Jesteś w kategorii Cisco IE 3000
Przeglądasz 1 - 26 z 26 produktów
GLC-ZX-SM-RGD
1000BASE-ZX Single Mode RuggedSFP
Cena netto 7 935,87 zł
Cena brutto 9 761,11 zł
GLC-SX-MM-RGD
1000Mbps Multi-Mode Rugged SFP
Cena netto 1 950,69 zł
Cena brutto 2 399,35 zł
GLC-LX-SM-RGD
1000Mbps Single Mode Rugged SFP
Cena netto 1 982,82 zł
Cena brutto 2 438,87 zł
GLC-FE-100FX-RGD
100Base-FX Multi ModeRugged SFP
Cena netto 497,98 zł
Cena brutto 612,51 zł
GLC-FE-100LX-RGD
100Mbps Single Mode Rugged SFP
Cena netto 781,56 zł
Cena brutto 961,32 zł
Cisco IE 3000 4 port SFP expansion module
Cena netto 3 064,12 zł
Cena brutto 3 768,86 zł
Cisco IE 3000 8 port SFP expansion module
Cena netto 2 544,21 zł
Cena brutto 3 129,37 zł
Cisco IE 3000 Expansion Module, 4 POE 10/100
Cena netto 2 716,18 zł
Cena brutto 3 340,90 zł
Cisco IE 3000 Expansion Module, 4 POE 10/100 4 non-POE 10/10
Cena netto 3 802,66 zł
Cena brutto 4 677,27 zł
IEM-3000-8TM=
Cisco IE 3000 Expansion Module, 8 10/100
Cena netto 1 889,38 zł
Cena brutto 2 323,93 zł
IEM-3000-8FM=
Cisco IE 3000 Expansion Module, 8 100FX
Cena netto 3 278,25 zł
Cena brutto 4 032,25 zł
Cisco IE 3000 IP SERVICES W/O CRYPTO WITH WEB BASED DEV MGR
Cena netto 27 051,70 zł
Cena brutto 33 273,59 zł
Cisco IE 3000 IP SERVICES WITH WEB BASED DEV MGR
Cena netto 27 051,70 zł
Cena brutto 33 273,59 zł
IE-3000-4TC
Cisco IE 3000 Switch, 4 10/100 + 2 T/SFP
Cena netto 1 859,22 zł
Cena brutto 2 286,83 zł
IE-3000-8TC
Cisco IE 3000 Switch, 8 10/100 + 2 T/SFP
Cena netto 5 639,38 zł
Cena brutto 6 936,44 zł
IE-3000-4TC-E
IE 3000 4-Port Base Switch w/ Layer 3
Cena netto 8 092,89 zł
Cena brutto 9 954,25 zł
IE-3000-8TC-E
IE 3000 8-Port Base Switch w/ Layer 3
Cena netto 8 994,11 zł
Cena brutto 11 062,76 zł
CF-IE3000=
IE 3000 Compact Flash Spare
Cena netto 172,02 zł
Cena brutto 211,58 zł
IE 3000 Compact Flash Spare for Layer 3 SKU
Cena netto 172,02 zł
Cena brutto 211,58 zł
PWR-IE65W-PC-AC=
PoE AC Input Power Module for IE3000/2000
Cena netto 1 399,24 zł
Cena brutto 1 721,07 zł
POE DC Input Power Module for IE3000/2000
Cena netto 1 000,36 zł
Cena brutto 1 230,45 zł
Spare Bumper Pack, IE 3000
Cena netto 26,78 zł
Cena brutto 32,94 zł
Spare connector, IE3000 Power transformer
Cena netto 27,16 zł
Cena brutto 33,41 zł
Spare Din Rail Clip Pack, IE 3000
Cena netto 36,07 zł
Cena brutto 44,37 zł
PWR-IE3000-CNCT=
Spare power connector, IE 3000
Cena netto 45,24 zł
Cena brutto 55,65 zł
RPNL-IE3000=
Spare, IE 3000 Right Panel
Cena netto 36,07 zł
Cena brutto 44,37 zł