Średnia: 5 (1 vote)

9 lipca 2017 to dzień rozpoczęcia się konferencji Microsoft Inspire – Worldwide Partner Conference. Cykl spotkań ma na celu przybliżenie partnerom nowych rozwiązań proponowanych przez firmę Microsoft , a szczególną uwagę należy zwrócić na wprowadzenie nowego pakietu usług– Microsoft 365.

Głównym celem Microsoft 365 jest wsparcie rozwoju przedsiębiorców i pracowników dzięki umożliwieniu pracy zdalnej z dowolnego miejsca, nie pomijając żadnych standardów dotyczących bezpieczeństwa.

Ogłoszono dostępność Microsoft 365 w dwóch wersjach. - Microsoft 365 Enterprise to pakiet, który obejmuje usługi w wersji Enterprise: Office 365, Windows 10, Secure Productive oraz Enterprise Mobility + Security. Przedstawiciele firmy zapewniają najnowszą i najbardziej zaawansowaną technologię, która będzie idealnym wsparciem wszystkich przedsiębiorstw. - Microsoft 365 Business, który stworzono dla z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach. Jego zadanie to nie tylko wsparcie produktywności i bezpieczeństwa, a również usprawnienie zarządzania. Na pakiet składają się takie komponenty jak Office 365 Business Premium, rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa i zarządzania dla aplikacji Office i również urządzenia oparte na Windows 10. Od 2 sierpnia będzie dostępny dla zainteresowanych w wersji ,,preview”.

Zaproponowane rozwiązania są idealnym przykładem, iż bezustanne wsparcie, a także ciągła sublimacja warunków pracy swoich partnerów są traktowane priorytetowo przez firmę Microsoft. Dzięki nowym usługom zagwarantowane jest znaczne zwiększenie dochodu z wszelakich projektów. Microsoft 365 to nowe spojrzenie na potrzeby swoich odbiorców. Jedna subskrypcja, a jest w stanie zapewnić niekończące się możliwości.

Podziel się tym postem

Zostaw komentarz

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Red Hat Banner