Jesteś w kategorii Catalyst 4500X
Przeglądasz 1 - 31 z 31 produktów
GLC-LH-SMD=
1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
Cena netto 1 152,32 zł
Cena brutto 1 417,35 zł
GLC-SX-MMD=
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
Cena netto 572,38 zł
Cena brutto 704,03 zł
4948E Center Mount 19 Inch Rack Kit L/R
Cena netto 1 043,47 zł
Cena brutto 1 283,47 zł
4948E Center Mount 23 Inch Rack Kit L/R
Cena netto 1 043,47 zł
Cena brutto 1 283,47 zł
C4948E-BKT-KIT=
C49xxE front and rear mount brackets
Cena netto 314,35 zł
Cena brutto 386,65 zł
Catalyst 4500-X 16 Port 10G IP Base, Back-to-Front, No P/S
Cena netto 66 878,39 zł
Cena brutto 82 260,42 zł
WS-C4500X-16SFP+
Catalyst 4500-X 16 Port 10G IP Base, Front-to-Back, No P/S
Cena netto 66 878,39 zł
Cena brutto 82 260,42 zł
WS-C4500X-24X-ES
Catalyst 4500-X 24 Port 10G Ent. Services, Frt-to-Bk, No P/S
Cena netto 100 321,95 zł
Cena brutto 123 396,00 zł
Catalyst 4500-X 24 Port 10G IP Base, Front-to-Back, No P/S
Cena netto 83 600,17 zł
Cena brutto 102 828,21 zł
Catalyst 4500-X 32 Port 10G IP Base, Back-to-Front, No P/S
Cena netto 117 039,36 zł
Cena brutto 143 958,42 zł
WS-C4500X-32SFP+
Catalyst 4500-X 32 Port 10G IP Base, Front-to-Back, No P/S
Cena netto 58 521,86 zł
Cena brutto 71 981,89 zł
WS-C4500X-40X-ES
Catalyst 4500-X 40 Port 10G Ent. Services, Frt-to-Bk, No P/S
Cena netto 183 922,12 zł
Cena brutto 226 224,20 zł
C4KX-PWR-750AC-F/2
Catalyst 4500X 750W AC back to front cooling 2nd PWR supply
Cena netto 8 360,89 zł
Cena brutto 10 283,89 zł
C4KX-PWR-750AC-F=
Catalyst 4500X 750W AC back to front cooling power supply
Cena netto 8 360,89 zł
Cena brutto 10 283,89 zł
C4KX-PWR-750AC-F
Catalyst 4500X 750W AC back to front cooling power supply
Cena netto 8 360,89 zł
Cena brutto 10 283,89 zł
C4KX-PWR-750AC-R/2
Catalyst 4500X 750W AC front to back cooling 2nd PWR supply
Cena netto 8 360,89 zł
Cena brutto 10 283,89 zł
C4KX-PWR-750AC-R=
Catalyst 4500X 750W AC front to back cooling power supply
Cena netto 8 360,89 zł
Cena brutto 10 283,89 zł
C4KX-PWR-750AC-R
Catalyst 4500X 750W AC front to back cooling power supply
Cena netto 8 360,89 zł
Cena brutto 10 283,89 zł
Catalyst 4500X 750W DC back to front cooling 2nd PWR supply
Cena netto 12 539,15 zł
Cena brutto 15 423,16 zł
Catalyst 4500X 750W DC back to front cooling power supply
Cena netto 12 539,15 zł
Cena brutto 15 423,16 zł
Catalyst 4500X 750W DC back to front cooling power supply
Cena netto 12 539,15 zł
Cena brutto 15 423,16 zł
Catalyst 4500X 750W DC front to back cooling 2nd PWR supply
Cena netto 12 539,15 zł
Cena brutto 15 423,16 zł
Catalyst 4500X 750W DC front to back cooling power supply
Cena netto 12 539,15 zł
Cena brutto 15 423,16 zł
Catalyst 4500X 750W DC front to back cooling power supply
Cena netto 12 539,15 zł
Cena brutto 15 423,16 zł
Catalyst 4500X 8 Port 10G Network Module
Cena netto 33 439,19 zł
Cena brutto 41 130,21 zł
C4KX-NM-8SFP+
Catalyst 4500X 8 Port 10G Network Module
Cena netto 33 439,19 zł
Cena brutto 41 130,21 zł
Catalyst 4500X back to front cooling fan spare
Cena netto 1 043,47 zł
Cena brutto 1 283,47 zł
Catalyst 4500X front to back cooling fan spare
Cena netto 1 043,47 zł
Cena brutto 1 283,47 zł
Catalyst 4500X Network Module Blank
Cena netto 209,57 zł
Cena brutto 257,77 zł
Catalyst 4500X power supply Blank
Cena netto 209,57 zł
Cena brutto 257,77 zł
SFP-10G-ZR=
Cisco 10GBASE-ZR SFP10G Module for SMF
Cena netto 29 388,07 zł
Cena brutto 36 147,33 zł