Cisco Przełączniki

Razem rosnącymi oczekiwaniami użytkowników sieci co do niezawodności i dostępności usług rosną wymagania stawiane tym sieciom. Dobre jej zaprojektowanie pozwala na łatwiejsze zarządzanie oraz maksimum w wykorzystaniu elementów sieci.

Dlatego ważne jest zastosowanie odpowiednich przełączników sieciowych.

Naszą propozycją są przełączniki sieciowe Cisco nazywane „Przełącznikami dla zmieniającego się świata”.

Znajdziesz u nas switche Cisco Catalyst z różnych serii:

  • Catalyst 6500 z magistralą o szybkości przełączania do 256 Gbps i wydajnością przełączania 150 Mpps
  • Catalyst 3560, który jest idealnym rozwiązaniem dla małych przedsiębiorstw, którym zależy na redukcji kosztów utrzymania sieci. Posiadają Fast Ether Channel i Giga Ethernet Channel, dające możliwość grupowania do 8 fizycznych interfejsów.
  • Dysponujemy także innymi przełącznikami sieciowymi Cisco Catalyst: 2960, 3750, 4500, oraz 4900. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą w kategorii przełączników CISCO.

Jakie przełączniki sieciowe Cisco wyróżniamy?

Co wyróżnia przełączniki sieciowe Cisco od pozostałych?

  • Ochrona inwestycji za pomocą unikatowego krzemu
  • Zarządzanie w chmurze
  • Technologia Multigigabit
  • Automatyzacja sieci WAN, WLAN i bezprzewodowej
  • Obsługa dużego spektrum narzędzi open-source

