Jesteś w kategorii Cisco 2500
Przeglądasz 1 - 28 z 28 produktów
GLC-EX-SMD=
1000BASE-EX SFP transceiver module, SMF, 1310nm, DOM
Cena netto 5 347,28 zł
Cena brutto 6 577,16 zł
1000BASE-ZX Gigabit Ethernet SFP (DOM)
Cena netto 16 294,12 zł
Cena brutto 20 041,76 zł
GLC-ZX-SM-RGD=
1000BASE-ZX Single Mode RuggedSFP
Cena netto 7 921,88 zł
Cena brutto 9 743,91 zł
GLC-SX-MM-RGD=
1000Mbps Multi-Mode Rugged SFP
Cena netto 990,26 zł
Cena brutto 1 218,02 zł
GLC-LX-SM-RGD=
1000Mbps Single Mode Rugged SFP
Cena netto 1 971,48 zł
Cena brutto 2 424,92 zł
GLC-FE-100FX-RGD=
100Base-FX Multi ModeRugged SFP
Cena netto 495,13 zł
Cena brutto 609,01 zł
GLC-FE-100LX-RGD=
100Mbps Single Mode Rugged SFP
Cena netto 781,39 zł
Cena brutto 961,11 zł
23IN NEBS rack-mount kit for the CGS 2520
Cena netto 306,71 zł
Cena brutto 377,26 zł
23IN NEBS rack-mount kit for the CGS 2520
Cena netto 135,04 zł
Cena brutto 166,10 zł
Cisco CGS 2520 IP SERVICES WITH EXPRESS SETUP
Cena netto 12 213,13 zł
Cena brutto 15 022,15 zł
CGS-2520-16S-8PC
Cisco CGS2520 front/rear cabling w/2GE, 16-SFP, 8-10/100 PoE
Cena netto 11 927,72 zł
Cena brutto 14 671,10 zł
CGS-2520-24TC
Cisco CGS2520 front/rear cabling w/2GE, 24-10/100 copper
Cena netto 9 371,78 zł
Cena brutto 11 527,29 zł
Cisco GS 2520 IP SERVICES WITH EXPRESS SETUP
Cena netto 12 213,13 zł
Cena brutto 15 022,15 zł
CAB-CONSOLE-USB
Console Cable 6 ft with USB Type A and mini-B
Cena netto 180,07 zł
Cena brutto 221,48 zł
CAB-CONSOLE-RJ45
Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F
Cena netto 180,07 zł
Cena brutto 221,48 zł
ETSI rack-mount kit for Cisco CGS 2520
Cena netto 180,07 zł
Cena brutto 221,48 zł
ETSI rack-mount kit for Cisco CGS 2520
Cena netto 408,95 zł
Cena brutto 503,01 zł
For China Only - Cisco CGS2520 /2GE, 16-SFP, 8-10/100 PoE
Cena netto 19 148,25 zł
Cena brutto 23 552,35 zł
For China Only - Cisco CGS2520 w/2GE, 24-10/100 copper
Cena netto 19 961,89 zł
Cena brutto 24 553,13 zł
For China Only - Hgh AC/DC (88-300VDC/85-264VAC) Pwr
Cena netto 2 854,13 zł
Cena brutto 3 510,58 zł
PWR-RGD-AC-DC
Hgh AC/DC (88-300VDC/85-264VAC) Pwr Sup for CGR2010/CGS2520
Cena netto 1 260,29 zł
Cena brutto 1 550,16 zł
Hgh AC/DC(88-300VDC/85-264VAC) Pwr Supp CGR2010 and CGS2520
Cena netto 1 755,16 zł
Cena brutto 2 158,85 zł
PWR-RGD-LOW-DC
Low DC (24/48VDC) Power Supply for CGR2010/CGS2520
Cena netto 1 254,50 zł
Cena brutto 1 543,03 zł
Low DC (24/48VDC) Power Supply for CGR2010/CGS2520
Cena netto 1 216,16 zł
Cena brutto 1 495,88 zł
Power Supply Blank for CGR2010 and CGS2520
Cena netto 89,59 zł
Cena brutto 110,19 zł
SD Flash cover for Cisco CGS2520
Cena netto 102,24 zł
Cena brutto 125,75 zł
MEM-SD-1GB-RGD=
SD Flash for Cisco CGS2520
Cena netto 1 631,54 zł
Cena brutto 2 006,80 zł
Spare 19IN rack-mount kit for the CGS 2520
Cena netto 306,71 zł
Cena brutto 377,26 zł