Sprzęt sieciowy Cisco

Bogata oferta urządzeń marki Cisco – światowego lidera w produkcji komponentów sieciowych – dostępna jest w naszym sklepie internetowym w atrakcyjnych cenach.

W naszym asortymencie oferowany jest pełen wybór urządzeń sieciowych Cisco – od przełączników, poprzez routery, rozwiązania dla sieci bezprzewodowych, aż po telefony IP i zapory sieciowe.

Marka Cisco od lat wyznacza standardy w zakresie nowoczesnych technologii, bezpieczeństwa oraz dostosowania możliwości połączeń sieciowych do potrzeb małych, dużych i średnich przedsiębiorstw.


Formularz kontaktowy

Jesteś w kategorii Cisco
Przeglądasz 1 - 50 z 8969 produktów
GLC-LH-SMD
1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
Cena netto 1 783,15 zł
Cena brutto 2 193,28 zł
GLC-SX-MMD
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
Cena netto 900,24 zł
Cena brutto 1 107,30 zł
GLC-T
1000BASE-T SFP
Cena netto 810,19 zł
Cena brutto 996,53 zł
GLC-FE-100EX
100BASE-EX SFP (40km)
Cena netto 1 071,28 zł
Cena brutto 1 317,67 zł
SFP-10G-SR
10GBASE-SR SFP Module
Cena netto 1 791,42 zł
Cena brutto 2 203,44 zł
X2-10GB-ZR
10GBASE-ZR X2 Module
Cena netto 29 367,75 zł
Cena brutto 36 122,33 zł
20-ft (6m) Ultra Low Loss LMR 400 Cable with TNC-N Connector
Cena netto 450,10 zł
Cena brutto 553,62 zł
PVDM4-256
256-channel DSP module
Cena netto 19 534,11 zł
Cena brutto 24 026,96 zł
PVDM4-64
64-channel DSP module
Cena netto 6 121,43 zł
Cena brutto 7 529,36 zł
WS-X4908-10GE
8 port 2:1 10GbE (X2) line card for 4900M
Cena netto 30 590,34 zł
Cena brutto 37 626,12 zł
AIR-AP1242AG-E-K9
802.11a/g Non-modular IOS AP; RP-TNC; ETSI Cnfg
Cena netto 1 703,96 zł
Cena brutto 2 095,87 zł
AIR-CAP3502I-E-K9
802.11a/g/n Ctrlr-based AP w/CleanAir; Int Ant; E Reg Domain
Cena netto 2 202,37 zł
Cena brutto 2 708,91 zł
AIR-CAP1602E-E-K9
802.11a/g/n Ctrlr-based AP, Ext Ant, E Reg Domain
Cena netto 1 424,72 zł
Cena brutto 1 752,41 zł
AIR-CAP1602I-E-K9
802.11a/g/n Ctrlr-based AP, Int Ant, E Reg Domain
Cena netto 1 234,22 zł
Cena brutto 1 518,09 zł
AIR-CAP2602E-E-K9
802.11n CAP w/CleanAir; 3x4:3SS; Mod; Ext Ant; E Reg Domain
Cena netto 2 287,14 zł
Cena brutto 2 813,18 zł
AIR-CAP2602I-E-K9
802.11n CAP w/CleanAir; 3x4:3SS; Mod; Int Ant; E Reg Domain
Cena netto 2 141,58 zł
Cena brutto 2 634,14 zł
ASR-9001
ASR 9001 Chassis
Cena netto 159 831,45 zł
Cena brutto 196 592,68 zł
ASR-9006 AC Chassis
Cena netto 26 837,37 zł
Cena brutto 33 009,97 zł
ASR-9006 Fan Tray
Cena netto 11 331,33 zł
Cena brutto 13 937,54 zł
WS-C2960X-24PD-L
Catalyst 2960-X 24 GigE PoE 370W, 2 x 10G SFP+, LAN Base
Cena netto 5 545,79 zł
Cena brutto 6 821,33 zł
WS-C2960X-24PS-L
Catalyst 2960-X 24 GigE PoE 370W, 4 x 1G SFP, LAN Base
Cena netto 3 899,60 zł
Cena brutto 4 796,51 zł
WS-C2960X-48LPD-L
Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 370W, 2 x 10G SFP+ LAN Base
Cena netto 8 559,37 zł
Cena brutto 10 528,03 zł
WS-C2960X-48LPS-L
Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 370W, 4 x 1G SFP, LAN Base
