Jesteś w kategorii Cisco Nexus 3000
Przeglądasz 1 - 50 z 74 produktów
SFP-10G-SR
10GBASE-SR SFP Module
Cena netto 1 832,33 zł
Cena brutto 2 253,77 zł
SFP-H10GB-CU1M
10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter
Cena netto 213,50 zł
Cena brutto 262,61 zł
SFP-H10GB-CU5M
10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter
Cena netto 274,94 zł
Cena brutto 338,18 zł
SFP-10G-LR
10GBASE-LR SFP Module
Cena netto 7 327,85 zł
Cena brutto 9 013,26 zł
40GBASE-CR4 Passive Copper Cable, 1m
Cena netto 460,38 zł
Cena brutto 566,27 zł
QSFP-H40G-CU1M=
40GBASE-CR4 Passive Copper Cable, 1m
Cena netto 460,38 zł
Cena brutto 566,27 zł
40GBASE-CR4 Passive Copper Cable, 3m
Cena netto 460,38 zł
Cena brutto 566,27 zł
QSFP-H40G-CU3M=
40GBASE-CR4 Passive Copper Cable, 3m
Cena netto 460,38 zł
Cena brutto 566,27 zł
QSFP-H40G-CU5M=
40GBASE-CR4 Passive Copper Cable, 5m
Cena netto 690,62 zł
Cena brutto 849,46 zł
QSFP-40G-SR4
40GBASE-SR4 QSFP Transceiver Module with MPO Connector
Cena netto 874,58 zł
Cena brutto 1 075,73 zł
QSFP-40G-SR4=
40GBASE-SR4 QSFP Transceiver Module with MPO Connector
Cena netto 5 515,43 zł
Cena brutto 6 783,98 zł
SFP-H10GB-ACU10M
Active Twinax cable assembly, 10m
Cena netto 755,02 zł
Cena brutto 928,67 zł
SFP-H10GB-ACU10M=
Active Twinax cable assembly, 10m
Cena netto 751,53 zł
Cena brutto 924,38 zł
SFP-H10GB-ACU7M
Active Twinax cable assembly, 7m
Cena netto 662,99 zł
Cena brutto 815,48 zł
SFP-H10GB-ACU7M=
Active Twinax cable assembly, 7m
Cena netto 662,99 zł
Cena brutto 815,48 zł
DCNM for LAN Advanced Edt. for Nexus 3000
Cena netto 4 169,84 zł
Cena brutto 5 128,90 zł
DCNM for LAN Advanced Edt. for Nexus 3000
Cena netto 4 169,84 zł
Cena brutto 5 128,90 zł
DCNM for LAN Avanced Edt. for Nexus 3000
Cena netto 4 169,84 zł
Cena brutto 5 128,90 zł
N2K 400W DC Power Supply, Std airflow (Port side exhaust)
Cena netto 3 755,91 zł
Cena brutto 4 619,76 zł
N2K-C2200 Power Supply Blank, spare
Cena netto 313,72 zł
Cena brutto 385,87 zł
N2K/3K 400W AC Power Supply, Std airflow (Port side exhaust)
Cena netto 2 087,10 zł
Cena brutto 2 567,13 zł
N2200-PAC-400W-B=
N2K/N3K AC Power Supply, Reversed airflow (port side intake)
Cena netto 2 087,10 zł
Cena brutto 2 567,13 zł
N3K 350W DC PSU, Reverse Airflow (port side intake)
Cena netto 3 337,62 zł
Cena brutto 4 105,27 zł
Nexus 2K and 3K Reverse Airflow DC Power Supply
Cena netto 3 755,91 zł
Cena brutto 4 619,76 zł
Nexus 3000, XNC with Monitor Manager Small Bundle
Cena netto 81 344,57 zł
Cena brutto 100 053,82 zł
Nexus 3000, XNC with Monitor Manager Starter Bundle
Cena netto 39 628,73 zł
Cena brutto 48 743,34 zł
