Back-UPS CS - stanowi zapasowe zasilanie akumulatorowe z ochroną przeciwprzepięciową stworzoną z myślą o elektronice i komputerach. Można nim sterować za pośrednictwem portu szeregowego lub przez port USB.

Cechą charakterystyczną dla Back-UPS CS jest to aby zabezpieczyć gniazdo zasilające z podtrzymaniem akumulatorowym i dostarczyć nam zasilania w momentach kiedy są przerwy w jego dostawie. Back-UPS CS jest bardzo prosty w serwisowaniu, a dzięki okresowemu autotestowi akumulatora szybko dowiadujemy się o awariach przez co możemy szybko wdrożyć kroki w celu ich zapobiegania. W zestawie otrzymujemy oprogramowanie PowerChute Personal Edition.

Back-UPS CS to w swojej klasie najbardziej produktywny UPS, który chroni nasze systemy komputerowe w środowisku pracy. Wielokrotnie przetestowane i obdarzone dużym zaufaniem wśród ludzi oprogramowanie samoczynnie odcina nasz system komputerowy w momencie przedłużającej się przerwy w dostępie do zasilania. Dodatkowe opcje w jakie wyposażony jest Back -UPS CS takie jak na przykład alarmy dźwiękowe, kontrolki LED czynią z tego urządzenia skrojone na miarę rozwiązanie dla firm, które starają się by utrzymywać ciągłość pracy i optymalne wyniki.

Ponadto dzięki funkcji filtrowania napięcia, nie musimy się obawiać burz i innych wyładowań atmosferycznych bo nasze urządzenie jest przed tym chronione.

Chcąc lepiej poznać najbardziej niezawodnego UPSa warto przejrzeć te produkty:


Jesteś w kategorii Back-UPS CS
Przeglądasz 1 - 2 z 2 produktów
BK325I
APC BACK-UPS CS 325VA 230V W/O SW
Cena netto 237,13 zł
Cena brutto 291,67 zł
APC Back-UPS CS 650VA, 230V X545
Cena netto 641,78 zł
Cena brutto 789,39 zł