Średnia: 5 (2 votes)

Veeam jest profesjonalną firmą, zajmującą się dostarczaniem specjalistycznych rozwiązań, które mają zapewniać utrzymywanie nieprzerwanego dostępu do danych oraz aplikacji, a także zapobiegać ich utracie i zwiększać szybkość i prostotę zarządzania.

Wszelkie rozwiązania bazują na najnowocześniejszych technologiach, dzięki czemu dostosowują się do stale zwiększających się potrzeb rozwijających się przedsiębiorstw. Z tą marką współpracuje bardzo wiele firm, co potwierdza jej odpowiedzialność oraz niezawodność oferowanych produktów.

Specjalnie dla stale zwiększającego swoje wymagania rynku informatycznego, firma Veeam stworzyła technologie Availability for the Always-On Enterprise, które umożliwiają prowadzenie nieprzerwanej działalności firm informatycznych (każdego dnia w roku, przez całą dobę). Zastosowanie tego systemu pozwala przede wszystkim na zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy, a także ograniczenie ryzyka związanego z intensywnym użytkowaniem rozwiązań sieciowych.

dlaczego warto wybrać produkty veeam

Rozwiązanie Availability for the Always-On Enterprise bazuje na wykorzystaniu platform chmurowych, które dają możliwość szybkiego odzyskiwania dowolnych aplikacji i danych, a także gwarantują sprawną transformację cyfrową. Platforma zapewnia dostęp do specjalnych analiz, co pozwala administratorowi sieci na dokładny wgląd w jej działanie i analizę statyk celem zwiększenia wydajności pracy.

Dlaczego warto stawiać na rozwiązania ulepszające dostępność?

W obecnych czasach na każdym kroku słyszy się, jak ważna jest dostępność rozwiązań sieciowych stosowanych w przedsiębiorstwach. Dlaczego jednak jest to aż tak istotna cecha? Przede wszystkim ze względu na niesamowicie dynamiczne tempo pojawiania się na rynku najróżniejszych innowacji technologicznych, które całkowicie odmieniają cyfrowy świat.

Klienci stają się coraz bardziej przyzwyczajeni do niezawodnych produktów, które zawsze są gotowe do pracy - niezależnie od godziny czy dnia tygodnia. Dlatego właśnie usługodawcy muszą sprawić, aby jednym z ich priorytetów była właśnie dostępność, czyli cecha, która zapewni im lojalność użytkowników. Ciągła praca nad zwiększeniem wydajności oraz niezawodności stosowanych rozwiązań sieciowych jest jednym z najistotniejszych obowiązków administratorów sieci.

Dlaczego warto wybrać produkty Veeam?

Przede wszystkim dlatego, że są to bardzo nowoczesne, wydajne i niezawodne rozwiązania, stworzone specjalnie z myślą o dzisiejszych przedsiębiorstwach i ich potrzebach. Zapewniają one gwarancję wartości docelowego czasu i punktu odzyskiwania na poziomie, który nie przekracza piętnastu minut.

Produkty pozwalają na bardzo szybkie tworzenie kopii zapasowych oraz zaawansowaną replikację, przy jednoczesnym pełnym wglądzie w środowisko wirtualne oraz infrastrukturę. Ogromną zaletą jest również możliwość stworzenia nowoczesnej, bezpiecznej bazy danych z gwarancją ich bezpiecznego przechowywania (ryzyko utraty jest minimalizowane poprzez niskie wartości RPO oraz usprawnione odzyskiwanie w przypadku awarii). Ceny pakietów są przystępne; dostępne są również bezpłatne wersje próbne.

Dla kogo przeznaczone są produkty firmy Veeam?

dlaczego warto wybrać produkty veeam

Są to rozwiązania, które sprawdzą się zarówno w mniejszych czy średnich firmach, jak i w dużej wielkości korporacjach. W przedsiębiorstwie mniejszej wielkości idealnie sprawdzi się pakiet Veeam Backup Essentials, który charakteryzuje się przystępną ceną oraz łatwością obsługi. Przeznaczony jest dla firm, które nie posiadają więcej niż 250 pracowników i maksymalnie sześć gniazd procesorów w wykorzystywanych środowiskach wirtualnych. Dzięki zastosowaniu tego pakietu administrator sieci może oszczędzić na kosztach stosowania wielu różnorodnych i zawiłych rozwiązań, wybierając jeden, spójny i wydajny pakiet.

Mimo niższej ceny, produkt ten zapewnia tak samo wysoki poziom bezpieczeństwa oraz funkcje związane z tworzeniem i odzyskiwaniem kopii zapasowych i dostępnością. Opcja replikacji w chmurze pozwala na zwiększenie firmowego centrum danych bez ponoszenia kosztów.

W firmie większej wielkości na pewno wykorzystane zostaną klasyczne pakiety Availability for the Always-On Enterprise, które łączą w sobie wszystkie najbardziej pożądane funkcje powiązane z tworzeniem oraz wykorzystywaniem kopii zapasowych.

Są to najnowocześniejsze rozwiązania, dostosowane do takich możliwości jak na przykład chmury hybrydowe, dzięki czemu gwarantują najwyższą wydajność i szybkość pracy. Pakiety Veeam są stale aktualizowane i ulepszane – tak, aby zawsze spełniać oczekiwania rzeszy klientów i dostosować się do ich rosnących wymagań. Na pewno każdy administrator sieci w większej korporacji wie, jak odpowiedzialna jest to praca oraz jak wiele problemów może pojawić się w trakcie eksploatacji – dlatego tak istotne jest zapobieganie im.

