Sprzęt sieciowy Cisco

Bogata oferta urządzeń marki Cisco – światowego lidera w produkcji komponentów sieciowych – dostępna jest w naszym sklepie internetowym w atrakcyjnych cenach.

W naszym asortymencie oferowany jest pełen wybór urządzeń sieciowych Cisco – od przełączników, poprzez routery, rozwiązania dla sieci bezprzewodowych, aż po telefony IP i zapory sieciowe.

Marka Cisco od lat wyznacza standardy w zakresie nowoczesnych technologii, bezpieczeństwa oraz dostosowania możliwości połączeń sieciowych do potrzeb małych, dużych i średnich przedsiębiorstw.


Formularz kontaktowy

Jesteś w kategorii Cisco
Przeglądasz 1 - 50 z 8954 produktów
GLC-LH-SMD
1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
Cena netto 1 830,00 zł
Cena brutto 2 250,90 zł
GLC-SX-MMD
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
Cena netto 403,24 zł
Cena brutto 495,99 zł
GLC-T
1000BASE-T SFP
Cena netto 825,46 zł
Cena brutto 1 015,32 zł
GLC-FE-100EX
100BASE-EX SFP (40km)
Cena netto 1 588,48 zł
Cena brutto 1 953,83 zł
SFP-10G-SR
10GBASE-SR SFP Module
Cena netto 677,96 zł
Cena brutto 833,89 zł
X2-10GB-ZR
10GBASE-ZR X2 Module
Cena netto 29 527,00 zł
Cena brutto 36 318,21 zł
20-ft (6m) Ultra Low Loss LMR 400 Cable with TNC-N Connector
Cena netto 667,42 zł
Cena brutto 820,93 zł
PVDM4-256
256-channel DSP module
Cena netto 19 640,04 zł
Cena brutto 24 157,25 zł
PVDM4-64
64-channel DSP module
Cena netto 6 154,63 zł
Cena brutto 7 570,19 zł
WS-X4908-10GE
8 port 2:1 10GbE (X2) line card for 4900M
Cena netto 30 756,22 zł
Cena brutto 37 830,15 zł
AIR-AP1242AG-E-K9
802.11a/g Non-modular IOS AP; RP-TNC; ETSI Cnfg
Cena netto 1 713,20 zł
Cena brutto 2 107,24 zł
AIR-CAP3502I-E-K9
802.11a/g/n Ctrlr-based AP w/CleanAir; Int Ant; E Reg Domain
Cena netto 2 214,31 zł
Cena brutto 2 723,60 zł
AIR-CAP1602E-E-K9
802.11a/g/n Ctrlr-based AP, Ext Ant, E Reg Domain
Cena netto 1 432,45 zł
Cena brutto 1 761,91 zł
AIR-CAP1602I-E-K9
802.11a/g/n Ctrlr-based AP, Int Ant, E Reg Domain
Cena netto 1 240,91 zł
Cena brutto 1 526,32 zł
AIR-CAP2602E-E-K9
802.11n CAP w/CleanAir; 3x4:3SS; Mod; Ext Ant; E Reg Domain
Cena netto 2 367,43 zł
Cena brutto 2 911,94 zł
AIR-CAP2602I-E-K9
802.11n CAP w/CleanAir; 3x4:3SS; Mod; Int Ant; E Reg Domain
Cena netto 2 153,19 zł
Cena brutto 2 648,43 zł
ASR-9001
ASR 9001 Chassis
Cena netto 160 698,16 zł
Cena brutto 197 658,74 zł
ASR-9006 AC Chassis
Cena netto 26 982,90 zł
Cena brutto 33 188,97 zł
ASR-9006 Fan Tray
Cena netto 11 392,78 zł
Cena brutto 14 013,12 zł
WS-C2960X-24PD-L
Catalyst 2960-X 24 GigE PoE 370W, 2 x 10G SFP+, LAN Base
Cena netto 5 405,83 zł
Cena brutto 6 649,17 zł
WS-C2960X-24PS-L
Catalyst 2960-X 24 GigE PoE 370W, 4 x 1G SFP, LAN Base
Cena netto 4 331,74 zł
Cena brutto 5 328,04 zł
WS-C2960X-48LPD-L
Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 370W, 2 x 10G SFP+ LAN Base
Cena netto 12 804,80 zł
Cena brutto 15 749,90 zł
WS-C2960X-48LPS-L
Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 370W, 4 x 1G SFP, LAN Base
