Jesteś w kategorii Catalyst 4500
Przeglądasz 1 - 50 z 356 produktów
GLC-LH-SMD
1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
Cena netto 1 775,38 zł
Cena brutto 2 183,72 zł
GLC-SX-MMD
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
Cena netto 892,16 zł
Cena brutto 1 097,36 zł
GLC-T
1000BASE-T SFP
Cena netto 802,92 zł
Cena brutto 987,59 zł
Catalyst 4500 E- 12-Port 10GbE (SFP+)
Cena netto 110 621,77 zł
Cena brutto 136 064,78 zł
GLC-BX-U
1000BASE-BX SFP, 1310NM
Cena netto 2 319,61 zł
Cena brutto 2 853,12 zł
GLC-BX-D
1000BASE-BX SFP, 1490NM
Cena netto 2 306,90 zł
Cena brutto 2 837,49 zł
1000BASE-CWDM 1470 nm GBIC (single mode only)
Cena netto 20 467,92 zł
Cena brutto 25 175,54 zł
1000BASE-CWDM 1490 nm GBIC (single mode only)
Cena netto 20 467,92 zł
Cena brutto 25 175,54 zł
1000BASE-CWDM 1510 nm GBIC (single mode only)
Cena netto 20 467,92 zł
Cena brutto 25 175,54 zł
1000BASE-CWDM 1530 nm GBIC (single mode only)
Cena netto 20 467,92 zł
Cena brutto 25 175,54 zł
1000BASE-CWDM 1550 nm GBIC (single mode only)
Cena netto 20 467,92 zł
Cena brutto 25 175,54 zł
1000BASE-CWDM 1570 nm GBIC (single mode only)
Cena netto 20 467,92 zł
Cena brutto 25 175,54 zł
1000BASE-CWDM 1590 nm GBIC (single mode only)
Cena netto 20 467,92 zł
Cena brutto 25 175,54 zł
1000BASE-CWDM 1610 nm GBIC (single mode only)
Cena netto 20 467,92 zł
Cena brutto 25 175,54 zł
WS-G5486
1000BASE-LX/LH long haul GBIC (singlemode or multimode)
Cena netto 2 981,16 zł
Cena brutto 3 666,83 zł
WS-G5484
1000BASE-SX Short Wavelength GBIC (Multimode only)
Cena netto 920,24 zł
Cena brutto 1 131,90 zł
1000BASE-T GBIC
Cena netto 1 617,92 zł
Cena brutto 1 990,04 zł
WS-G5487
1000Base-ZX extended reach GBIC(singlemode)
Cena netto 11 969,58 zł
Cena brutto 14 722,58 zł
GLC-FE-100BX-D
100BASE-BX10-D SFP
Cena netto 802,92 zł
Cena brutto 987,59 zł
GLC-FE-100BX-U
100BASE-BX10-U SFP
Cena netto 802,92 zł
Cena brutto 987,59 zł
GLC-FE-100FX
100BASE-FX SFP for FE port
Cena netto 446,08 zł
Cena brutto 548,68 zł
GLC-FE-100LX
100BASE-LX SFP for FE port
Cena netto 713,72 zł
Cena brutto 877,88 zł
X2-10GB-CX4
10GBASE-CX4 X2 Module
Cena netto 2 456,83 zł
Cena brutto 3 021,91 zł
X2-10GB-LR
10GBASE-LR X2 Module
Cena netto 7 494,07 zł
Cena brutto 9 217,71 zł
X2-10GB-LX4
10GBASE-LX4 X2 Module
Cena netto 11 415,29 zł
Cena brutto 14 040,81 zł
X2-10GB-SR
10GBASE-SR X2 Module
Cena netto 3 747,02 zł
Cena brutto 4 608,83 zł
X2-10GB-ZR=
10GBASE-ZR X2 Module
Cena netto 65 564,10 zł
Cena brutto 80 643,85 zł
24 units of GLC-FE-100FX
Cena netto 18 439,10 zł
Cena brutto 22 680,09 zł
256 DIMM DRAM for Supervisor II-Plus-10GE
Cena netto 8 196,58 zł
Cena brutto 10 081,80 zł
4500 E- Chassis Power Supply Blank Cover Spare
Cena netto 205,45 zł
Cena brutto 252,70 zł
4503-E Chassis, One WS-X4648-RJ45V+E, Sup6L-E
Cena netto 57 371,80 zł
Cena brutto 70 567,31 zł
4503-E Chassis, One WS-X4648-RJ45V+E, Sup6L-E, 1300W PS
Cena netto 61 446,55 zł
Cena brutto 75 579,26 zł
4503-E Chassis, One WS-X4648-RJ45V+E, Sup7L-E, LAN Base
Cena netto 45 074,79 zł
Cena brutto 55 441,99 zł
4506-E Chassis, Two WS-X4648-RJ45V+E, Sup6L-E, 1300W PS
Cena netto 90 132,45 zł
Cena brutto 110 862,92 zł
4506-E Chassis, Two WS-X4648-RJ45V+E, Sup6L-E, 4200W PS
Cena netto 98 329,03 zł
Cena brutto 120 944,71 zł
4506-E Chassis, two WS-X4648-RJ45V+E, Sup7L-E, LAN Base
Cena netto 73 760,69 zł
Cena brutto 90 725,64 zł
4506-E Chassis, TwoWS-X4648-RJ45V+E, Sup6L-E
Cena netto 86 057,70 zł
Cena brutto 105 850,97 zł
4506-E Chassis, TwoWS-X4648-RJ45V+E, Sup6L-E, 2800W PS
Cena netto 94 232,88 zł
Cena brutto 115 906,45 zł
4506E Chassis, 1 SUP7L-E, 2 WS-X4648-RJ45-E, LAN base
Cena netto 61 467,95 zł
Cena brutto 75 605,58 zł
4507R+E Chassis, 1 SUP7L-E, 2 WS-X4648-RJ45-E, LAN base
Cena netto 77 861,12 zł
Cena brutto 95 769,18 zł
4507R+E Chassis, TwoWS-X4648-RJ45V+E, Sup6L-E
Cena netto 102 446,59 zł
Cena brutto 126 009,30 zł
4507R-E Chassis, TwoWS-X4648-RJ45V+E, Sup6L-E
Cena netto 90 153,85 zł
Cena brutto 110 889,24 zł
4510-E Chassis, TwoWS-X4648-RJ45V+E, Sup6-E
Cena netto 122 935,90 zł
Cena brutto 151 211,16 zł
4510R+E Chassis, Two WS-X4748-RJ45V+E, Sup7-E
Cena netto 135 228,64 zł
Cena brutto 166 331,23 zł
4510R+E Chassis, Two WS-X4748-RJ45V+E, Sup8-E
Cena netto 135 228,64 zł
Cena brutto 166 331,23 zł
48 Port GE SFP FTTx Module, BX-D SFPs mandatory
Cena netto 40 957,23 zł
Cena brutto 50 377,40 zł
48 units of GLC-FE-100BX-D
Cena netto 37 289,10 zł
Cena brutto 45 865,60 zł
48 units of GLC-FE-100FX
Cena netto 36 882,48 zł
Cena brutto 45 365,45 zł
48 units of GLC-FE-100LX
Cena netto 53 271,37 zł
Cena brutto 65 523,78 zł
48port FE SFP FTTH module, GLC-FE-100BX-D48 is required
Cena netto 14 321,55 zł
Cena brutto 17 615,51 zł

Strony