Jesteś w kategorii Cisco 2500
Przeglądasz 1 - 27 z 27 produktów
GLC-EX-SMD=
1000BASE-EX SFP transceiver module, SMF, 1310nm, DOM
Cena netto 5 378,04 zł
Cena brutto 6 614,98 zł
1000BASE-ZX Gigabit Ethernet SFP (DOM)
Cena netto 16 387,83 zł
Cena brutto 20 157,03 zł
GLC-ZX-SM-RGD=
1000BASE-ZX Single Mode RuggedSFP
Cena netto 7 967,44 zł
Cena brutto 9 799,95 zł
GLC-SX-MM-RGD=
1000Mbps Multi-Mode Rugged SFP
Cena netto 995,95 zł
Cena brutto 1 225,02 zł
GLC-LX-SM-RGD=
1000Mbps Single Mode Rugged SFP
Cena netto 1 982,82 zł
Cena brutto 2 438,87 zł
GLC-FE-100FX-RGD=
100Base-FX Multi ModeRugged SFP
Cena netto 497,98 zł
Cena brutto 612,51 zł
GLC-FE-100LX-RGD=
100Mbps Single Mode Rugged SFP
Cena netto 785,89 zł
Cena brutto 966,64 zł
23IN NEBS rack-mount kit for the CGS 2520
Cena netto 308,48 zł
Cena brutto 379,43 zł
23IN NEBS rack-mount kit for the CGS 2520
Cena netto 135,82 zł
Cena brutto 167,05 zł
Cisco CGS 2520 IP SERVICES WITH EXPRESS SETUP
Cena netto 12 283,37 zł
Cena brutto 15 108,55 zł
CGS-2520-16S-8PC
Cisco CGS2520 front/rear cabling w/2GE, 16-SFP, 8-10/100 PoE
Cena netto 11 996,32 zł
Cena brutto 14 755,47 zł
Cisco GS 2520 IP SERVICES WITH EXPRESS SETUP
Cena netto 12 283,37 zł
Cena brutto 15 108,55 zł
CAB-CONSOLE-USB
Console Cable 6 ft with USB Type A and mini-B
Cena netto 181,10 zł
Cena brutto 222,75 zł
CAB-CONSOLE-RJ45
Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F
Cena netto 181,10 zł
Cena brutto 222,75 zł
ETSI rack-mount kit for Cisco CGS 2520
Cena netto 181,10 zł
Cena brutto 222,75 zł
ETSI rack-mount kit for Cisco CGS 2520
Cena netto 411,30 zł
Cena brutto 505,90 zł
For China Only - Cisco CGS2520 /2GE, 16-SFP, 8-10/100 PoE
Cena netto 19 258,38 zł
Cena brutto 23 687,80 zł
For China Only - Cisco CGS2520 w/2GE, 24-10/100 copper
Cena netto 20 076,70 zł
Cena brutto 24 694,34 zł
For China Only - Hgh AC/DC (88-300VDC/85-264VAC) Pwr
Cena netto 2 870,55 zł
Cena brutto 3 530,77 zł
PWR-RGD-AC-DC
Hgh AC/DC (88-300VDC/85-264VAC) Pwr Sup for CGR2010/CGS2520
Cena netto 1 267,54 zł
Cena brutto 1 559,07 zł
Hgh AC/DC(88-300VDC/85-264VAC) Pwr Supp CGR2010 and CGS2520
Cena netto 1 765,26 zł
Cena brutto 2 171,27 zł
PWR-RGD-LOW-DC
Low DC (24/48VDC) Power Supply for CGR2010/CGS2520
Cena netto 1 261,71 zł
Cena brutto 1 551,91 zł
Low DC (24/48VDC) Power Supply for CGR2010/CGS2520
Cena netto 1 223,15 zł
Cena brutto 1 504,48 zł
Power Supply Blank for CGR2010 and CGS2520
Cena netto 90,10 zł
Cena brutto 110,82 zł
SD Flash cover for Cisco CGS2520
Cena netto 102,83 zł
Cena brutto 126,48 zł
MEM-SD-1GB-RGD=
SD Flash for Cisco CGS2520
Cena netto 1 640,93 zł
Cena brutto 2 018,34 zł
Spare 19IN rack-mount kit for the CGS 2520
Cena netto 308,48 zł
Cena brutto 379,43 zł