Cena netto 7 931,90 zł
Cena brutto 9 756,24 zł
WS-C2960X-48FPD-L
Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 740W, 2 x 10G SFP+, LAN Base
Cena netto 14 669,49 zł
Cena brutto 18 043,47 zł
WS-C2960X-48FPS-L
Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 740W, 4 x 1G SFP, LAN Base
Cena netto 7 945,39 zł
Cena brutto 9 772,83 zł
WS-C3560X-48T-E
Catalyst 3560X 48 Port Data IP Services
Cena netto 23 784,23 zł
Cena brutto 29 254,60 zł
Catalyst 3750E 24 10/100/1000 PoE+2*10GE(X2),750W,IPB s/w
Cena netto 46 744,66 zł
Cena brutto 57 495,93 zł
WS-C3750X-24P-L
Catalyst 3750X 24 Port PoE LAN Base
Cena netto 12 432,65 zł
Cena brutto 15 292,16 zł
Catalyst 4500 E- 12-Port 10GbE (SFP+)
Cena netto 110 694,14 zł
Cena brutto 136 153,79 zł
WS-C4948
Catalyst 4948, optnl sw, 48-Port 10/100/1000+4 SFP, no p/s
Cena netto 41 005,44 zł
Cena brutto 50 436,69 zł
Cisco 10/100 4-Port VPN Router
Cena netto 591,05 zł
Cena brutto 727,00 zł
Cisco 10/100 8-Port VPN Router
Cena netto 1 019,35 zł
Cena brutto 1 253,81 zł
CISCO1941/K9
Cisco 1941 w/2 GE,2 EHWIC slots,256MB CF,512MB DRAM,IP Base
Cena netto 386,16 zł
Cena brutto 474,97 zł
Cisco 24-port 10/ 100/ 1000 Gigabit Switch
Cena netto 2 424,18 zł
Cena brutto 2 981,74 zł
CISCO2901/K9
Cisco 2901 w/2 GE,4 EHWIC,2 DSP,256MB CF,512MB DRAM,IP Base
Cena netto 7 007,93 zł
Cena brutto 8 619,75 zł
SG500X-48-K9-G5
Cisco 48Port Gig w 4Pt 10-Gig StackableMangedSwitch
Cena netto 5 363,52 zł
Cena brutto 6 597,12 zł
SG500-52P-K9-G5
Cisco 52-port Gigabit POE Stackable Managed Switch
Cena netto 7 340,76 zł
Cena brutto 9 029,14 zł
SLM2048T-EU
Cisco SG200-50 50-port Gigabit Smart Switch
Cena netto 2 455,27 zł
Cena brutto 3 019,99 zł
SRW2024-K9-EU
Cisco SG300-28 28-port Gigabit Managed Switch
Cena netto 1 075,38 zł
Cena brutto 1 322,71 zł
SG500-52-K9-G5
Cisco SG500-52 52pt Gigabit Stackable ManagedSwitch
Cena netto 5 044,77 zł
Cena brutto 6 205,07 zł
CP-7975G
Cisco UC Phone 7975, Gig Ethernet, Color
Cena netto 1 664,12 zł
Cena brutto 2 046,86 zł
Cisco Wireless-G Access Point with PoE+Rangebooster
Cena netto 419,73 zł
Cena brutto 516,27 zł
Cisco Wireless-N AccessPoint withPowerOverEthernet
Cena netto 616,75 zł
Cena brutto 758,60 zł
EHWIC-D-8ESG
Eight port 10/100/1000 Ethernet switch interface card
Cena netto 3 337,10 zł
Cena brutto 4 104,63 zł
CISCO1841
Modular Router w/2xFE, 2 WAN slots, 64 FL/256 DR
Cena netto 1 212,09 zł
Cena brutto 1 490,87 zł
EHWIC-3G-HSPA+7
3.7G HSPA+ Release 7 EHWIC w/ SMS/GPS (MC8705)
Cena netto 2 248,58 zł
Cena brutto 2 765,75 zł
MEM-2900-1GB=
1 GB DRAM (1 DIMM) for Cisco 2901, 2911, 2921 ISR, Spare
Cena netto 1 535,07 zł
Cena brutto 1 888,14 zł
MEM-SIP-200-1G
1 GB Memory for 7600 SIP-200
Cena netto 16 189,74 zł
Cena brutto 19 913,38 zł
MEM-SIP-200-1G=
1 GB Memory for 7600 SIP-200
Cena netto 22 485,75 zł
Cena brutto 27 657,47 zł
ASA5510-MEM-1GB=
1 GB Memory Upgrade for Cisco ASA 5510
Cena netto 934,38 zł
Cena brutto 1 149,29 zł

Strony