Sprzęt sieciowy Cisco

Bogata oferta urządzeń marki Cisco – światowego lidera w produkcji komponentów sieciowych – dostępna jest w naszym sklepie internetowym w atrakcyjnych cenach.

W naszym asortymencie oferowany jest pełen wybór urządzeń sieciowych Cisco – od przełączników, poprzez routery, rozwiązania dla sieci bezprzewodowych, aż po telefony IP i zapory sieciowe.

Marka Cisco od lat wyznacza standardy w zakresie nowoczesnych technologii, bezpieczeństwa oraz dostosowania możliwości połączeń sieciowych do potrzeb małych, dużych i średnich przedsiębiorstw.

Formularz kontaktowy

Jesteś w kategorii Cisco
Przeglądasz 1 - 50 z 8974 produktów
GLC-LH-SMD
1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
Cena netto 1 799,65 zł
Cena brutto 2 213,57 zł
GLC-SX-MMD
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
Cena netto 904,36 zł
Cena brutto 1 112,36 zł
GLC-T
1000BASE-T SFP
Cena netto 813,90 zł
Cena brutto 1 001,09 zł
GLC-FE-100EX
100BASE-EX SFP (40km)
Cena netto 1 070,31 zł
Cena brutto 1 316,49 zł
SFP-10G-SR
10GBASE-SR SFP Module
Cena netto 1 799,65 zł
Cena brutto 2 213,57 zł
X2-10GB-ZR
10GBASE-ZR X2 Module
Cena netto 29 911,00 zł
Cena brutto 36 790,53 zł
20-ft (6m) Ultra Low Loss LMR 400 Cable with TNC-N Connector
Cena netto 452,18 zł
Cena brutto 556,18 zł
PVDM4-256
256-channel DSP module
Cena netto 19 714,71 zł
Cena brutto 24 249,09 zł
PVDM4-64
64-channel DSP module
Cena netto 6 115,92 zł
Cena brutto 7 522,58 zł
WS-X4908-10GE
8 port 2:1 10GbE (X2) line card for 4900M
Cena netto 31 156,20 zł
Cena brutto 38 322,13 zł
AIR-AP1242AG-E-K9
802.11a/g Non-modular IOS AP; RP-TNC; ETSI Cnfg
Cena netto 1 735,48 zł
Cena brutto 2 134,64 zł
AIR-CAP3502I-E-K9
802.11a/g/n Ctrlr-based AP w/CleanAir; Int Ant; E Reg Domain
Cena netto 2 243,11 zł
Cena brutto 2 759,02 zł
AIR-CAP1602E-E-K9
802.11a/g/n Ctrlr-based AP, Ext Ant, E Reg Domain
Cena netto 1 437,93 zł
Cena brutto 1 768,66 zł
AIR-CAP1602I-E-K9
802.11a/g/n Ctrlr-based AP, Int Ant, E Reg Domain
Cena netto 1 257,05 zł
Cena brutto 1 546,17 zł
AIR-CAP2602E-E-K9
802.11n CAP w/CleanAir; 3x4:3SS; Mod; Ext Ant; E Reg Domain
Cena netto 2 329,45 zł
Cena brutto 2 865,22 zł
AIR-CAP2602I-E-K9
802.11n CAP w/CleanAir; 3x4:3SS; Mod; Int Ant; E Reg Domain
Cena netto 2 149,57 zł
Cena brutto 2 643,97 zł
ASR-9001
ASR 9001 Chassis
Cena netto 162 788,02 zł
Cena brutto 200 229,27 zł
ASR-9006 AC Chassis
Cena netto 27 333,81 zł
Cena brutto 33 620,59 zł
ASR-9006 Fan Tray
Cena netto 11 540,94 zł
Cena brutto 14 195,36 zł
WS-C2960X-24PD-L
Catalyst 2960-X 24 GigE PoE 370W, 2 x 10G SFP+, LAN Base
Cena netto 5 886,53 zł
Cena brutto 7 240,43 zł
WS-C2960X-24PS-L
Catalyst 2960-X 24 GigE PoE 370W, 4 x 1G SFP, LAN Base
Cena netto 4 132,96 zł
Cena brutto 5 083,54 zł
WS-C2960X-48LPD-L
Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 370W, 2 x 10G SFP+ LAN Base
Cena netto 9 176,83 zł
Cena brutto 11 287,50 zł
WS-C2960X-48LPS-L
Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 370W, 4 x 1G SFP, LAN Base
