Cisco Przełączniki

Razem z rosnącymi oczekiwaniami użytkowników sieci co do niezawodności i dostępności usług rosną wymagania stawiane tym sieciom. Dobre jej zaprojektowanie pozwala na łatwiejsze zarządzanie oraz maksimum w wykorzystaniu elementów sieci.

Dlatego ważne jest zastosowanie odpowiednich przełączników sieciowych.

Naszą propozycją są przełączniki sieciowe Cisco nazywane „Przełącznikami dla zmieniającego się świata”.

Znajdziesz u nas switche Cisco Catalyst z różnych serii:

  • Catalyst 6500 z magistralą o szybkości przełączania do 256 Gbps i wydajnością przełączania 150 Mpps
  • Catalyst 3560, który jest idealnym rozwiązaniem dla małych przedsiębiorstw, którym zależy na redukcji kosztów utrzymania sieci. Posiadają Fast Ether Channel i Giga Ethernet Channel, dające możliwość grupowania do 8 fizycznych interfejsów.
  • Dysponujemy także innymi przełącznikami sieciowymi Cisco Catalyst: 2960, 3750, 4500, oraz 4900. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą w kategorii przełączników CISCO.

Jakie przełączniki sieciowe Cisco wyróżniamy?

Co wyróżnia przełączniki sieciowe Cisco od pozostałych?

  • Ochrona inwestycji za pomocą unikatowego krzemu
  • Zarządzanie w chmurze
  • Technologia Multigigabit
  • Automatyzacja sieci WAN, WLAN i bezprzewodowej
  • Obsługa dużego spektrum narzędzi open-source

