Jesteś w kategorii Cisco IE 3000
Przeglądasz 1 - 26 z 26 produktów
GLC-ZX-SM-RGD
1000BASE-ZX Single Mode RuggedSFP
Cena netto 8 087,01 zł
Cena brutto 9 947,02 zł
GLC-SX-MM-RGD
1000Mbps Multi-Mode Rugged SFP
Cena netto 1 987,84 zł
Cena brutto 2 445,04 zł
GLC-LX-SM-RGD
1000Mbps Single Mode Rugged SFP
Cena netto 2 020,58 zł
Cena brutto 2 485,32 zł
GLC-FE-100FX-RGD
100Base-FX Multi ModeRugged SFP
Cena netto 507,46 zł
Cena brutto 624,18 zł
GLC-FE-100LX-RGD
100Mbps Single Mode Rugged SFP
Cena netto 796,45 zł
Cena brutto 979,63 zł
Cisco IE 3000 4 port SFP expansion module
Cena netto 3 122,48 zł
Cena brutto 3 840,65 zł
Cisco IE 3000 8 port SFP expansion module
Cena netto 2 592,66 zł
Cena brutto 3 188,97 zł
Cisco IE 3000 Expansion Module, 4 POE 10/100
Cena netto 2 767,91 zł
Cena brutto 3 404,53 zł
Cisco IE 3000 Expansion Module, 4 POE 10/100 4 non-POE 10/10
Cena netto 3 875,09 zł
Cena brutto 4 766,36 zł
IEM-3000-8TM=
Cisco IE 3000 Expansion Module, 8 10/100
Cena netto 1 925,36 zł
Cena brutto 2 368,20 zł
IEM-3000-8FM=
Cisco IE 3000 Expansion Module, 8 100FX
Cena netto 3 340,69 zł
Cena brutto 4 109,05 zł
Cisco IE 3000 IP SERVICES W/O CRYPTO WITH WEB BASED DEV MGR
Cena netto 27 566,92 zł
Cena brutto 33 907,32 zł
Cisco IE 3000 IP SERVICES WITH WEB BASED DEV MGR
Cena netto 27 566,92 zł
Cena brutto 33 907,32 zł
IE-3000-4TC
Cisco IE 3000 Switch, 4 10/100 + 2 T/SFP
Cena netto 1 894,63 zł
Cena brutto 2 330,39 zł
IE-3000-8TC
Cisco IE 3000 Switch, 8 10/100 + 2 T/SFP
Cena netto 5 746,79 zł
Cena brutto 7 068,55 zł
IE-3000-4TC-E
IE 3000 4-Port Base Switch w/ Layer 3
Cena netto 8 247,02 zł
Cena brutto 10 143,84 zł
IE-3000-8TC-E
IE 3000 8-Port Base Switch w/ Layer 3
Cena netto 9 165,41 zł
Cena brutto 11 273,46 zł
CF-IE3000=
IE 3000 Compact Flash Spare
Cena netto 175,29 zł
Cena brutto 215,61 zł
IE 3000 Compact Flash Spare for Layer 3 SKU
Cena netto 175,29 zł
Cena brutto 215,61 zł
PWR-IE65W-PC-AC=
PoE AC Input Power Module for IE3000/2000
Cena netto 1 425,89 zł
Cena brutto 1 753,85 zł
POE DC Input Power Module for IE3000/2000
Cena netto 1 019,42 zł
Cena brutto 1 253,88 zł
Spare Bumper Pack, IE 3000
Cena netto 27,29 zł
Cena brutto 33,56 zł
Spare connector, IE3000 Power transformer
Cena netto 27,68 zł
Cena brutto 34,05 zł
Spare Din Rail Clip Pack, IE 3000
Cena netto 36,76 zł
Cena brutto 45,22 zł
PWR-IE3000-CNCT=
Spare power connector, IE 3000
Cena netto 46,10 zł
Cena brutto 56,71 zł
RPNL-IE3000=
Spare, IE 3000 Right Panel
Cena netto 36,76 zł
Cena brutto 45,22 zł