Sprzęt sieciowy Cisco

Bogata oferta urządzeń marki Cisco – światowego lidera w produkcji komponentów sieciowych – dostępna jest w naszym sklepie internetowym w atrakcyjnych cenach. W naszym asortymencie oferowany jest pełen wybór urządzeń sieciowych Cisco – od przełączników, poprzez routery, rozwiązania dla sieci bezprzewodowych, aż po telefony IP i zapory sieciowe. Marka Cisco od lat wyznacza standardy w zakresie nowoczesnych technologii, bezpieczeństwa oraz dostosowania możliwości połączeń sieciowych do potrzeb małych, dużych i średnich przedsiębiorstw.

Z wykorzystaniem infrastruktury sieciowej Cisco możliwe jest projektowanie i tworzenie sieci firmowych, w optymalny sposób dopasowanych do potrzeb i wymagań użytkowników. Przełączniki Cisco zapewniają doskonałą szybkość przesyłania danych, są odporne na trudne warunki i wysokie temperatury, a ich wydajność sprawia, że znajdują zastosowanie przy projektowaniu najbardziej zaawansowanych sieci. Podobnie jak routery Cisco, będące synonimem najwyższej jakości oraz nowoczesnego podejścia do tworzenia urządzeń sieciowych. Bogaty asortyment sprzętu tej znanej na całym świecie, amerykańskiej marki sprawia, że każdy, kto potrzebuje sprawdzonych i nowoczesnych urządzeń sieciowych, znajdzie w naszej ofercie produkty idealne dla swoich potrzeb.

