Sprzęt sieciowy Cisco

Bogata oferta urządzeń marki Cisco – światowego lidera w produkcji komponentów sieciowych – dostępna jest w naszym sklepie internetowym w atrakcyjnych cenach.

W naszym asortymencie oferowany jest pełen wybór urządzeń sieciowych Cisco – od przełączników, poprzez routery, rozwiązania dla sieci bezprzewodowych, aż po telefony IP i zapory sieciowe.

Marka Cisco od lat wyznacza standardy w zakresie nowoczesnych technologii, bezpieczeństwa oraz dostosowania możliwości połączeń sieciowych do potrzeb małych, dużych i średnich przedsiębiorstw.


Formularz kontaktowy

Jesteś w kategorii Cisco
Przeglądasz 1 - 50 z 8957 produktów
GLC-LH-SMD
1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
Cena netto 1 793,62 zł
Cena brutto 2 206,15 zł
GLC-SX-MMD
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
Cena netto 905,53 zł
Cena brutto 1 113,80 zł
GLC-T
1000BASE-T SFP
Cena netto 814,95 zł
Cena brutto 1 002,38 zł
GLC-FE-100EX
100BASE-EX SFP (40km)
Cena netto 1 077,57 zł
Cena brutto 1 325,41 zł
SFP-10G-SR
10GBASE-SR SFP Module
Cena netto 1 801,93 zł
Cena brutto 2 216,37 zł
X2-10GB-ZR
10GBASE-ZR X2 Module
Cena netto 29 540,10 zł
Cena brutto 36 334,32 zł
20-ft (6m) Ultra Low Loss LMR 400 Cable with TNC-N Connector
Cena netto 452,74 zł
Cena brutto 556,87 zł
PVDM4-256
256-channel DSP module
Cena netto 19 648,75 zł
Cena brutto 24 167,96 zł
PVDM4-64
64-channel DSP module
Cena netto 6 157,36 zł
Cena brutto 7 573,55 zł
WS-X4908-10GE
8 port 2:1 10GbE (X2) line card for 4900M
Cena netto 30 769,87 zł
Cena brutto 37 846,94 zł
AIR-AP1242AG-E-K9
802.11a/g Non-modular IOS AP; RP-TNC; ETSI Cnfg
Cena netto 1 713,96 zł
Cena brutto 2 108,17 zł
AIR-CAP3502I-E-K9
802.11a/g/n Ctrlr-based AP w/CleanAir; Int Ant; E Reg Domain
Cena netto 2 215,29 zł
Cena brutto 2 724,81 zł
AIR-CAP1602E-E-K9
802.11a/g/n Ctrlr-based AP, Ext Ant, E Reg Domain
Cena netto 1 433,08 zł
Cena brutto 1 762,69 zł
AIR-CAP1602I-E-K9
802.11a/g/n Ctrlr-based AP, Int Ant, E Reg Domain
Cena netto 1 241,46 zł
Cena brutto 1 527,00 zł
AIR-CAP2602E-E-K9
802.11n CAP w/CleanAir; 3x4:3SS; Mod; Ext Ant; E Reg Domain
Cena netto 2 300,56 zł
Cena brutto 2 829,69 zł
AIR-CAP2602I-E-K9
802.11n CAP w/CleanAir; 3x4:3SS; Mod; Int Ant; E Reg Domain
Cena netto 2 154,15 zł
Cena brutto 2 649,60 zł
ASR-9001
ASR 9001 Chassis
Cena netto 160 769,45 zł
Cena brutto 197 746,42 zł
ASR-9006 AC Chassis
Cena netto 26 994,87 zł
Cena brutto 33 203,69 zł
ASR-9006 Fan Tray
Cena netto 11 397,83 zł
Cena brutto 14 019,34 zł
WS-C2960X-24PD-L
Catalyst 2960-X 24 GigE PoE 370W, 2 x 10G SFP+, LAN Base
Cena netto 5 578,34 zł
Cena brutto 6 861,36 zł
WS-C2960X-24PS-L
Catalyst 2960-X 24 GigE PoE 370W, 4 x 1G SFP, LAN Base
Cena netto 5 527,52 zł
Cena brutto 6 798,85 zł
WS-C2960X-48LPD-L
Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 370W, 2 x 10G SFP+ LAN Base
Cena netto 8 609,61 zł
Cena brutto 10 589,82 zł
WS-C2960X-48LPS-L
Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 370W, 4 x 1G SFP, LAN Base
