Eaton – zasilacze UPS

Zarządzanie energią to bardzo istotny aspekt, który należy uwzględnić podczas tworzenia różnego rodzaju rozwiązań sieciowych, zarówno dla użytku domowego, jak i w przedsiębiorstwach. Na rynku dostępne są produkty wielu marek zajmujących się tą dziedziną.

Jedną z nich jest Eaton – marka z ponad stuletnim doświadczeniem, będąca liderem w branży, która w ofercie posiada bardzo szeroką gamę produktów związanych z szeroko pojętym zarządzaniem energią. Umożliwiają one zarządzanie różnymi rodzajami energii: mechaniczną, elektryczną oraz hydrauliczną.

W czasach, kiedy firmy każdego dnia muszą poradzić sobie z dostarczeniem energii do bardzo wielu urządzeń, istotne jest odpowiednie zarządzanie energią, aby zagwarantować niezawodność oraz szybkie i sprawne działanie rozwiązań sieciowych.

Firma ta dostarcza klientom produkty najwyższej klasy w takich dziedzinach jak na przykład aparatura łączeniowa, sygnalizacyjna, instalacyjna czy zabezpieczająca, automatyka przemysłowa, a także systemy rozdziału energii niskiego napięcia.

Są to produkty skierowane do profesjonalistów, którzy w wykorzystywanych rozwiązaniach poszukują niezawodności, funkcjonalności oraz trwałości. Zasilacze UPS Eaton spełniają te oczekiwania i gwarantują użytkownikom prostą i sprawną eksploatację przez wiele lat. Osiągnięcia tego przedsiębiorstwa w dziedzinie zarządzania biznesem są niesamowite i mogą stanowić wzór dla innych przedsiębiorców.

Firma Eaton w roku 2015 zarobiła aż 20,9 miliardów dolarów, działając jednocześnie w 175 krajach świata. Wartości, jakimi kieruje się przedsiębiorstwo w swoim rozwoju są zarazem innowacyjność i nowatorskość, jak i przywiązanie do tradycji i historii firmy. Takie podejście pozwala na ciągłe rozwijanie się i poszerzanie horyzontów.

Od 2008 roku do grupy Eaton dołączyła marka Moeller, która znana jest z sukcesów w branży elektronicznej oraz elektrotechnicznej. Nie jest to jedyna popularna marka przejęta przez Eaton. Strategia firmy polega na współpracy z wieloma innymi przedsiębiorstwami, specjalizującymi się w różnorodnych dziedzinach. Zapewnia to najwyższą jakość produktów Eaton także w tych aspektach.

Produkty marki Eaton

Zasilacze Ups Eaton

Cały asortyment firmy możemy podzielić na pięć zasadniczych grup: Electrical, Filtration, Aerospace, Hydraulics, oraz Vehicle.

Są to produkty dostosowane do potrzeb użytkowników z różnych branż, działających w innych gałęziach przemysłu. Łączy ich jednak potrzeba ekonomicznego i wydajnego zarządzania energią, a Eaton jest ekspertem, jeśli chodzi o tę dziedzinę.

Niezależnie od branży, w każdej firmie pojawia się problem bezawaryjnego i jak najbardziej wydajnego zarządzania rozwiązaniami zasilającymi, dlatego tak potrzebne są specjalnie do tych celów przeznaczone urządzenia.

Grupa Electrical - działanie tych produktów i rozwiązań opiera się na zapewnieniu dostępu do wydajnej oraz bezpiecznej energii elektrycznej, we wszystkich miejscach, gdzie jest ona potrzebna.

Grupa Filtration - są to najnowsze i najbardziej optymalne rozwiązania produkcyjne i przemysłowe z dziedziny filtracji stworzone w oparciu o lata doświadczeń inżynierów.

Grupa Aerospace – produkty przeznaczone dla branży lotniczej, ze zwróceniem uwagi na bezpieczeństwo oraz niezawodność działania.

Grupa Hydraulics – produkty oraz rozwiązania dla hydrauliki siłowej, które są przede wszystkim bardzo wydajne i gwarantują konkurencyjność urządzeń, w których są wykorzystywane.

Grupa Vehicle – produkty, których działanie ma na celu zmniejszenie zużycia paliwa, kontrolę mocy, poprawienie wydajności i sprawności pojazdów. Zwiększają sprawność samochodów i gwarantują wyższy poziom ich niezawodności.

Firma thomas it posiada w swoim asortymencie zasilacze UPS Eaton z grupy Electrical, które umożliwiają w bezpieczny i efektywny sposób zarządzać energią elektryczną.

Do tej grupy zaliczają się między innymi takie produkty jak zasilacze awaryjne (UPS), które zostały opisane w tych artykułach :

Jak dobrać zasilacz awaryjny

Jaki zasilacz awaryjny do małej firmy?

Firma Eaton, jeśli chodzi o branżę zarządzania zasilaniem, prócz zasilaczy awaryjnych (bezprzerwowych) oferuje także urządzenia przeciwprzepięciowe, jednostki dystrybucji zasilania, oprogramowanie, zdalny monitoring, szafy stelażowe czy korekcję współczynnika mocy. W produktach tych stale wprowadzane są najróżniejsze ulepszenia, aby stawały się one bardziej nowoczesne, niezawodne i wydajne.

Eaton przejął w swojej historii wiele firm zajmujących się aspektem zarządzania zasilaniem, takich jak między innymi Powerware, Best Power oraz Office Protection Systems. Rozwinęło to gałąź zarządzania zasilaniem i zapewniło nowe rozwiązania to wykorzystania w powstających produktach.

