Jesteś w kategorii Catalyst 4500X
Przeglądasz 1 - 31 z 31 produktów
GLC-LH-SMD=
1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
Cena netto 1 308,41 zł
Cena brutto 1 609,35 zł
GLC-SX-MMD=
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
Cena netto 651,70 zł
Cena brutto 801,59 zł
4948E Center Mount 19 Inch Rack Kit L/R
Cena netto 1 022,97 zł
Cena brutto 1 258,25 zł
4948E Center Mount 23 Inch Rack Kit L/R
Cena netto 1 022,97 zł
Cena brutto 1 258,25 zł
C4948E-BKT-KIT=
C49xxE front and rear mount brackets
Cena netto 308,17 zł
Cena brutto 379,05 zł
Catalyst 4500-X 16 Port 10G IP Base, Back-to-Front, No P/S
Cena netto 65 564,10 zł
Cena brutto 80 643,85 zł
WS-C4500X-16SFP+
Catalyst 4500-X 16 Port 10G IP Base, Front-to-Back, No P/S
Cena netto 65 564,10 zł
Cena brutto 80 643,85 zł
WS-C4500X-24X-ES
Catalyst 4500-X 24 Port 10G Ent. Services, Frt-to-Bk, No P/S
Cena netto 98 350,44 zł
Cena brutto 120 971,04 zł
Catalyst 4500-X 24 Port 10G IP Base, Front-to-Back, No P/S
Cena netto 81 957,27 zł
Cena brutto 100 807,44 zł
Catalyst 4500-X 32 Port 10G IP Base, Back-to-Front, No P/S
Cena netto 114 739,32 zł
Cena brutto 141 129,37 zł
WS-C4500X-32SFP+
Catalyst 4500-X 32 Port 10G IP Base, Front-to-Back, No P/S
Cena netto 57 371,80 zł
Cena brutto 70 567,31 zł
WS-C4500X-40X-ES
Catalyst 4500-X 40 Port 10G Ent. Services, Frt-to-Bk, No P/S
Cena netto 180 307,71 zł
Cena brutto 221 778,48 zł
C4KX-PWR-750AC-F/2
Catalyst 4500X 750W AC back to front cooling 2nd PWR supply
Cena netto 8 196,58 zł
Cena brutto 10 081,80 zł
C4KX-PWR-750AC-F=
Catalyst 4500X 750W AC back to front cooling power supply
Cena netto 8 196,58 zł
Cena brutto 10 081,80 zł
C4KX-PWR-750AC-F
Catalyst 4500X 750W AC back to front cooling power supply
Cena netto 8 196,58 zł
Cena brutto 10 081,80 zł
C4KX-PWR-750AC-R/2
Catalyst 4500X 750W AC front to back cooling 2nd PWR supply
Cena netto 8 196,58 zł
Cena brutto 10 081,80 zł
C4KX-PWR-750AC-R=
Catalyst 4500X 750W AC front to back cooling power supply
Cena netto 8 196,58 zł
Cena brutto 10 081,80 zł
C4KX-PWR-750AC-R
Catalyst 4500X 750W AC front to back cooling power supply
Cena netto 8 196,58 zł
Cena brutto 10 081,80 zł
Catalyst 4500X 750W DC back to front cooling 2nd PWR supply
Cena netto 12 292,73 zł
Cena brutto 15 120,06 zł
Catalyst 4500X 750W DC back to front cooling power supply
Cena netto 12 292,73 zł
Cena brutto 15 120,06 zł
Catalyst 4500X 750W DC back to front cooling power supply
Cena netto 12 292,73 zł
Cena brutto 15 120,06 zł
Catalyst 4500X 750W DC front to back cooling 2nd PWR supply
Cena netto 12 292,73 zł
Cena brutto 15 120,06 zł
Catalyst 4500X 750W DC front to back cooling power supply
Cena netto 12 292,73 zł
Cena brutto 15 120,06 zł
Catalyst 4500X 750W DC front to back cooling power supply
Cena netto 12 292,73 zł
Cena brutto 15 120,06 zł
Catalyst 4500X 8 Port 10G Network Module
Cena netto 32 782,05 zł
Cena brutto 40 321,92 zł
C4KX-NM-8SFP+
Catalyst 4500X 8 Port 10G Network Module
Cena netto 32 782,05 zł
Cena brutto 40 321,92 zł
Catalyst 4500X back to front cooling fan spare
Cena netto 1 022,97 zł
Cena brutto 1 258,25 zł
Catalyst 4500X front to back cooling fan spare
Cena netto 1 022,97 zł
Cena brutto 1 258,25 zł
Catalyst 4500X Network Module Blank
Cena netto 205,45 zł
Cena brutto 252,70 zł
Catalyst 4500X power supply Blank
Cena netto 205,45 zł
Cena brutto 252,70 zł
SFP-10G-ZR=
Cisco 10GBASE-ZR SFP10G Module for SMF
Cena netto 28 548,85 zł
Cena brutto 35 115,08 zł