Sprzęt sieciowy Cisco

Bogata oferta urządzeń marki Cisco – światowego lidera w produkcji komponentów sieciowych – dostępna jest w naszym sklepie internetowym w atrakcyjnych cenach. W naszym asortymencie oferowany jest pełen wybór urządzeń sieciowych Cisco – od przełączników, poprzez routery, rozwiązania dla sieci bezprzewodowych, aż po telefony IP i zapory sieciowe. Marka Cisco od lat wyznacza standardy w zakresie nowoczesnych technologii, bezpieczeństwa oraz dostosowania możliwości połączeń sieciowych do potrzeb małych, dużych i średnich przedsiębiorstw.

Z wykorzystaniem infrastruktury sieciowej Cisco możliwe jest projektowanie i tworzenie sieci firmowych, w optymalny sposób dopasowanych do potrzeb i wymagań użytkowników. Przełączniki Cisco zapewniają doskonałą szybkość przesyłania danych, są odporne na trudne warunki i wysokie temperatury, a ich wydajność sprawia, że znajdują zastosowanie przy projektowaniu najbardziej zaawansowanych sieci. Podobnie jak routery Cisco, będące synonimem najwyższej jakości oraz nowoczesnego podejścia do tworzenia urządzeń sieciowych. Bogaty asortyment sprzętu tej znanej na całym świecie, amerykańskiej marki sprawia, że każdy, kto potrzebuje sprawdzonych i nowoczesnych urządzeń sieciowych, znajdzie w naszej ofercie produkty idealne dla swoich potrzeb.