Zalety zasilaczy UPSEaton

Z pewnością wielu klientów zastanawia się, dlaczego warto zwrócić uwagę na produkty tej marki, czym się one wyróżniają oraz dlaczego są tak chwalone przez innych użytkowników.

Główną ideologią marki Eaton jest dążenie do doskonałości. Produkty marki wyróżniają się spośród innych znakomitą jakością oraz perfekcyjnym i dokładnym wykonaniem. Te cechy z pewnością zostaną docenione przez klientów, którzy oczekują niezawodności od wykorzystywanych urządzeń. Ich wykorzystanie umożliwia klientowi zwiększenie efektywności energetycznej, a także dostosowanie się do wszelkich obowiązujących dyrektyw.

Zasilacze UPS Eaton odpowiadają standardom najnowszej generacji urządzeń sieciowych. Na pewno wysoka jakość wykonania jest istotna dla użytkowników, którym zależy na długim, bezawaryjnym użytkowaniu tych samych produktów, bez potrzeby ciągłego wprowadzania zmian w rozwiązaniach sieciowych.

Klienci, którzy zdecydują się na zainwestowanie w zasilacze UPS Eaton, z pewnością nie będą musieli martwić się o zgodność z obowiązującymi przepisami ani o konieczność szybkiej wymiany urządzeń ze względu na ich nieaktualność.

Koszty wdrożenia rozwiązań Eaton nie są zbyt wysokie, co zmniejsza ogólne koszty eksploatacji; nie trzeba też stosować dodatkowych, kosztownych prac, mających na celu dostosowanie sieci do nowych urządzeń.

Z pewnością ułatwi to użytkowanie rozwiązań sieciowych i zwiększy ich wydajność. Zamontowanie nowych produktów przebiega szybko, dzięki czemu od razu można rozpocząć ich eksploatację i nie przejmować się dłużej możliwością wystąpienia ewentualnej awarii zasilania.

Na jakie zasilacze UPS Eaton warto zwrócić uwagę?

Thomas it posiada w asortymencie wiele różnorodnych produktów marki Eaton, takich jak zasilacze bezprzerwowe, zdalny monitoring, jednostki dystrybucji zasilania, urządzenia przeciwprzepięciowe czy szafy stelażowe. Poniżej postaramy się krótko opisać trzy, przykładowe, godne uwagi produkty, na które warto zwrócić uwagę i zainwestować w nie.

Zasilacze Ups Eaton

Listwa zasilająca Eaton Protection Box 1.5m o numerze katalogowym 66711 to produkt, który pozwala na bezpieczne dostarczenie energii do wielu urządzeń. Posiada pięć sieciowych gniazd wyjściowych z uziemieniem oraz przewód o długości 1.5 m. Wartość maksymalnego prądu impulsu wynosi 30000 A, częstotliwość - 50 Hz, a absorpcja energii 1110 J. Tłumienie o wartości 42 dB powinno zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników. Czas reakcji wynosi zaledwie 1 ns. Z całą pewnością urządzenie to znalazłoby zastosowanie w wielu przedsiębiorstwach, zarówno mniejszej, jak i średniej wielkości, umożliwiając sprawny dopływ prądu do wszystkich elementów sieci.

Zasilacze Ups Eaton

UPS Eaton 5PX 2200i RT2U (numer produktu: 5PX2200iRT) jest zasilaczem awaryjnym najwyższej jakości, wykonanym w architekturze line-interactive. Kształt napięcia wyjściowego jest pełną sinusoidą, co niewątpliwie uznać można za ogromną zaletę produktu. Ten UPS przeznaczony jest do montażu w obudowach typu tower. Moc urządzenia wynosi 1980 W. Zadaniem zasilacza bezprzerwowego jest podtrzymywanie zasilania, aby nie pozwolić na wystąpienie poważnych problemów związanych z awarią głównego źródła zasilania. Ten produkt idealnie sprawdzi się do tego celu. Jego dodatkową zaletą jest niewielki rozmiar i wygodna, płaska konstrukcja. Warto także zwrócić uwagę na możliwość wymiany baterii podczas pracy urządzenia, co znacznie zwiększa wydajność.

Zasilacze Ups Eaton

Kolejnym godnym uwagi produktem jest UPS Eaton 5E 650VA DIN 230V. Jest to zasilacz awaryjny typu wieżowego. Cechuje się wartością mocy znamionowej wynoszącą 650 VA / 360 W. Urządzenie obsługuje zimny start i ciągłe doładowywanie akumulatorów. Z pewnością cechy te zwiększają wydajność oraz niezawodność produktu i zachęcają do wykorzystania go w stosowanych w firmie rozwiązaniach sieciowych. Produkt wyposażony jest także w funkcję automatycznej regulacji napięcia AVR. Idealnie sprawdzi się w firmach większej oraz średniej wielkości.

W ofercie thomas it znajduje się wiele innych urządzeń, które mogą odpowiadać za bezpieczne i nieprzerwane zarządzanie energią elektryczną. Jesteśmy przekonani, iż każdy klient znajdzie w asortymencie produkt, który odpowiadać będzie jego indywidualnym potrzebom.

Jeśli nie są Państwo w stanie wybrać odpowiednich urządzeń zasilaczy UPS Eaton, które będą współgrać z istniejącymi rozwiązaniami sieciowymi w przedsiębiorstwie, zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy pomogą zdecydować, jakie produkty najlepiej spełnią Państwa oczekiwania i będą stanowić integralną część wydajnych, sprawnych i niezawodnych rozwiązań sieciowych.

Prosimy kontaktować się telefonicznie lub mailowo:


Napisz komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.