Nexus 3016, Rev Airflow (port side intake), AC P/S, LAN Ent
Cena netto 316 206,36 zł
Cena brutto 388 933,82 zł
Nexus 3016, Std Airflow (port side exhaust),AC P/S, LAN Ent
Cena netto 316 206,36 zł
Cena brutto 388 933,82 zł
Nexus 3016, Std Airflow (port side exhaust),DC P/S, LAN Ent
Cena netto 316 206,36 zł
Cena brutto 388 933,82 zł
Nexus 3016Q-40GE 1RU 16p 40GE switch, no p/s, no fan- tray
Cena netto 253 632,61 zł
Cena brutto 311 968,11 zł
Nexus 3016Q-40GE 1RU 16p 40GE switch, no p/s, no fan-tray
Cena netto 253 632,61 zł
Cena brutto 311 968,11 zł
Nexus 3048 Fan Module, Port-side Exhaust
Cena netto 2 087,10 zł
Cena brutto 2 567,13 zł
Nexus 3048 Fan Module, Port-side intake
Cena netto 2 087,10 zł
Cena brutto 2 567,13 zł
Nexus 3048, Rev Airflow (port side intake) DC P/S, LAN Ent L
Cena netto 73 004,89 zł
Cena brutto 89 796,01 zł
Nexus 3048, Rev Airflow (port side intake), AC P/S, LAN Ent
Cena netto 73 004,89 zł
Cena brutto 89 796,01 zł
Nexus 3048, Std Airflow (port side exhaust), AC P/S, LAN Ent
Cena netto 73 004,89 zł
Cena brutto 89 796,01 zł
Nexus 3048, Std Airflow (port side exhaust),DC P/S, LAN Ent
Cena netto 73 004,89 zł
Cena brutto 89 796,01 zł
Nexus 3048TP-1GE 1RU 48 1GE and 4 10GE ports, no p/s,no fan
Cena netto 52 146,97 zł
Cena brutto 64 140,77 zł
N3K-C3048TP-1GE
Nexus 3048TP-1GE 1RU 48 x 10/100/1000 and 4 x 10GE ports
Cena netto 52 146,97 zł
Cena brutto 64 140,77 zł
Nexus 3064 Fan Module, Front-to-Back Airflow, Spare
Cena netto 2 087,10 zł
Cena brutto 2 567,13 zł
Nexus 3064 Fan Module, Reversed airflow (port side intake)
Cena netto 2 087,10 zł
Cena brutto 2 567,13 zł
Nexus 3064-E Std Airflow (port side exhaust) D/C, LAN Ent Li
Cena netto 262 813,23 zł
Cena brutto 323 260,28 zł
N3K-C3064PQ-10GE
Nexus 3064-E, 48 SFP+, 4 QSFP+ ports, with enh scale
Cena netto 121 544,09 zł
Cena brutto 149 499,24 zł
Nexus 3064-E, Reversed Airflow (port side intake), LAN Ent L
Cena netto 262 813,23 zł
Cena brutto 323 260,28 zł
Nexus 3064-E, with enh scale, no p/s, no fantray
Cena netto 121 544,09 zł
Cena brutto 149 499,24 zł
N3K-C3064TQ-32T
Nexus 3064-T, 32 x 10GBase-T and 4 QSFP+ ports
Cena netto 75 087,63 zł
Cena brutto 92 357,78 zł
N3K-C3064TQ-10GT
Nexus 3064-T, 48 x 10GBase-T and 4 QSFP+ ports
Cena netto 104 289,58 zł
Cena brutto 128 276,19 zł
Nexus 3064-T, 48 x 10GBase-T and 4 QSFP+ ports
Cena netto 104 289,58 zł
Cena brutto 128 276,19 zł
Nexus 3064-T, Fwd AF (port side exhaust),AC P/S, LAN Ent Bun
Cena netto 137 661,38 zł
Cena brutto 169 323,49 zł
Nexus 3064-T, Rev AF (port side intake),AC P/S, LAN Ent Bun
Cena netto 137 661,38 zł
Cena brutto 169 323,49 zł

Strony