Średnia: 5 (1 vote)

Thomas it od kilku lat współpracuje z wieloma profesjonalnymi klientami, dostarczając wszystkim zainteresowanym przedsiębiorcom sprzęt oraz oprogramowanie do użytku w firmach.

W najbliższym czasie oferta thomas it rozszerzy się i naszym klientom, prócz sprzętu oraz oprogramowania, zaproponujemy również profesjonalne usługi IT. Z racji tego, że rynek branży informatycznej rozwija się wyjątkowo szybko, wciąż pojawia się zapotrzebowanie na nowe usługi.

Najchętniej korzystają z nich mniejsze firmy, które mogą zaoszczędzić na zakupie konkretnych usług IT od profesjonalistów w zamian za tworzenie kompleksowych i kosztownych rozwiązań, które mogłyby nie być opłacalne i nie byłyby w pełni wykorzystywane.

Warto przeanalizować potrzeby swojej firmy i zastanowić się nad tym, jakie usługi IT pozwolą na zwiększenie efektywności i wydajności pracy. Usługi w branży IT

Jakie usługi IT zaoferuje swoim klientom thomas it?

Nasza firma zaproponuje klientom wiele najróżniejszych usług, które spełnią oczekiwania przedstawicieli wszystkich firm - zarówno większych korporacji, jak i małych biur. Ich wykorzystanie pozwoli na zwiększenie wydajności pracy i ułatwi szybki rozwój firm. Oferta thomas it z pewnością zainteresuje wielu przedsiębiorców, a polecane usługi pomogą w sprawnej i kompleksowej pracy firmy każdego dnia.

Wśród oferowanych usług znajdzie się wiele propozycji z zakresu outsourcingu IT. Jest to rozwiązanie, które pozwala na przejęcie infrastruktury IT przez firmę zewnętrzną, która w sposób profesjonalny zajmuje się jej eksploatacją.

Obszary IT są obsługiwane tak, aby zapewnić maksymalną wydajność, bezawaryjność i profesjonalność działania. Przedsiębiorca, który decyduje się na inwestycję w usługi outsourcingu, nie musi martwić się już o bezpieczeństwo ani sprawne działanie posiadanych rozwiązań sieciowych – stale zajmują się tym eksperci, którzy znają się na rzeczy i przeszli odpowiednie szkolenia z tej dziedziny.

Oferowane usługi IT to między innymi:

Administracja telefonii IP

Przesyłanie połączeń poprzez sieć komputerową, które znacząco ułatwia komunikację. Oferowana przez nas telefonia IP działa w oparciu o nowoczesną i sprawdzoną technologię 3CX. Zajmiemy się w Państwa firmie budową dedykowanej platformy telekomunikacyjnej, specjalistyczną konfiguracją oprogramowania, a także zintegrowaną obsługą komunikacji i administrowanie komputera centralnego. Jest to idealne rozwiązanie dla każdej firmy, niezależnie od wielkości. Usługi w branży IT

Administracja sieciami LAN oraz WLAN

Profesjonalne administrowanie rozwiązaniami sieciowymi LAN i WLAN w firmie. Powierzenie zarządzania siecią profesjonalnej firmie umożliwi przedsiębiorcy skupienie się na wielu istotnych aspektach związanych z prowadzeniem własnego biznesu, bez konieczności przejmowania się możliwą awarią sieci, która bez wątpienia byłaby sporym utrudnieniem dla sprawnego funkcjonowania przedsiębiorstwa. W administrowaniu sieciami wykorzystujemy profesjonalne, sprawdzone rozwiązania marek Dell, Fortinet, NETGEAR, Dell, HPE i Cisco. Dla naszych klientów oferujemy projekt nowych, wygodnych rozwiązań sieciowych, konfigurację VPN, a także usuwanie wszelkich bieżących awarii.

Administracja systemami i aplikacjami

Thomas it oferuje także usługę administrowania w pełni systemami Windows Server oraz Linux. Dzięki naszym usługom IT otrzymają Państwo zainstalowane na stacjach roboczych oraz serwerach oprogramowanie, wszelkie konieczne aplikacje oraz zabezpieczenia chroniące przed wirusami czy spamem. Wszystkie programy stale są aktualizowane, aby zachować jak najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Wirtualizacja

Rozwiązania wirtualizacyjne pomagają w rozwinięciu działalności firmy i rozwijają efektywność jej pracy. Wykorzystujemy najbardziej polecane rozwiązania przeznaczone do wirtualizacji, takie jak między innymi Red Hat Enterprise Virtualization, Microsoft Hyper-V oraz VMware vSphere. Dzięki wprowadzeniu wirtualizacji (serwerów, desktopów, sieci czy pamięci masowych) uzyskają Państwo bezpieczeństwo, elastyczność oraz łatwość zarządzania.

Backup

Oferujemy Państwu najlepsze na rynku rozwiązania służące do wykonywania kopii zapasowych danych, które tworzone są przez markę Veeam. Zapewniamy łatwość przywrócenia backupu w przypadku ewentualnej awarii oraz sprawny proces wykonywania kopii zapasowych. Jeśli poszukują Państwo rozwiązania zapewniającego komfort i stabilność - warto zainwestować w usługę backupu!

Bezpieczeństwo sieci

Wszystkim klientom zainteresowanym zapewnieniem bezpieczeństwa rozwiązaniom sieciowym w swojej firmie oferujemy zabezpieczenia marki Fortinet, które są jednymi z najbardziej polecanych na rynku i wykorzystywane są w bardzo wielu przedsiębiorstwach. Spam, wycieki danych czy ataki hakerskie staną się znacząco mniej przerażające po zastosowaniu odpowiednich środków zapobiegawczych.

