Jesteś w kategorii Catalyst 6500
Przeglądasz 1 - 50 z 327 produktów
GLC-FE-100EX
100BASE-EX SFP (40km)
Cena netto 1 055,59 zł
Cena brutto 1 298,37 zł
SPA-1XCHSTM1/OC3=
1-port Channelized STM-1/OC-3c to DS0 Shared Port Adapter
Cena netto 107 830,80 zł
Cena brutto 132 631,88 zł
1-port OC12/STM4 POS Shared Port Adapters
Cena netto 57 355,72 zł
Cena brutto 70 547,53 zł
1-port OC192/STM64 POS/RPR XFP Optics
Cena netto 374 412,50 zł
Cena brutto 460 527,38 zł
SPA-1XOC48POS/RPR=
1-port OC48/STM16 POS/RPR Shared Port Adapters
Cena netto 113 821,40 zł
Cena brutto 140 000,32 zł
1000BASE-LX/LH long haul GBIC (singlemode or multimode)
Cena netto 2 980,32 zł
Cena brutto 3 665,80 zł
1000BASE-SX Short Wavelength GBIC (Multimode only)
Cena netto 2 049,64 zł
Cena brutto 2 521,06 zł
1000Base-ZX extended reach GBIC(singlemode)
Cena netto 16 367,18 zł
Cena brutto 20 131,63 zł
GLC-FE-100EX=
100BASE-EX SFP (40km)
Cena netto 1 061,36 zł
Cena brutto 1 305,48 zł
GLC-FE-100ZX
100BASE-ZX SFP (80km)
Cena netto 2 106,81 zł
Cena brutto 2 591,37 zł
GLC-FE-100ZX=
100BASE-ZX SFP (80km)
Cena netto 2 131,63 zł
Cena brutto 2 621,90 zł
10G Base LRM Xenpak
Cena netto 4 477,97 zł
Cena brutto 5 507,91 zł
XENPAK-10GB-LRM=
10G Base LRM Xenpak
Cena netto 4 477,97 zł
Cena brutto 5 507,91 zł
XENPAK-10GB-ER+
10GBASE-ER XENPAK Module with DOM support
Cena netto 3 423,20 zł
Cena brutto 4 210,54 zł
10GBASE-ER XENPAK Module with DOM support
Cena netto 3 423,20 zł
Cena brutto 4 210,54 zł
XENPAK-10GB-LR+
10GBASE-LR XENPAK Module with DOM support
Cena netto 11 981,20 zł
Cena brutto 14 736,88 zł
10GBASE-LR XENPAK Module with DOM support
Cena netto 11 981,20 zł
Cena brutto 14 736,88 zł
X2-10GB-LRM
10GBASE-LRM X2 Module
Cena netto 6 123,25 zł
Cena brutto 7 531,60 zł
XENPAK-10GB-SR
10GBASE-SR XENPAK Module
Cena netto 8 985,90 zł
Cena brutto 11 052,66 zł
XENPAK-10GB-SR=
10GBASE-SR XENPAK Module
Cena netto 8 985,90 zł
Cena brutto 11 052,66 zł
XENPAK-10GB-ZR
10GBASE-ZR XENPAK Module
Cena netto 47 924,80 zł
Cena brutto 58 947,50 zł
XENPAK-10GB-ZR=
10GBASE-ZR XENPAK Module
Cena netto 47 924,80 zł
Cena brutto 58 947,50 zł
1400W AC pwr/sup for CISCO7603 and Catalyst WS-C6503 chassis
Cena netto 3 050,93 zł
Cena brutto 3 752,64 zł
1400W AC pwr/sup for CISCO7603 and Catalyst WS-C6503 chassis
Cena netto 3 050,93 zł
Cena brutto 3 752,64 zł
16 Port 10G Ethernet Copper Module with DFC4XL
Cena netto 122 901,44 zł
Cena brutto 151 168,77 zł
WS-X6816-10G-2T
16 Port 10G with DFC4
Cena netto 131 095,72 zł
Cena brutto 161 247,74 zł
16 Port 10G with DFC4
Cena netto 131 095,72 zł
Cena brutto 161 247,74 zł
16 Port 10G with DFC4XL
Cena netto 172 062,87 zł
Cena brutto 211 637,33 zł
1GB Mem for Sup720, Sup720-3B and MSFC2A
Cena netto 19 666,28 zł
Cena brutto 24 189,53 zł
1GB Mem for Sup720, Sup720-3B and MSFC2A
Cena netto 19 666,28 zł
Cena brutto 24 189,53 zł
1GB Memory Option for WS-S720-3B
Cena netto 19 666,28 zł
Cena brutto 24 189,53 zł
1GB Memory Upgrade Option
Cena netto 19 666,28 zł
Cena brutto 24 189,53 zł
2-port Channelized T3 to DS0 Shared Port Adapter
Cena netto 89 859,00 zł
Cena brutto 110 526,57 zł
SPA-2XT3/E3=
2-port Clear Channel T3/E3 Shared Port Adapter
Cena netto 26 957,70 zł
Cena brutto 33 157,97 zł
2-port OC3/STM1 POS Shared Port Adapters
Cena netto 47 111,79 zł
Cena brutto 57 947,50 zł
SPA-2XOC48POS/RPR=
2-port OC48/STM16 POS/RPR Shared Port Adapters
Cena netto 227 642,80 zł
Cena brutto 280 000,64 zł
23in Rack Mount Kit for 6513
Cena netto 800,17 zł
Cena brutto 984,21 zł
256 MB Memory Module for Enhanced FlexWAN Module
Cena netto 10 783,08 zł
Cena brutto 13 263,19 zł
256MB DDR, for xCEF720 (67xx and 68xx) interface mods, spare
Cena netto 9 833,14 zł
Cena brutto 12 094,76 zł
PWR-2700-AC/4
2700W AC Power Supply for Cisco 7604/6504-E
Cena netto 8 985,90 zł
Cena brutto 11 052,66 zł
PWR-2700-AC/4=
2700W AC Power Supply for Cisco 7604/6504-E
Cena netto 8 985,90 zł
Cena brutto 11 052,66 zł
PWR-2700-DC/4
2700W DC Power Supply for Cisco 7604/6504-E
Cena netto 10 483,55 zł
Cena brutto 12 894,77 zł
PWR-2700-DC/4=
2700W DC Power Supply for Cisco 7604/6504-E
Cena netto 10 483,55 zł
Cena brutto 12 894,77 zł
2GB Memory for WS-SVC-NAM-1 and WS-SVC-NAM-2
Cena netto 10 222,53 zł
Cena brutto 12 573,71 zł
4-port Channelized T3 to DS0 Shared Port Adapter
Cena netto 179 718,00 zł
Cena brutto 221 053,14 zł
SPA-4XT3/E3=
4-port Clear Channel T3/E3 Shared Port Adapter
Cena netto 50 920,10 zł
Cena brutto 62 631,72 zł
4-port OC48/STM16 POS/RPR Shared Port Adapters
Cena netto 455 285,60 zł
Cena brutto 560 001,29 zł
4000W AC PowerSupply, International (cable included)
Cena netto 14 976,50 zł
Cena brutto 18 421,10 zł
WS-CAC-4000W-INT=
4000W AC PowerSupply, International (cable included)
Cena netto 14 976,50 zł
Cena brutto 18 421,10 zł
4000W DC PS for CISCO7609-S/CISCO7609/13, Cat6509/13 chassis
Cena netto 23 962,40 zł
Cena brutto 29 473,75 zł

Strony