Sprzęt sieciowy Cisco

Bogata oferta urządzeń marki Cisco – światowego lidera w produkcji komponentów sieciowych – dostępna jest w naszym sklepie internetowym w atrakcyjnych cenach. W naszym asortymencie oferowany jest pełen wybór urządzeń sieciowych Cisco – od przełączników, poprzez routery, rozwiązania dla sieci bezprzewodowych, aż po telefony IP i zapory sieciowe. Marka Cisco od lat wyznacza standardy w zakresie nowoczesnych technologii, bezpieczeństwa oraz dostosowania możliwości połączeń sieciowych do potrzeb małych, dużych i średnich przedsiębiorstw.

Z wykorzystaniem infrastruktury sieciowej Cisco możliwe jest projektowanie i tworzenie sieci firmowych, w optymalny sposób dopasowanych do potrzeb i wymagań użytkowników. Przełączniki Cisco zapewniają doskonałą szybkość przesyłania danych, są odporne na trudne warunki i wysokie temperatury, a ich wydajność sprawia, że znajdują zastosowanie przy projektowaniu najbardziej zaawansowanych sieci. Podobnie jak routery Cisco, będące synonimem najwyższej jakości oraz nowoczesnego podejścia do tworzenia urządzeń sieciowych. Bogaty asortyment sprzętu tej znanej na całym świecie, amerykańskiej marki sprawia, że każdy, kto potrzebuje sprawdzonych i nowoczesnych urządzeń sieciowych, znajdzie w naszej ofercie produkty idealne dla swoich potrzeb.