Audyt IT

Usługa polegająca na kompleksowym przeanalizowaniu działania działu IT w danej firmie celem znalezienia jego najsłabszych punktów, a następnie zaproponowanie działań naprawczych, które pozwolą na ulepszenie sieci firmowej, aby była maksymalnie wydajna, a zarazem bezpieczna. Na Państwa życzenie przeprowadzimy kompleksowy i obiektywny audyt konkretnych części sieci i pomożemy w poprawieniu problematycznych aspektów. Przygotujemy szczegółowy raport oraz analizę na podstawie przeprowadzonego audytu.

Helpdesk

Rozwiązanie zapewniający możliwość stałego kontaktu z fachowcami, którzy od lat zajmują się problematyką branży IT i są w stanie rozwiązać większość podstawowych problemów pojawiających się podczas codziennej obsługi komputera w kilka minut. Szkolimy użytkowników, dbamy o aktualizowanie oprogramowania, doradzamy, a także serwisujemy urządzenia w firmie. Z pewnością usługa ta spotka się z zainteresowaniem wielu klientów profesjonalnych poszukujących kompleksowych rozwiązań!

Body leasing

Inaczej nazywany także outsourcingiem personalnym. Sprowadza się do "wynajmowania" pracowników na czas konkretnego projektu czy zadania, aby każda firma mogła otrzymać możliwość współpracy z fachowcem, który posiada doświadczenie oraz przeszedł odpowiednie szkolenia. Jest to także sposób na zmniejszenie kosztów i szybkie znalezienie eksperta. Wśród pracowników thomas it znajduje się wielu profesjonalistów, którzy z chęcią wezmą udział w dodatkowych projektach.

Monitoring systemów - kompleksowe rozwiązanie działające każdego dnia roku, przez całą dobę. Pozwala na zapewnienie pewności co do sprawnego funkcjonowania posiadanych systemów i urządzeń, które są nieprzerwanie monitorowane. Wszelkie nieprawidłowości wykrywane są w szybkim tempie, co pozwala na błyskawiczne usunięcie ich. Pamiętajmy o tym, jak ważna jest profilaktyka i zapobiegajmy awariom, zanim się wydarzą!

Consulting

Oferujemy profesjonalne konsultacje, podczas których z chęcią podzielimy się zdobytą przez lata wiedzą oraz doświadczeniem. Pomożemy naszym klientom w rozwijaniu firmy i podejmowaniu najlepszych decyzji związanych z wszelkimi aspektami dotyczącymi branży IT. Eksperci thomas it są doświadczonymi pracownikami, którzy podczas szkoleń oraz pracy przy najróżniejszych projektach zdobyli wiedzę i umiejętności, którymi podzielą się z zainteresowanymi osobami.

Cloud i data center

Oferujemy hosting oraz kolokację w polskich wiodących centrach danych, aby pozwolić naszym klientom na zaoszczędzenie przestrzeni dyskowej i bardziej optymalne wykorzystanie posiadanych zasobów. Dzięki wybraniu profesjonalnych centrów danych gwarantujemy bezproblemową eksploatację i gwarancję maksymalnego bezpieczeństwa przechowywanych "w chmurze" danych.

Wdrażanie nowych rozwiązań? Tylko z pomocą profesjonalistów!

Usługi w branży IT

Z chęcią pomożemy Państwu we wdrożeniu nowych rozwiązań w przedsiębiorstwie, dopasowując nasze usługi do konkretnego zapotrzebowania Państwa firmy. Ułatwi to szybkie rozpoczęcie pracy z wykorzystaniem nowych możliwości i oszczędzi wielu utrudnień.

Oferujemy:

Konfigurację serwerów - pomożemy w profesjonalnej konfiguracji rozwiązań serwerowych marek HPE, DELL oraz SuperMicro, co pozwoli na maksymalne wykorzystanie ich możliwości, dzięki czemu będą pracować wydajnie, ekonomicznie oraz niezawodnie. Bez serwera nie jest w stanie poprawnie funkcjonować sieć w rozwijającej się firmie, dlatego warto przywiązać uwagę do tej kwestii!

Konfigurację macierzy – oferujemy usługę konfigurowania profesjonalnych macierzy dyskowych, które mogą łączyć nawet kilkadziesiąt dysków fizycznych. Proponujemy konfigurowanie macierzy firm takich jak HPE, DELL, Synology i QNAP. Wykonanie konfiguracji w sposób profesjonalny pozwoli na całkowite wykorzystanie możliwości oferowanych przez takie rozwiązanie i pozwoli na uniknięcie mogących się pojawić w trakcie eksploatacji ewentualnych problemów związanych z błędną konfiguracją wstępną.

Konfigurację systemów - pomożemy naszym klientom w zainstalowaniu systemów Windows Server oraz Linux, dzięki czemu w krótkim czasie będą gotowe do użytkowania. Podczas konfiguracji przygotujemy odpowiedni zestaw ustawień, pasujący do potrzeb użytkowania konkretnych urządzeń, zainstalujemy także dodatkowe aplikacje i zabezpieczenia, aby zapewnić maksymalną wygodę oraz bezpieczeństwo użytkowania produktów.

Po lekturze powyższego artykułu z pewnością wiedzą już Państwo, jakie usługi przydałyby się w prowadzonym przedsiębiorstwie.

Nasi konsultanci z pewnością chętnie pomogą w doborze najkorzystniejszych usług i podzielą się swoją wiedzą z zainteresowanymi klientami.

Zainwestuj w przyszłości swojej firmy i skorzystaj z profesjonalnych usług z zakresu IT już dziś!

Podziel się tym postem

Zostaw komentarz

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.