Dokumenty od producenta - Przełączniki sieciowe Cisco

Jesteś w kategorii Przełączniki Cisco
Przeglądasz 1 - 50 z 1783 produktów
GLC-LH-SMD
1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
Cena netto 1 779,70 zł
Cena brutto 2 189,03 zł
GLC-SX-MMD
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
Cena netto 894,33 zł
Cena brutto 1 100,03 zł
GLC-T
1000BASE-T SFP
Cena netto 804,87 zł
Cena brutto 989,99 zł
GLC-FE-100EX
100BASE-EX SFP (40km)
Cena netto 1 058,45 zł
Cena brutto 1 301,89 zł
SFP-10G-SR
10GBASE-SR SFP Module
Cena netto 1 779,70 zł
Cena brutto 2 189,03 zł
X2-10GB-ZR
10GBASE-ZR X2 Module
Cena netto 29 579,40 zł
Cena brutto 36 382,66 zł
WS-X4908-10GE
8 port 2:1 10GbE (X2) line card for 4900M
Cena netto 30 810,80 zł
Cena brutto 37 897,28 zł
WS-C2960X-24PD-L
Catalyst 2960-X 24 GigE PoE 370W, 2 x 10G SFP+, LAN Base
Cena netto 5 821,27 zł
Cena brutto 7 160,16 zł
WS-C2960X-24PS-L
Catalyst 2960-X 24 GigE PoE 370W, 4 x 1G SFP, LAN Base
Cena netto 4 087,14 zł
Cena brutto 5 027,18 zł
WS-C2960X-48LPD-L
Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 370W, 2 x 10G SFP+ LAN Base
Cena netto 9 075,09 zł
Cena brutto 11 162,36 zł
WS-C2960X-48LPS-L
Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 370W, 4 x 1G SFP, LAN Base
Cena netto 7 115,66 zł
Cena brutto 8 752,26 zł
WS-C2960X-48FPD-L
Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 740W, 2 x 10G SFP+, LAN Base
Cena netto 9 409,11 zł
Cena brutto 11 573,21 zł
WS-C2960X-48FPS-L
Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 740W, 4 x 1G SFP, LAN Base
Cena netto 8 617,03 zł
Cena brutto 10 598,94 zł
WS-C3560X-48T-E
Catalyst 3560X 48 Port Data IP Services
Cena netto 23 610,01 zł
Cena brutto 29 040,32 zł
Catalyst 3750E 24 10/100/1000 PoE+2*10GE(X2),750W,IPB s/w
Cena netto 46 827,61 zł
Cena brutto 57 597,96 zł
WS-C3750X-24P-L
Catalyst 3750X 24 Port PoE LAN Base
Cena netto 12 341,61 zł
Cena brutto 15 180,18 zł
Catalyst 4500 E- 12-Port 10GbE (SFP+)
Cena netto 110 890,56 zł
Cena brutto 136 395,39 zł
WS-C4948
Catalyst 4948, optnl sw, 48-Port 10/100/1000+4 SFP, no p/s
Cena netto 41 078,20 zł
Cena brutto 50 526,19 zł
1 Meter 8 PRI DFC Cable - Female RJ45
Cena netto 1 231,40 zł
Cena brutto 1 514,62 zł
CAB-RPS-1614=
1 RPS 675 connector cable 16/14
Cena netto 134,12 zł
Cena brutto 164,97 zł
SPA-1XCHSTM1/OC3=
1-port Channelized STM-1/OC-3c to DS0 Shared Port Adapter
Cena netto 108 123,12 zł
Cena brutto 132 991,44 zł
1-port OC12/STM4 POS Shared Port Adapters
Cena netto 57 511,20 zł
Cena brutto 70 738,78 zł
1-port OC192/STM64 POS/RPR XFP Optics
Cena netto 375 427,50 zł
Cena brutto 461 775,83 zł
SPA-1XOC48POS/RPR=
1-port OC48/STM16 POS/RPR Shared Port Adapters
Cena netto 114 129,96 zł
Cena brutto 140 379,85 zł
N7K-C7010
10 Slot Chassis, No Power Supplies, Fans Included
Cena netto 82 156,41 zł
Cena brutto 101 052,38 zł
N7K-C7010=
10 Slot Chassis, No Power Supply, Fans Included
Cena netto 82 156,41 zł
Cena brutto 101 052,38 zł
GLC-BX-U
1000BASE-BX SFP, 1310NM
Cena netto 2 325,25 zł
Cena brutto 2 860,05 zł
GLC-BX-U=
1000BASE-BX SFP, 1310NM
Cena netto 2 325,25 zł
Cena brutto 2 860,05 zł
GLC-BX-D
1000BASE-BX SFP, 1490NM
Cena netto 2 312,50 zł
Cena brutto 2 844,38 zł
GLC-BX-D=
1000BASE-BX SFP, 1490NM
Cena netto 2 312,50 zł
Cena brutto 2 844,38 zł
1000BASE-CWDM 1470 nm GBIC (single mode only)
Cena netto 20 517,65 zł
Cena brutto 25 236,71 zł
1000BASE-CWDM 1490 nm GBIC (single mode only)
Cena netto 20 517,65 zł
Cena brutto 25 236,71 zł
1000BASE-CWDM 1510 nm GBIC (single mode only)
Cena netto 20 517,65 zł
Cena brutto 25 236,71 zł
1000BASE-CWDM 1530 nm GBIC (single mode only)
Cena netto 20 517,65 zł
Cena brutto 25 236,71 zł
1000BASE-CWDM 1550 nm GBIC (single mode only)
Cena netto 20 517,65 zł
Cena brutto 25 236,71 zł
1000BASE-CWDM 1570 nm GBIC (single mode only)
Cena netto 20 517,65 zł
Cena brutto 25 236,71 zł
1000BASE-CWDM 1590 nm GBIC (single mode only)
Cena netto 20 517,65 zł
Cena brutto 25 236,71 zł
1000BASE-CWDM 1610 nm GBIC (single mode only)
Cena netto 20 517,65 zł
Cena brutto 25 236,71 zł
GLC-EX-SMD=
1000BASE-EX SFP transceiver module, SMF, 1310nm, DOM
Cena netto 5 385,82 zł
Cena brutto 6 624,56 zł
1000BASE-LX/LH long haul GBIC (singlemode or multimode)
Cena netto 2 988,40 zł
Cena brutto 3 675,74 zł
WS-G5486
1000BASE-LX/LH long haul GBIC (singlemode or multimode)
Cena netto 2 988,40 zł
Cena brutto 3 675,74 zł
GLC-LH-SMD=
1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
Cena netto 1 311,59 zł
Cena brutto 1 613,26 zł
GLC-SX-MMD=
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
Cena netto 653,29 zł
Cena brutto 803,54 zł
WS-G5484
1000BASE-SX Short Wavelength GBIC (Multimode only)
Cena netto 922,48 zł
Cena brutto 1 134,65 zł
1000BASE-SX Short Wavelength GBIC (Multimode only)
Cena netto 2 055,20 zł
Cena brutto 2 527,89 zł
1000BASE-T GBIC
Cena netto 1 621,85 zł
Cena brutto 1 994,87 zł
GLC-T=
1000BASE-T SFP
Cena netto 595,71 zł
Cena brutto 732,72 zł
SFP-GE-T
1000BASE-T SFP (NEBS 3 ESD)
Cena netto 800,50 zł
Cena brutto 984,61 zł
SFP-GE-T=
1000BASE-T SFP (NEBS 3 ESD)
Cena netto 804,87 zł
Cena brutto 989,99 zł
1000Base-ZX extended reach GBIC(singlemode)
Cena netto 16 411,55 zł
Cena brutto 20 186,20 zł

Strony