Jesteś w kategorii Cisco
Przeglądasz 1 - 50 z 8979 produktów
GLC-LH-SMD
1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
Cena netto 1 740,90 zł
Cena brutto 2 141,31 zł
GLC-SX-MMD
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
Cena netto 874,80 zł
Cena brutto 1 076,00 zł
GLC-T
1000BASE-T SFP
Cena netto 787,37 zł
Cena brutto 968,46 zł
GLC-FE-100EX
100BASE-EX SFP (40km)
Cena netto 1 041,05 zł
Cena brutto 1 280,50 zł
SFP-10G-SR
10GBASE-SR SFP Module
Cena netto 1 740,90 zł
Cena brutto 2 141,31 zł
X2-10GB-ZR
10GBASE-ZR X2 Module
Cena netto 29 677,98 zł
Cena brutto 36 503,92 zł
20-ft (6m) Ultra Low Loss LMR 400 Cable with TNC-N Connector
Cena netto 437,42 zł
Cena brutto 538,03 zł
PVDM4-256
256-channel DSP module
Cena netto 19 071,01 zł
Cena brutto 23 457,34 zł
PVDM4-64
64-channel DSP module
Cena netto 5 948,77 zł
Cena brutto 7 316,99 zł
WS-X4908-10GE
8 port 2:1 10GbE (X2) line card for 4900M
Cena netto 30 913,49 zł
Cena brutto 38 023,59 zł
AIR-AP1242AG-E-K9
802.11a/g Non-modular IOS AP; RP-TNC; ETSI Cnfg
Cena netto 1 721,96 zł
Cena brutto 2 118,01 zł
AIR-CAP3502I-E-K9
802.11a/g/n Ctrlr-based AP w/CleanAir; Int Ant; E Reg Domain
Cena netto 2 225,63 zł
Cena brutto 2 737,53 zł
AIR-CAP1602E-E-K9
802.11a/g/n Ctrlr-based AP, Ext Ant, E Reg Domain
Cena netto 1 399,18 zł
Cena brutto 1 720,99 zł
AIR-CAP1602I-E-K9
802.11a/g/n Ctrlr-based AP, Int Ant, E Reg Domain
Cena netto 1 216,01 zł
Cena brutto 1 495,69 zł
AIR-CAP2602E-E-K9
802.11n CAP w/CleanAir; 3x4:3SS; Mod; Ext Ant; E Reg Domain
Cena netto 2 265,80 zł
Cena brutto 2 786,93 zł
AIR-CAP2602I-E-K9
802.11n CAP w/CleanAir; 3x4:3SS; Mod; Int Ant; E Reg Domain
Cena netto 2 057,91 zł
Cena brutto 2 531,23 zł
ASR-9001
ASR 9001 Chassis
Cena netto 161 519,85 zł
Cena brutto 198 669,41 zł
ASR-9006 AC Chassis
Cena netto 27 120,87 zł
Cena brutto 33 358,67 zł
ASR-9006 Fan Tray
Cena netto 11 451,03 zł
Cena brutto 14 084,77 zł
WS-C2960X-24PD-L
Catalyst 2960-X 24 GigE PoE 370W, 2 x 10G SFP+, LAN Base
Cena netto 5 937,92 zł
Cena brutto 7 303,64 zł
WS-C2960X-24PS-L
Catalyst 2960-X 24 GigE PoE 370W, 4 x 1G SFP, LAN Base
Cena netto 4 147,34 zł
Cena brutto 5 101,23 zł
WS-C2960X-48LPD-L
Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 370W, 2 x 10G SFP+ LAN Base
Cena netto 9 167,76 zł
Cena brutto 11 276,34 zł
WS-C2960X-48LPS-L
Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 370W, 4 x 1G SFP, LAN Base
Cena netto 7 228,23 zł
Cena brutto 8 890,72 zł
WS-C2960X-48FPD-L
Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 740W, 2 x 10G SFP+, LAN Base
Cena netto 9 413,91 zł
Cena brutto 11 579,11 zł
WS-C2960X-48FPS-L
Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 740W, 4 x 1G SFP, LAN Base
Cena netto 8 603,90 zł
Cena brutto 10 582,80 zł
WS-C3560X-48T-E
Catalyst 3560X 48 Port Data IP Services
Cena netto 23 095,14 zł
Cena brutto 28 407,03 zł
Catalyst 3750E 24 10/100/1000 PoE+2*10GE(X2),750W,IPB s/w
Cena netto 46 983,68 zł
Cena brutto 57 789,92 zł
WS-C3750X-24P-L
Catalyst 3750X 24 Port PoE LAN Base
Cena netto 12 072,49 zł
Cena brutto 14 849,16 zł
Catalyst 4500 E- 12-Port 10GbE (SFP+)
Cena netto 111 260,14 zł
Cena brutto 136 849,97 zł
WS-C4948
Catalyst 4948, optnl sw, 48-Port 10/100/1000+4 SFP, no p/s
Cena netto 41 215,11 zł
Cena brutto 50 694,59 zł
Cisco 10/100 4-Port VPN Router
Cena netto 594,08 zł
Cena brutto 730,71 zł
Cisco 10/100 8-Port VPN Router
Cena netto 1 024,57 zł
Cena brutto 1 260,22 zł
CISCO1941/K9
Cisco 1941 w/2 GE,2 EHWIC slots,256MB CF,512MB DRAM,IP Base
Cena netto 2 048,31 zł
Cena brutto 2 519,43 zł
Cisco 24-port 10/ 100/ 1000 Gigabit Switch
Cena netto 2 436,57 zł
Cena brutto 2 996,99 zł
CISCO2901/K9
Cisco 2901 w/2 GE,4 EHWIC,2 DSP,256MB CF,512MB DRAM,IP Base
Cena netto 4 592,81 zł
Cena brutto 5 649,16 zł
SG500X-48-K9-G5
Cisco 48Port Gig w 4Pt 10-Gig StackableMangedSwitch
Cena netto 4 573,74 zł
Cena brutto 5 625,70 zł
SG500-52P-K9-G5
Cisco 52-port Gigabit POE Stackable Managed Switch
Cena netto 7 230,73 zł
Cena brutto 8 893,79 zł
SLM2048T-EU
Cisco SG200-50 50-port Gigabit Smart Switch
Cena netto 2 388,06 zł
Cena brutto 2 937,31 zł
SRW2024-K9-EU
Cisco SG300-28 28-port Gigabit Managed Switch
Cena netto 1 188,88 zł
Cena brutto 1 462,33 zł
SG500-52-K9-G5
Cisco SG500-52 52pt Gigabit Stackable ManagedSwitch
Cena netto 4 875,99 zł
Cena brutto 5 997,47 zł
CP-7975G
Cisco UC Phone 7975, Gig Ethernet, Color
Cena netto 1 733,58 zł
Cena brutto 2 132,31 zł
Cisco Wireless-G Access Point with PoE+Rangebooster
Cena netto 421,88 zł
Cena brutto 518,91 zł
Cisco Wireless-N AccessPoint withPowerOverEthernet
Cena netto 619,91 zł
Cena brutto 762,48 zł
EHWIC-D-8ESG
Eight port 10/100/1000 Ethernet switch interface card
Cena netto 1 303,48 zł
Cena brutto 1 603,28 zł
CISCO1841
Modular Router w/2xFE, 2 WAN slots, 64 FL/256 DR
Cena netto 1 218,29 zł
Cena brutto 1 498,49 zł
EHWIC-3G-HSPA+7
3.7G HSPA+ Release 7 EHWIC w/ SMS/GPS (MC8705)
Cena netto 2 260,07 zł
Cena brutto 2 779,89 zł
MEM-2900-1GB=
1 GB DRAM (1 DIMM) for Cisco 2901, 2911, 2921 ISR, Spare
Cena netto 1 006,06 zł
Cena brutto 1 237,45 zł
MEM-SIP-200-1G
1 GB Memory for 7600 SIP-200
Cena netto 16 272,52 zł
Cena brutto 20 015,20 zł
MEM-SIP-200-1G=
1 GB Memory for 7600 SIP-200
Cena netto 22 600,73 zł
Cena brutto 27 798,89 zł
ASA5510-MEM-1GB=
1 GB Memory Upgrade for Cisco ASA 5510
Cena netto 612,37 zł
Cena brutto 753,22 zł

Strony