 2 050,22 zł
Cena brutto 2 521,77 zł
Nexus 3048 Fan Module, Port-side intake
Cena netto 2 050,22 zł
Cena brutto 2 521,77 zł
Nexus 3048, Rev Airflow (port side intake) DC P/S, LAN Ent L
Cena netto 71 714,75 zł
Cena brutto 88 209,14 zł
Nexus 3048, Rev Airflow (port side intake), AC P/S, LAN Ent
Cena netto 71 714,75 zł
Cena brutto 88 209,14 zł
Nexus 3048, Std Airflow (port side exhaust), AC P/S, LAN Ent
Cena netto 71 714,75 zł
Cena brutto 88 209,14 zł
Nexus 3048, Std Airflow (port side exhaust),DC P/S, LAN Ent
Cena netto 71 714,75 zł
Cena brutto 88 209,14 zł
Nexus 3048TP-1GE 1RU 48 1GE and 4 10GE ports, no p/s,no fan
Cena netto 51 225,43 zł
Cena brutto 63 007,28 zł
N3K-C3048TP-1GE
Nexus 3048TP-1GE 1RU 48 x 10/100/1000 and 4 x 10GE ports
Cena netto 51 225,43 zł
Cena brutto 63 007,28 zł
Nexus 3064 Fan Module, Front-to-Back Airflow, Spare
Cena netto 2 050,22 zł
Cena brutto 2 521,77 zł
Nexus 3064 Fan Module, Reversed airflow (port side intake)
Cena netto 2 050,22 zł
Cena brutto 2 521,77 zł
Nexus 3064-E Std Airflow (port side exhaust) D/C, LAN Ent Li
Cena netto 258 168,82 zł
Cena brutto 317 547,65 zł
N3K-C3064PQ-10GE
Nexus 3064-E, 48 SFP+, 4 QSFP+ ports, with enh scale
Cena netto 119 396,18 zł
Cena brutto 146 857,30 zł
Nexus 3064-E, Reversed Airflow (port side intake), LAN Ent L
Cena netto 258 168,82 zł
Cena brutto 317 547,65 zł
Nexus 3064-E, with enh scale, no p/s, no fantray
Cena netto 119 396,18 zł
Cena brutto 146 857,30 zł
N3K-C3064TQ-32T
Nexus 3064-T, 32 x 10GBase-T and 4 QSFP+ ports
Cena netto 73 760,69 zł
Cena brutto 90 725,64 zł
N3K-C3064TQ-10GT
Nexus 3064-T, 48 x 10GBase-T and 4 QSFP+ ports
Cena netto 102 446,59 zł
Cena brutto 126 009,30 zł
Nexus 3064-T, 48 x 10GBase-T and 4 QSFP+ ports
Cena netto 102 446,59 zł
Cena brutto 126 009,30 zł
Nexus 3064-T, Fwd AF (port side exhaust),AC P/S, LAN Ent Bun
Cena netto 135 228,64 zł
Cena brutto 166 331,23 zł
Nexus 3064-T, Rev AF (port side intake),AC P/S, LAN Ent Bun
Cena netto 135 228,64 zł
Cena brutto 166 331,23 zł

Strony