Cena netto 10 073,39 zł
Cena brutto 12 390,26 zł
WS-C2960X-48FPD-L
Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 740W, 2 x 10G SFP+, LAN Base
Cena netto 9 243,00 zł
Cena brutto 11 368,89 zł
WS-C2960X-48FPS-L
Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 740W, 4 x 1G SFP, LAN Base
Cena netto 11 873,83 zł
Cena brutto 14 604,81 zł
WS-C3560X-48T-E
Catalyst 3560X 48 Port Data IP Services
Cena netto 23 655,95 zł
Cena brutto 29 096,82 zł
Catalyst 3750E 24 10/100/1000 PoE+2*10GE(X2),750W,IPB s/w
Cena netto 46 492,55 zł
Cena brutto 57 185,83 zł
WS-C3750X-24P-L
Catalyst 3750X 24 Port PoE LAN Base
Cena netto 12 365,60 zł
Cena brutto 15 209,68 zł
Catalyst 4500 E- 12-Port 10GbE (SFP+)
Cena netto 110 097,12 zł
Cena brutto 135 419,45 zł
WS-C4948
Catalyst 4948, optnl sw, 48-Port 10/100/1000+4 SFP, no p/s
Cena netto 40 784,28 zł
Cena brutto 50 164,67 zł
Cisco 10/100 4-Port VPN Router
Cena netto 587,87 zł
Cena brutto 723,08 zł
Cisco 10/100 8-Port VPN Router
Cena netto 1 013,86 zł
Cena brutto 1 247,04 zł
CISCO1941/K9
Cisco 1941 w/2 GE,2 EHWIC slots,256MB CF,512MB DRAM,IP Base
Cena netto 1 654,03 zł
Cena brutto 2 034,46 zł
Cisco 24-port 10/ 100/ 1000 Gigabit Switch
Cena netto 2 411,10 zł
Cena brutto 2 965,66 zł
CISCO2901/K9
Cisco 2901 w/2 GE,4 EHWIC,2 DSP,256MB CF,512MB DRAM,IP Base
Cena netto 4 726,10 zł
Cena brutto 5 813,11 zł
SG500X-48-K9-G5
Cisco 48Port Gig w 4Pt 10-Gig StackableMangedSwitch
Cena netto 5 334,59 zł
Cena brutto 6 561,54 zł
SG500-52P-K9-G5
Cisco 52-port Gigabit POE Stackable Managed Switch
Cena netto 7 202,09 zł
Cena brutto 8 858,56 zł
SLM2048T-EU
Cisco SG200-50 50-port Gigabit Smart Switch
Cena netto 1 188,51 zł
Cena brutto 1 461,87 zł
SRW2024-K9-EU
Cisco SG300-28 28-port Gigabit Managed Switch
Cena netto 1 069,58 zł
Cena brutto 1 315,58 zł
SG500-52-K9-G5
Cisco SG500-52 52pt Gigabit Stackable ManagedSwitch
Cena netto 5 017,57 zł
Cena brutto 6 171,61 zł
CP-7975G
Cisco UC Phone 7975, Gig Ethernet, Color
Cena netto 1 773,40 zł
Cena brutto 2 181,28 zł
Cisco Wireless-G Access Point with PoE+Rangebooster
Cena netto 417,47 zł
Cena brutto 513,49 zł
Cisco Wireless-N AccessPoint withPowerOverEthernet
Cena netto 613,43 zł
Cena brutto 754,51 zł
EHWIC-D-8ESG
Eight port 10/100/1000 Ethernet switch interface card
Cena netto 1 620,38 zł
Cena brutto 1 993,07 zł
CISCO1841
Modular Router w/2xFE, 2 WAN slots, 64 FL/256 DR
Cena netto 1 205,55 zł
Cena brutto 1 482,83 zł
EHWIC-3G-HSPA+7
3.7G HSPA+ Release 7 EHWIC w/ SMS/GPS (MC8705)
Cena netto 2 236,45 zł
Cena brutto 2 750,83 zł
MEM-2900-1GB=
1 GB DRAM (1 DIMM) for Cisco 2901, 2911, 2921 ISR, Spare
Cena netto 1 030,47 zł
Cena brutto 1 267,48 zł
MEM-SIP-200-1G
1 GB Memory for 7600 SIP-200
Cena netto 16 102,42 zł
Cena brutto 19 805,98 zł
MEM-SIP-200-1G=
1 GB Memory for 7600 SIP-200
Cena netto 22 364,48 zł
Cena brutto 27 508,30 zł
ASA5510-MEM-1GB=
1 GB Memory Upgrade for Cisco ASA 5510
Cena netto 630,12 zł
Cena brutto 775,05 zł

Strony