Cena netto 10 132,50 zł
Cena brutto 12 462,98 zł
WS-C2960X-48FPD-L
Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 740W, 2 x 10G SFP+, LAN Base
Cena netto 9 297,25 zł
Cena brutto 11 435,61 zł
WS-C2960X-48FPS-L
Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 740W, 4 x 1G SFP, LAN Base
Cena netto 11 943,52 zł
Cena brutto 14 690,52 zł
WS-C3560X-48T-E
Catalyst 3560X 48 Port Data IP Services
Cena netto 23 794,78 zł
Cena brutto 29 267,58 zł
Catalyst 3750E 24 10/100/1000 PoE+2*10GE(X2),750W,IPB s/w
Cena netto 46 765,40 zł
Cena brutto 57 521,44 zł
WS-C3750X-24P-L
Catalyst 3750X 24 Port PoE LAN Base
Cena netto 12 438,16 zł
Cena brutto 15 298,94 zł
Catalyst 4500 E- 12-Port 10GbE (SFP+)
Cena netto 110 743,24 zł
Cena brutto 136 214,19 zł
WS-C4948
Catalyst 4948, optnl sw, 48-Port 10/100/1000+4 SFP, no p/s
Cena netto 41 023,63 zł
Cena brutto 50 459,07 zł
Cisco 10/100 4-Port VPN Router
Cena netto 591,32 zł
Cena brutto 727,32 zł
Cisco 10/100 8-Port VPN Router
Cena netto 1 019,81 zł
Cena brutto 1 254,36 zł
CISCO1941/K9
Cisco 1941 w/2 GE,2 EHWIC slots,256MB CF,512MB DRAM,IP Base
Cena netto 1 663,74 zł
Cena brutto 2 046,40 zł
Cisco 24-port 10/ 100/ 1000 Gigabit Switch
Cena netto 2 425,25 zł
Cena brutto 2 983,06 zł
CISCO2901/K9
Cisco 2901 w/2 GE,4 EHWIC,2 DSP,256MB CF,512MB DRAM,IP Base
Cena netto 4 753,84 zł
Cena brutto 5 847,22 zł
SG500X-48-K9-G5
Cisco 48Port Gig w 4Pt 10-Gig StackableMangedSwitch
Cena netto 5 365,89 zł
Cena brutto 6 600,05 zł
SG500-52P-K9-G5
Cisco 52-port Gigabit POE Stackable Managed Switch
Cena netto 7 244,35 zł
Cena brutto 8 910,55 zł
SLM2048T-EU
Cisco SG200-50 50-port Gigabit Smart Switch
Cena netto 1 195,49 zł
Cena brutto 1 470,45 zł
SRW2024-K9-EU
Cisco SG300-28 28-port Gigabit Managed Switch
Cena netto 1 075,85 zł
Cena brutto 1 323,30 zł
SG500-52-K9-G5
Cisco SG500-52 52pt Gigabit Stackable ManagedSwitch
Cena netto 5 047,01 zł
Cena brutto 6 207,83 zł
CP-7975G
Cisco UC Phone 7975, Gig Ethernet, Color
Cena netto 1 783,80 zł
Cena brutto 2 194,08 zł
Cisco Wireless-G Access Point with PoE+Rangebooster
Cena netto 419,92 zł
Cena brutto 516,50 zł
Cisco Wireless-N AccessPoint withPowerOverEthernet
Cena netto 617,03 zł
Cena brutto 758,94 zł
EHWIC-D-8ESG
Eight port 10/100/1000 Ethernet switch interface card
Cena netto 1 629,89 zł
Cena brutto 2 004,77 zł
CISCO1841
Modular Router w/2xFE, 2 WAN slots, 64 FL/256 DR
Cena netto 1 212,63 zł
Cena brutto 1 491,53 zł
EHWIC-3G-HSPA+7
3.7G HSPA+ Release 7 EHWIC w/ SMS/GPS (MC8705)
Cena netto 2 249,57 zł
Cena brutto 2 766,97 zł
MEM-2900-1GB=
1 GB DRAM (1 DIMM) for Cisco 2901, 2911, 2921 ISR, Spare
Cena netto 1 036,52 zł
Cena brutto 1 274,92 zł
MEM-SIP-200-1G
1 GB Memory for 7600 SIP-200
Cena netto 16 196,92 zł
Cena brutto 19 922,21 zł
MEM-SIP-200-1G=
1 GB Memory for 7600 SIP-200
Cena netto 22 495,73 zł
Cena brutto 27 669,74 zł
ASA5510-MEM-1GB=
1 GB Memory Upgrade for Cisco ASA 5510
Cena netto 633,82 zł
Cena brutto 779,60 zł

Strony