Jesteś w kategorii Cisco
Przeglądasz 1 - 50 z 8478 produktów
WS-C2960+48TC-L
Catalyst 2960 Plus 48 10/100 + 2 T/SFP LAN Base
Cena netto 4 424,23 zł
Cena brutto 5 441,80 zł
WS-C2960+48PST-L
Catalyst 2960 Plus 48 10/100 PoE + 2 1000BT +2 SFP LAN Base
Cena netto 7 512,84 zł
Cena brutto 9 240,79 zł
WS-C2960+24TC-L
Catalyst 2960 Plus 24 10/100 + 2T/SFP LAN Base
Cena netto 2 011,77 zł
Cena brutto 2 474,48 zł
WS-C2960+24PC-L
Catalyst 2960 Plus 24 10/100 PoE + 2 T/SFP LAN Base
Cena netto 6 256,53 zł
Cena brutto 7 695,53 zł
ASA5515-K9
ASA 5515-X with SW, 6GE Data, 1GE Mgmt, AC, 3DES/AES
Cena netto 7 980,31 zł
Cena brutto 9 815,78 zł
ASA5512-K9
ASA 5512-X with SW, 6GE Data, 1GE Mgmt, AC, 3DES/AES
Cena netto 6 723,99 zł
Cena brutto 8 270,51 zł
ASA5505-K8
ASA 5505 Appliance with SW, 10 Users, 8 ports, DES
Cena netto 2 379,07 zł
Cena brutto 2 926,25 zł
SFP-10G-LR
10GBASE-LR SFP Module
Cena netto 15 964,79 zł
Cena brutto 19 636,69 zł
SFP-10G-SR
10GBASE-SR SFP Module
Cena netto 1 761,34 zł
Cena brutto 2 166,45 zł
WS-C2960X-48LPD-L
Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 370W, 2 x 10G SFP+ LAN Base
Cena netto 9 812,60 zł
Cena brutto 12 069,50 zł
WS-C2960X-24TD-L
Catalyst 2960-X 24 GigE, 2 x 10G SFP+, LAN Base
Cena netto 6 043,66 zł
Cena brutto 7 433,70 zł
WS-C2960X-48TD-L
Catalyst 2960-X 48 GigE, 2 x 10G SFP+, LAN Base
Cena netto 9 076,76 zł
Cena brutto 11 164,42 zł
WS-C2960X-48LPS-L
Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 370W, 4 x 1G SFP, LAN Base
Cena netto 7 074,59 zł
Cena brutto 8 701,75 zł
GLC-LH-SMD
1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
Cena netto 1 544,31 zł
Cena brutto 1 899,50 zł
GLC-SX-MMD
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
Cena netto 830,59 zł
Cena brutto 1 021,62 zł
X2-10GB-ZR
10GBASE-ZR X2 Module
Cena netto 28 774,18 zł
Cena brutto 35 392,24 zł
SFP-10G-ER
10GBASE-ER SFP Module
Cena netto 16 720,24 zł
Cena brutto 20 565,90 zł
N3K-C3064PQ-10GE
Nexus 3064-E, 48 SFP+, 4 QSFP+ ports, with enh scale
Cena netto 116 428,15 zł
Cena brutto 143 206,63 zł
IE-3010-24TC
Rack Mount Switch 24 10/100B-T, 2 GEuplinks. No PS
Cena netto 9 975,38 zł
Cena brutto 12 269,72 zł
GLC-ZX-SM-RGD
1000BASE-ZX Single Mode RuggedSFP
Cena netto 7 905,18 zł
Cena brutto 9 723,37 zł
GLC-SX-MM-RGD
1000Mbps Multi-Mode Rugged SFP
Cena netto 939,11 zł
Cena brutto 1 155,10 zł
IE-2000-4T-B
IE 4 10/100,2 FE, Base
Cena netto 2 579,41 zł
Cena brutto 3 172,67 zł
CGS-2520-24TC
Cisco CGS2520 front/rear cabling w/2GE, 24-10/100 copper
Cena netto 9 182,36 zł
Cena brutto 11 294,30 zł
CGS-2520-16S-8PC
Cisco CGS2520 front/rear cabling w/2GE, 16-SFP, 8-10/100 PoE
Cena netto 11 686,64 zł
Cena brutto 14 374,57 zł
WS-X6716-10G-3C
Catalyst 6500 16 port 10 Gigabit Ethernet w/ DFC3C (req X2)
Cena netto 159 839,84 zł
Cena brutto 196 603,01 zł
WS-C6509-E
Catalyst 6500 Enhanced 9-slot chassis,14RU,no PS,no Fan Tray
Cena netto 37 960,71 zł
Cena brutto 46 691,67 zł
WS-C6506-E
Catalyst 6500 Enhanced 6-slot chassis,12RU,no PS,no Fan Tray
Cena netto 20 034,24 zł
Cena brutto 24 642,12 zł
WS-C6504-E
Catalyst 6500 Enhanced 4-slot chassis,5RU,no PS,no Fan Tray
Cena netto 11 987,15 zł
Cena brutto 14 744,20 zł
FERRITE-BEAD
FERRITE-BEAD
Cena netto 100,17 zł
Cena brutto 123,21 zł
WS-C4948-S
Catalyst 4948, IPB s/w, 48-Port 10/100/1000+4 SFP, 1 AC p/s
Cena netto 49 952,04 zł
Cena brutto 61 441,01 zł
WS-C4948-10GE-S
Catalyst 4948, IPB s/w, 48*10/100/1000+2*10GE(X2), 1 AC p/s
Cena netto 54 259,40 zł
Cena brutto 66 739,06 zł
WS-C4948-10GE-E
Catalyst 4948, ES Image, 48*10/100/1000+2*10GE(X2), 1 AC p/s
Cena netto 70 954,60 zł
Cena brutto 87 274,16 zł
WS-C4500X-32SFP+
Catalyst 4500-X 32 Port 10G IP Base, Front-to-Back, No P/S
Cena netto 55 945,62 zł
Cena brutto 68 813,11 zł
X2-10GB-LX4
10GBASE-LX4 X2 Module
Cena netto 11 131,52 zł
Cena brutto 13 691,78 zł
WS-X4648-RJ45V+E
Catalyst 4500 E- 48-Port PoE+ Ready 10/100/1000(RJ45)
Cena netto 29 951,19 zł
Cena brutto 36 839,96 zł
WS-C4507R-E
Cat4500 E- 7-Slot Chassis, fan, no ps, Red Sup Capable
Cena netto 39 939,09 zł
Cena brutto 49 125,08 zł
WS-C3750E-24TD-S
Catalyst 3750E 24 10/100/1000+2 10GE(X2),265W,IPB s/w
Cena netto 37 564,20 zł
Cena brutto 46 203,97 zł
WS-C3750E-24TD-E
Catalyst 3750E 24 10/100/1000+2*10GE(X2),265W,IPS s/w
Cena netto 30 326,83 zł
Cena brutto 37 302,00 zł
WS-C3750G-24TS-S1U
Catalyst 3750 24 10/100/1000 + 4 SFP + IPB Image; 1RU
Cena netto 15 276,11 zł
Cena brutto 18 789,61 zł
WS-C3750G-24TS-S
Catalyst 3750 24 10/100/1000 + 4 SFP + IPB Image; 1.5RU
Cena netto 29 951,19 zł
Cena brutto 36 839,96 zł
WS-C3750G-24TS-E1U
Catalyst 3750 24 10/100/1000 + 4 SFP + IPS Image; 1RU
Cena netto 48 353,47 zł
Cena brutto 59 474,77 zł
WS-C3750G-24T-E
Catalyst 3750 24 10/100/1000T + IPS Image
Cena netto 39 780,49 zł
Cena brutto 48 930,00 zł
WS-C3750G-12S-S
Catalyst 3750 12 SFP + IPB Image
Cena netto 15 267,76 zł
Cena brutto 18 779,35 zł
WS-C3750-48TS-S
Catalyst 3750 48 10/100 + 4 SFP + IPB Image
Cena netto 27 951,94 zł
Cena brutto 34 380,88 zł
WS-C3750-48PS-S
Catalyst 3750 48 10/100 PoE + 4 SFP + IPB Image
Cena netto 9 599,74 zł
Cena brutto 11 807,68 zł
WS-C3750-48PS-E
Catalyst 3750 48 10/100 PoE + 4 SFP + IPS Image
Cena netto 17 112,58 zł
Cena brutto 21 048,47 zł
WS-C3750-24FS-S
Catalyst 3750 24 100BaseFX + 2 SFP Standard Multilayer Image
Cena netto 39 651,10 zł
Cena brutto 48 770,85 zł
C3KX-NM-10G
Catalyst 3K-X 10G Network Module option PID
Cena netto 4 799,87 zł
Cena brutto 5 903,84 zł
WS-C3560E-12D-S
Catalyst 3560E 12 Ten GE (X2) ports, IPB software
Cena netto 75 128,40 zł
Cena brutto 92 407,93 zł
WS-C3560G-48TS-S
Catalyst 3560 48 10/100/1000T + 4 SFP + IPB Image
Cena netto 18 782,10 zł
Cena brutto 23 101,98 zł

Strony