Serwery HPE ProLiant Gen 9

Serwery HPE Gen9 należą do popularnej serii Proliant. Powstały w odpowiedzi na potrzebę modernizacji małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie big data, technologii chmury, mobilności oraz bezpieczeństwa. Generacja 9 pomaga zastąpić kosztowne w utrzymaniu, przestarzałe, niskowydajne i powolne instalacje, innowacyjnymi rozwiązaniami, gwarantującymi szybkość, efektywność i energooszczędność.

hpe proliant gen 9

Motywem przewodnim dla architektów najnowszej linii HPE była optymalizacja środowiska pracy użytkownika oraz indywidualne podejście do potrzeb klienta. To właśnie unikalne rozwiązania np. HPE ProLiant DL380 Gen9 serwerów stelażowych - jedyne serwery stelażowe zaprojektowane dla małych i średnich firm, spowodowały, że co czwarty serwer sprzedany w 2016r. pochodził od HPE.

Generacja 9 serwerów HPE Proliant to mnóstwo innowacji w obszarze zwiększenia wydajności, kosztów utrzymania i funkcjonalności serwerów. Na szczególną uwagę zasługuje wdrożona nowoczesna technologia Redefine Compute Economics, która aż trzykrotnie zwiększa wydajność, przy jednoczesnym zminimalizowaniu kosztów użytkowania (TCO). Z kolei Accelerate Service Delivery umożliwia 66 razy szybsze dostarczanie usługi za pośrednictwem prostej automatyzacji, które oszczędza czas i wyklucza błędy administratora wynikające z ręcznej konfiguracji. Co więcej Gen9 wykorzystuje nowość pt. Boost Business Productivity – technologię, która zapewnia aż 4 razy większą wydajność w porównaniu do konkurencyjnych produktów.

Te i wiele innych nowości w technologiach HPE, mają za zadanie bezpośrednio wpłynąć na podwyższenie efektywności użytkujących je przedsiębiorstw. Jak obiecuje producent, Hewlett – Packard Enterprise, serwery Gen9 obniżą koszty, zwiększą wydajność oraz ułatwią zarządzanie infrastrukturą. Ma to pomóc przejść w łagodny sposób MŚP do poziomu nowych technologii, zgodnych z rozwijającymi się trendami światowego rynku teleinformatycznego.


Napisz komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.