Jesteś w kategorii Cisco
Przeglądasz 1 - 50 z 8478 produktów
WS-C2960+48TC-L
Catalyst 2960 Plus 48 10/100 + 2 T/SFP LAN Base
Cena netto 4 431,01 zł
Cena brutto 5 450,14 zł
WS-C2960+48PST-L
Catalyst 2960 Plus 48 10/100 PoE + 2 1000BT +2 SFP LAN Base
Cena netto 7 524,36 zł
Cena brutto 9 254,96 zł
WS-C2960+24TC-L
Catalyst 2960 Plus 24 10/100 + 2T/SFP LAN Base
Cena netto 2 014,86 zł
Cena brutto 2 478,27 zł
WS-C2960+24PC-L
Catalyst 2960 Plus 24 10/100 PoE + 2 T/SFP LAN Base
Cena netto 6 266,12 zł
Cena brutto 7 707,33 zł
ASA5515-K9
ASA 5515-X with SW, 6GE Data, 1GE Mgmt, AC, 3DES/AES
Cena netto 7 992,54 zł
Cena brutto 9 830,83 zł
ASA5512-K9
ASA 5512-X with SW, 6GE Data, 1GE Mgmt, AC, 3DES/AES
Cena netto 6 734,30 zł
Cena brutto 8 283,19 zł
ASA5505-K8
ASA 5505 Appliance with SW, 10 Users, 8 ports, DES
Cena netto 2 382,71 zł
Cena brutto 2 930,74 zł
SFP-10G-LR
10GBASE-LR SFP Module
Cena netto 15 989,27 zł
Cena brutto 19 666,80 zł
SFP-10G-SR
10GBASE-SR SFP Module
Cena netto 1 764,04 zł
Cena brutto 2 169,77 zł
WS-C2960X-48LPD-L
Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 370W, 2 x 10G SFP+ LAN Base
Cena netto 9 827,65 zł
Cena brutto 12 088,01 zł
WS-C2960X-24TD-L
Catalyst 2960-X 24 GigE, 2 x 10G SFP+, LAN Base
Cena netto 6 052,93 zł
Cena brutto 7 445,10 zł
WS-C2960X-48TD-L
Catalyst 2960-X 48 GigE, 2 x 10G SFP+, LAN Base
Cena netto 9 090,68 zł
Cena brutto 11 181,54 zł
WS-C2960X-48LPS-L
Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 370W, 4 x 1G SFP, LAN Base
Cena netto 7 085,44 zł
Cena brutto 8 715,09 zł
GLC-LH-SMD
1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
Cena netto 1 546,67 zł
Cena brutto 1 902,41 zł
GLC-SX-MMD
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
Cena netto 831,86 zł
Cena brutto 1 023,19 zł
X2-10GB-ZR
10GBASE-ZR X2 Module
Cena netto 28 818,30 zł
Cena brutto 35 446,51 zł
SFP-10G-ER
10GBASE-ER SFP Module
Cena netto 16 745,88 zł
Cena brutto 20 597,43 zł
N3K-C3064PQ-10GE
Nexus 3064-E, 48 SFP+, 4 QSFP+ ports, with enh scale
Cena netto 116 606,68 zł
Cena brutto 143 426,22 zł
IE-3010-24TC
Rack Mount Switch 24 10/100B-T, 2 GEuplinks. No PS
Cena netto 9 990,68 zł
Cena brutto 12 288,53 zł
GLC-ZX-SM-RGD
1000BASE-ZX Single Mode RuggedSFP
Cena netto 7 917,30 zł
Cena brutto 9 738,28 zł
GLC-SX-MM-RGD
1000Mbps Multi-Mode Rugged SFP
Cena netto 940,55 zł
Cena brutto 1 156,87 zł
IE-2000-4T-B
IE 4 10/100,2 FE, Base
Cena netto 2 583,36 zł
Cena brutto 3 177,54 zł
CGS-2520-24TC
Cisco CGS2520 front/rear cabling w/2GE, 24-10/100 copper
Cena netto 9 196,44 zł
Cena brutto 11 311,62 zł
CGS-2520-16S-8PC
Cisco CGS2520 front/rear cabling w/2GE, 16-SFP, 8-10/100 PoE
Cena netto 11 704,56 zł
Cena brutto 14 396,61 zł
WS-X6716-10G-3C
Catalyst 6500 16 port 10 Gigabit Ethernet w/ DFC3C (req X2)
Cena netto 160 084,94 zł
Cena brutto 196 904,48 zł
WS-C6509-E
Catalyst 6500 Enhanced 9-slot chassis,14RU,no PS,no Fan Tray
Cena netto 38 018,92 zł
Cena brutto 46 763,27 zł
WS-C6506-E
Catalyst 6500 Enhanced 6-slot chassis,12RU,no PS,no Fan Tray
Cena netto 20 064,96 zł
Cena brutto 24 679,90 zł
WS-C6504-E
Catalyst 6500 Enhanced 4-slot chassis,5RU,no PS,no Fan Tray
Cena netto 12 005,53 zł
Cena brutto 14 766,81 zł
FERRITE-BEAD
FERRITE-BEAD
Cena netto 100,32 zł
Cena brutto 123,40 zł
WS-C4948-S
Catalyst 4948, IPB s/w, 48-Port 10/100/1000+4 SFP, 1 AC p/s
Cena netto 50 028,63 zł
Cena brutto 61 535,22 zł
WS-C4948-10GE-S
Catalyst 4948, IPB s/w, 48*10/100/1000+2*10GE(X2), 1 AC p/s
Cena netto 54 342,60 zł
Cena brutto 66 841,40 zł
WS-C4948-10GE-E
Catalyst 4948, ES Image, 48*10/100/1000+2*10GE(X2), 1 AC p/s
Cena netto 71 063,40 zł
Cena brutto 87 407,98 zł
WS-C4500X-32SFP+
Catalyst 4500-X 32 Port 10G IP Base, Front-to-Back, No P/S
Cena netto 56 031,40 zł
Cena brutto 68 918,62 zł
X2-10GB-LX4
10GBASE-LX4 X2 Module
Cena netto 11 148,59 zł
Cena brutto 13 712,77 zł
WS-X4648-RJ45V+E
Catalyst 4500 E- 48-Port PoE+ Ready 10/100/1000(RJ45)
Cena netto 29 997,12 zł
Cena brutto 36 896,45 zł
WS-C4507R-E
Cat4500 E- 7-Slot Chassis, fan, no ps, Red Sup Capable
Cena netto 40 000,33 zł
Cena brutto 49 200,41 zł
WS-C3750E-24TD-S
Catalyst 3750E 24 10/100/1000+2 10GE(X2),265W,IPB s/w
Cena netto 37 621,80 zł
Cena brutto 46 274,81 zł
WS-C3750E-24TD-E
Catalyst 3750E 24 10/100/1000+2*10GE(X2),265W,IPS s/w
Cena netto 30 373,33 zł
Cena brutto 37 359,20 zł
WS-C3750G-24TS-S1U
Catalyst 3750 24 10/100/1000 + 4 SFP + IPB Image; 1RU
Cena netto 15 299,53 zł
Cena brutto 18 818,42 zł
WS-C3750G-24TS-S
Catalyst 3750 24 10/100/1000 + 4 SFP + IPB Image; 1.5RU
Cena netto 29 997,12 zł
Cena brutto 36 896,45 zł
WS-C3750G-24TS-E1U
Catalyst 3750 24 10/100/1000 + 4 SFP + IPS Image; 1RU
Cena netto 48 427,62 zł
Cena brutto 59 565,97 zł
WS-C3750G-24T-E
Catalyst 3750 24 10/100/1000T + IPS Image
Cena netto 39 841,49 zł
Cena brutto 49 005,03 zł
WS-C3750G-12S-S
Catalyst 3750 12 SFP + IPB Image
Cena netto 15 291,17 zł
Cena brutto 18 808,14 zł
WS-C3750-48TS-S
Catalyst 3750 48 10/100 + 4 SFP + IPB Image
Cena netto 27 994,80 zł
Cena brutto 34 433,60 zł
WS-C3750-48PS-S
Catalyst 3750 48 10/100 PoE + 4 SFP + IPB Image
Cena netto 9 614,46 zł
Cena brutto 11 825,79 zł
WS-C3750-48PS-E
Catalyst 3750 48 10/100 PoE + 4 SFP + IPS Image
Cena netto 17 138,82 zł
Cena brutto 21 080,75 zł
WS-C3750-24FS-S
Catalyst 3750 24 100BaseFX + 2 SFP Standard Multilayer Image
Cena netto 39 711,90 zł
Cena brutto 48 845,64 zł
C3KX-NM-10G
Catalyst 3K-X 10G Network Module option PID
Cena netto 4 807,23 zł
Cena brutto 5 912,89 zł
WS-C3560E-12D-S
Catalyst 3560E 12 Ten GE (X2) ports, IPB software
Cena netto 75 243,60 zł
Cena brutto 92 549,63 zł
WS-C3560G-48TS-S
Catalyst 3560 48 10/100/1000T + 4 SFP + IPB Image
Cena netto 18 810,90 zł
Cena brutto 23 137,41 zł

Strony