Jesteś w kategorii Catalyst 4500
Przeglądasz 1 - 50 z 356 produktów
GLC-LH-SMD
1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
Cena netto 1 823,88 zł
Cena brutto 2 243,37 zł
GLC-SX-MMD
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
Cena netto 920,81 zł
Cena brutto 1 132,59 zł
GLC-T
1000BASE-T SFP
Cena netto 828,70 zł
Cena brutto 1 019,30 zł
Catalyst 4500 E- 12-Port 10GbE (SFP+)
Cena netto 112 611,83 zł
Cena brutto 138 512,56 zł
GLC-BX-U
1000BASE-BX SFP, 1310NM
Cena netto 2 384,52 zł
Cena brutto 2 932,96 zł
GLC-BX-D
1000BASE-BX SFP, 1490NM
Cena netto 2 394,02 zł
Cena brutto 2 944,64 zł
1000BASE-CWDM 1470 nm GBIC (single mode only)
Cena netto 20 836,13 zł
Cena brutto 25 628,44 zł
1000BASE-CWDM 1490 nm GBIC (single mode only)
Cena netto 20 836,13 zł
Cena brutto 25 628,44 zł
1000BASE-CWDM 1510 nm GBIC (single mode only)
Cena netto 20 836,13 zł
Cena brutto 25 628,44 zł
1000BASE-CWDM 1530 nm GBIC (single mode only)
Cena netto 20 836,13 zł
Cena brutto 25 628,44 zł
1000BASE-CWDM 1550 nm GBIC (single mode only)
Cena netto 20 836,13 zł
Cena brutto 25 628,44 zł
1000BASE-CWDM 1570 nm GBIC (single mode only)
Cena netto 20 836,13 zł
Cena brutto 25 628,44 zł
1000BASE-CWDM 1590 nm GBIC (single mode only)
Cena netto 20 836,13 zł
Cena brutto 25 628,44 zł
1000BASE-CWDM 1610 nm GBIC (single mode only)
Cena netto 20 836,13 zł
Cena brutto 25 628,44 zł
WS-G5486
1000BASE-LX/LH long haul GBIC (singlemode or multimode)
Cena netto 3 034,79 zł
Cena brutto 3 732,79 zł
WS-G5484
1000BASE-SX Short Wavelength GBIC (Multimode only)
Cena netto 936,80 zł
Cena brutto 1 152,26 zł
1000BASE-T GBIC
Cena netto 1 647,02 zł
Cena brutto 2 025,84 zł
WS-G5487
1000Base-ZX extended reach GBIC(singlemode)
Cena netto 12 184,91 zł
Cena brutto 14 987,44 zł
GLC-FE-100BX-D
100BASE-BX10-D SFP
Cena netto 828,70 zł
Cena brutto 1 019,30 zł
GLC-FE-100BX-U
100BASE-BX10-U SFP
Cena netto 828,70 zł
Cena brutto 1 019,30 zł
GLC-FE-100FX
100BASE-FX SFP for FE port
Cena netto 460,38 zł
Cena brutto 566,27 zł
GLC-FE-100LX
100BASE-LX SFP for FE port
Cena netto 736,63 zł
Cena brutto 906,05 zł
X2-10GB-CX4
10GBASE-CX4 X2 Module
Cena netto 2 501,03 zł
Cena brutto 3 076,27 zł
X2-10GB-LR
10GBASE-LR X2 Module
Cena netto 7 734,51 zł
Cena brutto 9 513,45 zł
X2-10GB-LX4
10GBASE-LX4 X2 Module
Cena netto 11 620,65 zł
Cena brutto 14 293,40 zł
X2-10GB-SR
10GBASE-SR X2 Module
Cena netto 3 867,28 zł
Cena brutto 4 756,75 zł
X2-10GB-ZR=
10GBASE-ZR X2 Module
Cena netto 66 743,59 zł
Cena brutto 82 094,62 zł
24 units of GLC-FE-100FX
Cena netto 18 770,82 zł
Cena brutto 23 088,11 zł
256 DIMM DRAM for Supervisor II-Plus-10GE
Cena netto 8 344,04 zł
Cena brutto 10 263,17 zł
4500 E- Chassis Power Supply Blank Cover Spare
Cena netto 209,15 zł
Cena brutto 257,25 zł
4503-E Chassis, One WS-X4648-RJ45V+E, Sup6L-E
Cena netto 58 403,91 zł
Cena brutto 71 836,81 zł
4503-E Chassis, One WS-X4648-RJ45V+E, Sup6L-E, 1300W PS
Cena netto 62 551,96 zł
Cena brutto 76 938,91 zł
4503-E Chassis, One WS-X4648-RJ45V+E, Sup7L-E, LAN Base
Cena netto 45 885,67 zł
Cena brutto 56 439,38 zł
4506-E Chassis, Two WS-X4648-RJ45V+E, Sup6L-E, 1300W PS
Cena netto 91 753,92 zł
Cena brutto 112 857,32 zł
4506-E Chassis, Two WS-X4648-RJ45V+E, Sup6L-E, 4200W PS
Cena netto 100 097,96 zł
Cena brutto 123 120,49 zł
4506-E Chassis, two WS-X4648-RJ45V+E, Sup7L-E, LAN Base
Cena netto 75 087,63 zł
Cena brutto 92 357,78 zł
4506-E Chassis, TwoWS-X4648-RJ45V+E, Sup6L-E
Cena netto 87 605,86 zł
Cena brutto 107 755,21 zł
4506-E Chassis, TwoWS-X4648-RJ45V+E, Sup6L-E, 2800W PS
Cena netto 95 928,12 zł
Cena brutto 117 991,58 zł
4506E Chassis, 1 SUP7L-E, 2 WS-X4648-RJ45-E, LAN base
Cena netto 62 573,75 zł
Cena brutto 76 965,71 zł
4507R+E Chassis, 1 SUP7L-E, 2 WS-X4648-RJ45-E, LAN base
Cena netto 79 261,83 zł
Cena brutto 97 492,04 zł
4507R+E Chassis, TwoWS-X4648-RJ45V+E, Sup6L-E
Cena netto 104 289,58 zł
Cena brutto 128 276,19 zł
4507R-E Chassis, TwoWS-X4648-RJ45V+E, Sup6L-E
Cena netto 91 775,70 zł
Cena brutto 112 884,12 zł
4510-E Chassis, TwoWS-X4648-RJ45V+E, Sup6-E
Cena netto 125 147,50 zł
Cena brutto 153 931,42 zł
4510R+E Chassis, Two WS-X4748-RJ45V+E, Sup7-E
Cena netto 137 661,38 zł
Cena brutto 169 323,49 zł
4510R+E Chassis, Two WS-X4748-RJ45V+E, Sup8-E
Cena netto 137 661,38 zł
Cena brutto 169 323,49 zł
48 Port GE SFP FTTx Module, BX-D SFPs mandatory
Cena netto 41 694,05 zł
Cena brutto 51 283,68 zł
48 units of GLC-FE-100BX-D
Cena netto 37 959,93 zł
Cena brutto 46 690,71 zł
48 units of GLC-FE-100FX
Cena netto 37 545,99 zł
Cena brutto 46 181,57 zł
48 units of GLC-FE-100LX
Cena netto 54 229,71 zł
Cena brutto 66 702,54 zł
48port FE SFP FTTH module, GLC-FE-100BX-D48 is required
Cena netto 14 579,19 zł
Cena brutto 17 932,41 zł

Strony