Produkty Fortinet dla WiFi4EU

Komisja Europejska sukcesywnie wprowadza nowoczesny program dla ośrodków publicznych w całej Europie. Celem akcji jest propagowanie bezpłatnego dostępu do bezprzewodowego internetu dla mieszkańców Europy.

Dzięki WiFi4EU gminy, które uzyskają bony gotówkowe, mogą przeznaczyć otrzymane fundusze na instalację sieci hotspot (bezprzewodowy dostęp do internetu) dla miejsc publicznych takich jak parki, muzea, biblioteki czy ośrodki zdrowia. Oprócz wprowadzenia sieci Wifi istnieje także możliwość zakupienia nowego sprzętu czy wyposażenia przestarzałych urządzeń w nowoczesne technologie.

Akcja WiFi4EU swoją pierwszą odsłonę miała w listopadzie 2018 roku. Kolejna rudna naborów odbyła się w kwietniu 2019r. Każda edycja odniosła wielki sukces. Zgłoszenia wniosków, które otrzymały bony wyczerpały się w pierwsze 60 sekund, a po ostatnim naborze zostało przyznanych prawie 3 500 tysiąca kuponów dla gmin z całej Europy. Trzecia rudna została ogłoszona 19 września 2019r. i tym razem zdobyła równie ogromne powodzenie.

Nabór na kolejne odsłony projektu dostępny jest na stronie wifi4eu.pl

Program Europejski cieszy się wielką popularnością ze względu na korzyści, które oferuje.

Uposażenie ogólnodostępnych miejsc w bezprzewodową sieć WiFi wprowadza mieszkańców Europy w nowy komfort życia, pracy i korzystania z internetowej przestrzeni społecznej.

Dzięki coraz większej ilości miejsc bez barier z dostępem do sieci świat staje się dla człowieka w pełni otwarty i łatwy w rozwoju osobistym i zawodowym.

Wiele miejsc publicznych, które odwiedzamy na co dzień zostało wyposażonych w nowe urządzenia informatyczne na miarę XXI wieku.

Firma Fortinet chcąc poszerzyć zainteresowanie programem WiFi4EU wprowadziła nową ofertę promocyjną na urządzenia serii ForiGate oraz FortiAP.

Są to urządzenia, dzięki którym w łatwy sposób można zbudować bezpieczną i funkcjonalną sieć bezprzewodową.

Punkty dostępowe FortiAP przekazują całość ruchu klienckiego do bezprzewodowego kontrolera. Jako, że cały proces dzieje się w obrębie platformy FortiGate, Administrator może zarządzać bezpieczeństwem całego ruchu w sieci przy pomocy jednej konsoli także bezprzewodowej.

W związku z wytycznymi programu WiFi4EU zostały sprawdzone wszelkie parametry wydajności oraz funkcjonalności produktów. Urządzenia FortiAP w pełni spełniają wymogi programu, a dzięki swojej pozycji na rynku oraz niezawodności w działaniu, idealnie sprawdzą się przy zakładaniu sieci hotspot w miejscach publicznych.

TABELKA

Aby zachęcić mocniej gminy i ośrodki publiczne z naszego kraju do zgłoszenia w nowych odsłonach programu firma thomas it zaangażowała się także w promowanie europejskiego projektu.

W naszej ofercie znajdują się wszelkie rozwiązania sieciowe marki Fortinet.

Oferujemy sprawdzony, nowoczesny sprzęt z pełnym wsparciem producenckim. Służymy profesjonalną pomocą w wyborze odpowiedniego urządzenia na każdym etapie zakupu.

Naszym celem jest zadowolenie klienta, a w ramach programu WiFi4EU rozwój miejsc publicznych, których modernizacja i postęp będą korzyścią dla każdego.

Dla uczestników programu WiFi4EU firma thomas it przygotowała specjalną ofertę cenową z rabatem już od 35%. Beneficjenci bonów gotówkowych mogą teraz wyposażyć się w większe ilości potrzebnego sprzętu korzystając z naszych promocji.

TABELKA

Zapraszamy gminy, placówki publiczne oraz wszelkie ośrodki przestrzeni społecznej do zapoznania się z naszymi cenami na produkty, które idealnie odpowiadają programowi WiFi4EU.

Kontakt:


Napisz komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.