Cena netto 7 195,43 zł
Cena brutto 8 850,38 zł
WS-C2960X-48FPD-L
Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 740W, 2 x 10G SFP+, LAN Base
Cena netto 9 514,60 zł
Cena brutto 11 702,95 zł
WS-C2960X-48FPS-L
Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 740W, 4 x 1G SFP, LAN Base
Cena netto 8 713,63 zł
Cena brutto 10 717,76 zł
WS-C3560X-48T-E
Catalyst 3560X 48 Port Data IP Services
Cena netto 23 874,69 zł
Cena brutto 29 365,87 zł
Catalyst 3750E 24 10/100/1000 PoE+2*10GE(X2),750W,IPB s/w
Cena netto 47 352,57 zł
Cena brutto 58 243,66 zł
WS-C3750X-24P-L
Catalyst 3750X 24 Port PoE LAN Base
Cena netto 12 479,97 zł
Cena brutto 15 350,36 zł
Catalyst 4500 E- 12-Port 10GbE (SFP+)
Cena netto 112 133,70 zł
Cena brutto 137 924,45 zł
WS-C4948
Catalyst 4948, optnl sw, 48-Port 10/100/1000+4 SFP, no p/s
Cena netto 41 538,71 zł
Cena brutto 51 092,62 zł
Cisco 10/100 4-Port VPN Router
Cena netto 598,74 zł
Cena brutto 736,45 zł
Cisco 10/100 8-Port VPN Router
Cena netto 1 032,61 zł
Cena brutto 1 270,11 zł
CISCO1941/K9
Cisco 1941 w/2 GE,2 EHWIC slots,256MB CF,512MB DRAM,IP Base
Cena netto 1 849,46 zł
Cena brutto 2 274,83 zł
Cisco 24-port 10/ 100/ 1000 Gigabit Switch
Cena netto 2 455,70 zł
Cena brutto 3 020,52 zł
CISCO2901/K9
Cisco 2901 w/2 GE,4 EHWIC,2 DSP,256MB CF,512MB DRAM,IP Base
Cena netto 4 747,84 zł
Cena brutto 5 839,84 zł
SG500X-48-K9-G5
Cisco 48Port Gig w 4Pt 10-Gig StackableMangedSwitch
Cena netto 6 359,10 zł
Cena brutto 7 821,70 zł
SG500-52P-K9-G5
Cisco 52-port Gigabit POE Stackable Managed Switch
Cena netto 7 235,13 zł
Cena brutto 8 899,21 zł
SLM2048T-EU
Cisco SG200-50 50-port Gigabit Smart Switch
Cena netto 1 272,06 zł
Cena brutto 1 564,64 zł
SRW2024-K9-EU
Cisco SG300-28 28-port Gigabit Managed Switch
Cena netto 1 253,88 zł
Cena brutto 1 542,28 zł
SG500-52-K9-G5
Cisco SG500-52 52pt Gigabit Stackable ManagedSwitch
Cena netto 5 040,57 zł
Cena brutto 6 199,90 zł
CP-7975G
Cisco UC Phone 7975, Gig Ethernet, Color
Cena netto 1 781,56 zł
Cena brutto 2 191,32 zł
Cisco Wireless-G Access Point with PoE+Rangebooster
Cena netto 425,19 zł
Cena brutto 522,99 zł
Cisco Wireless-N AccessPoint withPowerOverEthernet
Cena netto 624,77 zł
Cena brutto 768,47 zł
EHWIC-D-8ESG
Eight port 10/100/1000 Ethernet switch interface card
Cena netto 1 347,47 zł
Cena brutto 1 657,39 zł
CISCO1841
Modular Router w/2xFE, 2 WAN slots, 64 FL/256 DR
Cena netto 1 227,85 zł
Cena brutto 1 510,26 zł
EHWIC-3G-HSPA+7
3.7G HSPA+ Release 7 EHWIC w/ SMS/GPS (MC8705)
Cena netto 2 277,82 zł
Cena brutto 2 801,72 zł
MEM-2900-1GB=
1 GB DRAM (1 DIMM) for Cisco 2901, 2911, 2921 ISR, Spare
Cena netto 1 039,99 zł
Cena brutto 1 279,18 zł
MEM-SIP-200-1G
1 GB Memory for 7600 SIP-200
Cena netto 16 400,29 zł
Cena brutto 20 172,35 zł
MEM-SIP-200-1G=
1 GB Memory for 7600 SIP-200
Cena netto 22 778,18 zł
Cena brutto 28 017,16 zł
ASA5510-MEM-1GB=
1 GB Memory Upgrade for Cisco ASA 5510
Cena netto 629,59 zł
Cena brutto 774,39 zł

Strony