Jesteś w kategorii Catalyst 6500
Przeglądasz 1 - 50 z 327 produktów
GLC-FE-100EX
100BASE-EX SFP (40km)
Cena netto 1 080,61 zł
Cena brutto 1 329,15 zł
SPA-1XCHSTM1/OC3=
1-port Channelized STM-1/OC-3c to DS0 Shared Port Adapter
Cena netto 108 284,40 zł
Cena brutto 133 189,81 zł
1-port OC12/STM4 POS Shared Port Adapters
Cena netto 57 596,99 zł
Cena brutto 70 844,30 zł
1-port OC192/STM64 POS/RPR XFP Optics
Cena netto 375 987,50 zł
Cena brutto 462 464,63 zł
SPA-1XOC48POS/RPR=
1-port OC48/STM16 POS/RPR Shared Port Adapters
Cena netto 114 300,20 zł
Cena brutto 140 589,25 zł
1000BASE-LX/LH long haul GBIC (singlemode or multimode)
Cena netto 2 992,86 zł
Cena brutto 3 681,22 zł
1000BASE-SX Short Wavelength GBIC (Multimode only)
Cena netto 2 058,26 zł
Cena brutto 2 531,66 zł
1000Base-ZX extended reach GBIC(singlemode)
Cena netto 16 436,03 zł
Cena brutto 20 216,31 zł
GLC-FE-100EX=
100BASE-EX SFP (40km)
Cena netto 1 080,61 zł
Cena brutto 1 329,15 zł
GLC-FE-100ZX
100BASE-ZX SFP (80km)
Cena netto 2 160,23 zł
Cena brutto 2 657,08 zł
GLC-FE-100ZX=
100BASE-ZX SFP (80km)
Cena netto 2 170,24 zł
Cena brutto 2 669,40 zł
10G Base LRM Xenpak
Cena netto 4 496,81 zł
Cena brutto 5 531,08 zł
XENPAK-10GB-LRM=
10G Base LRM Xenpak
Cena netto 4 496,81 zł
Cena brutto 5 531,08 zł
XENPAK-10GB-ER+
10GBASE-ER XENPAK Module with DOM support
Cena netto 3 437,60 zł
Cena brutto 4 228,25 zł
10GBASE-ER XENPAK Module with DOM support
Cena netto 3 437,60 zł
Cena brutto 4 228,25 zł
XENPAK-10GB-LR+
10GBASE-LR XENPAK Module with DOM support
Cena netto 12 031,60 zł
Cena brutto 14 798,87 zł
10GBASE-LR XENPAK Module with DOM support
Cena netto 12 031,60 zł
Cena brutto 14 798,87 zł
X2-10GB-LRM
10GBASE-LRM X2 Module
Cena netto 6 149,01 zł
Cena brutto 7 563,28 zł
XENPAK-10GB-SR
10GBASE-SR XENPAK Module
Cena netto 9 023,70 zł
Cena brutto 11 099,15 zł
XENPAK-10GB-SR=
10GBASE-SR XENPAK Module
Cena netto 9 023,70 zł
Cena brutto 11 099,15 zł
XENPAK-10GB-ZR
10GBASE-ZR XENPAK Module
Cena netto 48 126,40 zł
Cena brutto 59 195,47 zł
XENPAK-10GB-ZR=
10GBASE-ZR XENPAK Module
Cena netto 48 126,40 zł
Cena brutto 59 195,47 zł
1400W AC pwr/sup for CISCO7603 and Catalyst WS-C6503 chassis
Cena netto 3 063,76 zł
Cena brutto 3 768,43 zł
1400W AC pwr/sup for CISCO7603 and Catalyst WS-C6503 chassis
Cena netto 3 063,76 zł
Cena brutto 3 768,43 zł
16 Port 10G Ethernet Copper Module with DFC4XL
Cena netto 123 418,43 zł
Cena brutto 151 804,67 zł
WS-X6816-10G-2T
16 Port 10G with DFC4
Cena netto 131 647,19 zł
Cena brutto 161 926,04 zł
16 Port 10G with DFC4
Cena netto 131 647,19 zł
Cena brutto 161 926,04 zł
16 Port 10G with DFC4XL
Cena netto 172 786,67 zł
Cena brutto 212 527,60 zł
1GB Mem for Sup720, Sup720-3B and MSFC2A
Cena netto 19 749,01 zł
Cena brutto 24 291,28 zł
1GB Mem for Sup720, Sup720-3B and MSFC2A
Cena netto 19 749,01 zł
Cena brutto 24 291,28 zł
1GB Memory Option for WS-S720-3B
Cena netto 19 749,01 zł
Cena brutto 24 291,28 zł
1GB Memory Upgrade Option
Cena netto 19 749,01 zł
Cena brutto 24 291,28 zł
2-port Channelized T3 to DS0 Shared Port Adapter
Cena netto 90 237,00 zł
Cena brutto 110 991,51 zł
SPA-2XT3/E3=
2-port Clear Channel T3/E3 Shared Port Adapter
Cena netto 27 071,10 zł
Cena brutto 33 297,45 zł
2-port OC3/STM1 POS Shared Port Adapters
Cena netto 47 309,97 zł
Cena brutto 58 191,26 zł
SPA-2XOC48POS/RPR=
2-port OC48/STM16 POS/RPR Shared Port Adapters
Cena netto 228 600,40 zł
Cena brutto 281 178,49 zł
23in Rack Mount Kit for 6513
Cena netto 803,54 zł
Cena brutto 988,35 zł
256 MB Memory Module for Enhanced FlexWAN Module
Cena netto 10 828,44 zł
Cena brutto 13 318,98 zł
256MB DDR, for xCEF720 (67xx and 68xx) interface mods, spare
Cena netto 9 874,51 zł
Cena brutto 12 145,64 zł
PWR-2700-AC/4
2700W AC Power Supply for Cisco 7604/6504-E
Cena netto 9 023,70 zł
Cena brutto 11 099,15 zł
PWR-2700-AC/4=
2700W AC Power Supply for Cisco 7604/6504-E
Cena netto 9 023,70 zł
Cena brutto 11 099,15 zł
PWR-2700-DC/4
2700W DC Power Supply for Cisco 7604/6504-E
Cena netto 10 527,65 zł
Cena brutto 12 949,01 zł
PWR-2700-DC/4=
2700W DC Power Supply for Cisco 7604/6504-E
Cena netto 10 527,65 zł
Cena brutto 12 949,01 zł
2GB Memory for WS-SVC-NAM-1 and WS-SVC-NAM-2
Cena netto 10 265,53 zł
Cena brutto 12 626,61 zł
4-port Channelized T3 to DS0 Shared Port Adapter
Cena netto 180 474,00 zł
Cena brutto 221 983,02 zł
SPA-4XT3/E3=
4-port Clear Channel T3/E3 Shared Port Adapter
Cena netto 51 134,30 zł
Cena brutto 62 895,19 zł
4-port OC48/STM16 POS/RPR Shared Port Adapters
Cena netto 457 200,80 zł
Cena brutto 562 356,98 zł
4000W AC PowerSupply, International (cable included)
Cena netto 15 039,50 zł
Cena brutto 18 498,59 zł
WS-CAC-4000W-INT=
4000W AC PowerSupply, International (cable included)
Cena netto 15 039,50 zł
Cena brutto 18 498,59 zł
4000W DC PS for CISCO7609-S/CISCO7609/13, Cat6509/13 chassis
Cena netto 24 063,20 zł
Cena brutto 29 597,74 zł

Strony