Jakie produkty posiada w swojej ofercie pakiet Veeam?

dlaczego warto wybrać produkty veeam

Prócz opisanego wyżej pakietu, firma Veeam oferuje klientom wiele różnorodnych rozwiązań, które pozwalają zwiększyć wydajność pracy firmy i są bardzo wydajnymi i funkcjonalnymi produktami. Wiele rozwiązań dostępnych jest zarówno w wersji płatnej, jak i w darmowej.

Wersje bezpłatne są nieco okrojone, jednak wciąż działają bardzo wydajnie i mogą być bezproblemowo wykorzystywane w mniejszych biurach, które nie posiadają rozbudowanej sieci.

Przykładowym, godnym uwagi produktem jest pakiet Veeam Backup dla Microsoft Office 365 1.5, który jest najlepszym rozwiązaniem przeznaczonym do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych pakietu Microsoft Office 365. Idealnie sprawdzi się we wszystkich firmach, które w dowolny sposób korzystają z usług pakietu Office 365.

Gwarantuje całkowite bezpieczeństwo wszystkich przechowywanych plików oraz kontrolę nad danymi. Aby wyeliminować ryzyko utraty istotnych projektów w momencie, kiedy nie są one jeszcze dokończone, warto zainwestować w taki pakiet i już nigdy nie martwić się o los swojej pracy. Program można bezpłatnie przetestować przez 30 dni, bez ograniczeń funkcjonalności.

Kolejnym rozwiązaniem przeznaczonym do backupu jest pakiet Veeam Agent dla Microsoft Windows 2.0. Ten pakiet pozwala na stworzenie bezpiecznej kopii zapasowej, z możliwością łatwego i sprawnego odzyskania wszystkich istotnych danych. Rozwiązanie jest bardzo nowoczesne – idealnie współpracuje z chmurami hybrydowymi.

Powstające kopie zapasowe przechowywane są w lokalizacji zewnętrznej, co pozwala na zaoszczędzenie przestrzeni dyskowej. Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo, w rozwiązaniu zastosowano szyfrowanie po stronie źródła. Ciekawą i przydatną funkcją jest również ochrona urządzeń mobilnych.

Laptopy i tablety będące urządzeniami końcowymi (czyli poza siecią firmową) mogą dzięki temu osiągnąć założone parametry RPO. W cenie pakietu zawarta jest aktywna pomoc techniczna oraz zapewnienie zgodności i częstych uaktualnień produktu. Zachęcamy do pobrania darmowej wersji próbnej i przetestowania tego pakietu!

Innym godnym uwagi produktem może być na przykład pakiet Veeam Management Pack dla System Center v8. Jego zastosowanie pozwala na wyzwolenie maksymalnego potencjału posiadanego w przedsiębiorstwie oprogramowania. Z pewnością wielu klientów doceni przejrzysty obraz wszelkich powiązań pomiędzy infrastrukturą fizyczną a wirtualną - rozwiązywanie problemów stanie się łatwiejsze, a także szybsze.

Możliwość spojrzenia jednocześnie na wszystkie alarmy, statystyki i przebiegające procesy umożliwi administratorom sieci zoptymalizowanie pracy, a co za tym idzie, zwiększenie zysków i przyspieszenie wszystkich procesów. Kolejną korzyścią z zastosowania takiego rozwiązania jest też możliwość przewidzenia rozwoju środowiska wirtualnego. Na pewno może to stanowić ogromną zaletę dla wielu przedsiębiorców.

Ostatnim przykładowym produktem, na który chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę jest pakiet Veeam Availability Suite 9.5, który zawiera w sobie rozwiązania Veeam Backup & Replication oraz Veeam ONE. To idealny pakiet dla przedsiębiorstw, które stawiają przede wszystkim na dostępność.

Jeśli Twoja firma pracuje 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku, z pewnością wiesz, jak ważna jest niezawodność wszelkich stosowanych rozwiązań. Dlatego właśnie powyższy pakiet Veeam pozwala na przywrócenie sprawnego działania dowolnej aplikacji w ciągu zaledwie kilku minut. Dane odzyskiwane są szybko oraz ze stuprocentową pewnością, do tego wykorzystywany jest cały ich potencjał.

Veeam posiada w swojej ofercie o wiele więcej różnorodnych produktów, które znajdą zastosowanie w bardzo wielu firmach, niezależnie od ich wielkości oraz trybu pracy.

Każdy administrator sieci z pewnością doceni pewność posiadania zabezpieczeń chroniących przed utratą danych oraz pozwalających na stuprocentowe wykorzystanie potencjału posiadanych rozwiązań sieciowych. Klienci na pewno będą zachwyceni zwiększonymi możliwościami oraz jakością usług oferowanych przez pakiet Veeam. Zachęcamy Państwa do zwrócenia uwagi na szeroki asortyment produktów tej marki dostępnych na stronie thomas it.

Thomas it w swoim asortymencie posiada wiele najróżniejszych produktów firmy Veeam, które mogą być wykorzystywane w przedsiębiorstwach różnej wielkości i spełniać inne funkcje. Jesteśmy pewni, że z bogatej oferty będą Państwo w stanie wybrać coś dla siebie i swojego przedsiębiorstwa. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z wyborem urządzenia, gorąco polecamy konsultacje z pracownikami thomas it, którzy zawsze chętnie udzielą Państwu porad.

Podziel się tym postem

Zostaw komentarz

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.