Dokumenty od producenta - Przełączniki sieciowe Cisco


Jesteś w kategorii Przełączniki Cisco
Przeglądasz 1 - 50 z 1779 produktów
GLC-LH-SMD
1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
Cena netto 1 818,42 zł
Cena brutto 2 236,66 zł
GLC-SX-MMD
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
Cena netto 423,11 zł
Cena brutto 520,42 zł
GLC-T
1000BASE-T SFP
Cena netto 817,77 zł
Cena brutto 1 005,85 zł
GLC-FE-100EX
100BASE-EX SFP (40km)
Cena netto 1 585,21 zł
Cena brutto 1 949,80 zł
SFP-10G-SR
10GBASE-SR SFP Module
Cena netto 673,50 zł
Cena brutto 828,40 zł
X2-10GB-ZR
10GBASE-ZR X2 Module
Cena netto 29 451,86 zł
Cena brutto 36 225,78 zł
WS-X4908-10GE
8 port 2:1 10GbE (X2) line card for 4900M
Cena netto 30 677,95 zł
Cena brutto 37 733,88 zł
WS-C2960X-24PD-L
Catalyst 2960-X 24 GigE PoE 370W, 2 x 10G SFP+, LAN Base
Cena netto 5 421,25 zł
Cena brutto 6 668,14 zł
WS-C2960X-24PS-L
Catalyst 2960-X 24 GigE PoE 370W, 4 x 1G SFP, LAN Base
Cena netto 4 333,70 zł
Cena brutto 5 330,46 zł
WS-C2960X-48LPD-L
Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 370W, 2 x 10G SFP+ LAN Base
Cena netto 12 779,99 zł
Cena brutto 15 719,38 zł
WS-C2960X-48LPS-L
Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 370W, 4 x 1G SFP, LAN Base
Cena netto 7 905,35 zł
Cena brutto 9 723,58 zł
WS-C2960X-48FPD-L
Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 740W, 2 x 10G SFP+, LAN Base
Cena netto 14 508,56 zł
Cena brutto 17 845,53 zł
WS-C2960X-48FPS-L
Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 740W, 4 x 1G SFP, LAN Base
Cena netto 12 023,91 zł
Cena brutto 14 789,41 zł
WS-C3560X-48T-E
Catalyst 3560X 48 Port Data IP Services
Cena netto 23 723,70 zł
Cena brutto 29 180,15 zł
Catalyst 3750E 24 10/100/1000 PoE+2*10GE(X2),750W,IPB s/w
Cena netto 46 625,70 zł
Cena brutto 57 349,61 zł
WS-C3750X-24P-L
Catalyst 3750X 24 Port PoE LAN Base
Cena netto 12 401,01 zł
Cena brutto 15 253,24 zł
Catalyst 4500 E- 12-Port 10GbE (SFP+)
Cena netto 110 412,42 zł
Cena brutto 135 807,28 zł
WS-C4948
Catalyst 4948, optnl sw, 48-Port 10/100/1000+4 SFP, no p/s
Cena netto 40 901,09 zł
Cena brutto 50 308,34 zł
1 Meter 8 PRI DFC Cable - Female RJ45
Cena netto 1 226,09 zł
Cena brutto 1 508,09 zł
CAB-RPS-1614=
1 RPS 675 connector cable 16/14
Cena netto 10,81 zł
Cena brutto 13,29 zł
SPA-1XCHSTM1/OC3=
1-port Channelized STM-1/OC-3c to DS0 Shared Port Adapter
Cena netto 107 656,92 zł
Cena brutto 132 418,01 zł
1-port OC12/STM4 POS Shared Port Adapters
Cena netto 57 263,23 zł
Cena brutto 70 433,77 zł
1-port OC192/STM64 POS/RPR XFP Optics
Cena netto 373 808,75 zł
Cena brutto 459 784,76 zł
SPA-1XOC48POS/RPR=
1-port OC48/STM16 POS/RPR Shared Port Adapters
Cena netto 113 637,86 zł
Cena brutto 139 774,57 zł
N7K-C7010
10 Slot Chassis, No Power Supplies, Fans Included
Cena netto 81 802,17 zł
Cena brutto 100 616,67 zł
N7K-C7010=
10 Slot Chassis, No Power Supply, Fans Included
Cena netto 81 802,17 zł
Cena brutto 100 616,67 zł
GLC-BX-U
1000BASE-BX SFP, 1310NM
Cena netto 3 463,52 zł
Cena brutto 4 260,13 zł
GLC-BX-U=
1000BASE-BX SFP, 1310NM
Cena netto 3 463,52 zł
Cena brutto 4 260,13 zł
GLC-BX-D
1000BASE-BX SFP, 1490NM
Cena netto 3 463,52 zł
Cena brutto 4 260,13 zł
GLC-BX-D=
1000BASE-BX SFP, 1490NM
Cena netto 3 463,52 zł
Cena brutto 4 260,13 zł
1000BASE-CWDM 1470 nm GBIC (single mode only)
Cena netto 20 429,18 zł
Cena brutto 25 127,89 zł
1000BASE-CWDM 1490 nm GBIC (single mode only)
Cena netto 20 429,18 zł
Cena brutto 25 127,89 zł
1000BASE-CWDM 1510 nm GBIC (single mode only)
Cena netto 20 429,18 zł
Cena brutto 25 127,89 zł
1000BASE-CWDM 1530 nm GBIC (single mode only)
Cena netto 20 429,18 zł
Cena brutto 25 127,89 zł
1000BASE-CWDM 1550 nm GBIC (single mode only)
Cena netto 20 429,18 zł
Cena brutto 25 127,89 zł
1000BASE-CWDM 1570 nm GBIC (single mode only)
Cena netto 20 429,18 zł
Cena brutto 25 127,89 zł
1000BASE-CWDM 1590 nm GBIC (single mode only)
Cena netto 20 429,18 zł
Cena brutto 25 127,89 zł
1000BASE-CWDM 1610 nm GBIC (single mode only)
Cena netto 20 429,18 zł
Cena brutto 25 127,89 zł
GLC-EX-SMD=
1000BASE-EX SFP transceiver module, SMF, 1310nm, DOM
Cena netto 5 315,13 zł
Cena brutto 6 537,61 zł
1000BASE-LX/LH long haul GBIC (singlemode or multimode)
Cena netto 2 975,52 zł
Cena brutto 3 659,89 zł
WS-G5486
1000BASE-LX/LH long haul GBIC (singlemode or multimode)
Cena netto 2 975,52 zł
Cena brutto 3 659,89 zł
GLC-LH-SMD=
1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
Cena netto 1 056,87 zł
Cena brutto 1 299,96 zł
GLC-SX-MMD=
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
Cena netto 614,03 zł
Cena brutto 755,26 zł
WS-G5484
1000BASE-SX Short Wavelength GBIC (Multimode only)
Cena netto 918,50 zł
Cena brutto 1 129,76 zł
1000BASE-SX Short Wavelength GBIC (Multimode only)
Cena netto 2 046,34 zł
Cena brutto 2 516,99 zł
1000BASE-T GBIC
Cena netto 1 614,85 zł
Cena brutto 1 986,27 zł
GLC-T=
1000BASE-T SFP
Cena netto 530,85 zł
Cena brutto 652,95 zł
SFP-GE-T=
1000BASE-T SFP (NEBS 3 ESD)
Cena netto 1 198,88 zł
Cena brutto 1 474,62 zł
SFP-GE-T
1000BASE-T SFP (NEBS 3 ESD)
Cena netto 978,82 zł
Cena brutto 1 203,95 zł
1000Base-ZX extended reach GBIC(singlemode)
Cena netto 16 340,78 zł
Cena brutto 20 099,16 zł

Strony