SERWERY HP PROLIANT GEN9
RABAT NAWET DO 50%
Zobacz
SPRZĘT SIECIOWY HP PROCURVE
TERAZ W NAJLEPSZYCH CENACH
Zobacz
APC
APC Smart-UPS XL 3000VA 230V Tower/Rack Convertible
promocja 19%

APC Smart-UPS XL 3000VA 230V Tower/Rack Convertible

Cena SRP: 7 538,13 zł
Cena netto: 6 105,88 zł
APC Smart-UPS X 1500VA Rack/Tower LCD 230V with Network Card
promocja 19%

APC Smart-UPS X 1500VA Rack/Tower LCD 230V with Network Card

Cena SRP: 5 922,81 zł
Cena netto: 4 797,48 zł
APC Smart-UPS RT 3000VA 230V
promocja 17%

APC Smart-UPS RT 3000VA 230V

Cena SRP: 8 938,06 zł
Cena netto: 7 430,48 zł
Cisco
802.11a/g/n Standalone AP, Ext Ant, E Reg Domain
promocja 52%

802.11a/g/n Standalone AP, Ext Ant, E Reg Domain

Cena SRP: 3 046,76 zł
Cena netto: 1 462,44 zł
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
promocja 47%

1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

Cena SRP: 1 916,20 zł
Cena netto: 1 015,59 zł
Catalyst 2960S 48 GigE, 4 x SFP LAN Base
promocja 55%

Catalyst 2960S 48 GigE, 4 x SFP LAN Base

Cena SRP: 16 076,92 zł
Cena netto: 7 273,86 zł
HP
HP LTO5 Ultrium 3TB RW Data Tape
promocja 8%

HP LTO5 Ultrium 3TB RW Data Tape

Cena SRP: 161,96 zł
Cena netto: 149,00 zł
HP 2920-48G-POE+ Switch
promocja 54%

HP 2920-48G-POE+ Switch

Cena SRP: 14 899,64 zł
Cena netto: 6 892,00 zł
HP 900GB 6G SAS 10K 2.5in DP ENT HDD
promocja 63%

HP 900GB 6G SAS 10K 2.5in DP ENT HDD

Cena SRP: 3 575,23 zł
Cena netto: 1 336,14 zł
IBM
TopSeller x3650 M5, Xeon 8C E5-2640v3 90W 2.6GHz/1866MHz/20MB, 1x16GB, O/Bay HS 2.5in SATA/SAS, SR M
promocja 10%

TopSeller x3650 M5, Xeon 8C E5-2640v3 90W 2.6GHz/1866MHz/20MB, 1x16GB, O/Bay HS 2.5in SATA/SAS, SR M

Cena SRP: 12 668,36 zł
Cena netto: 11 401,52 zł
500GB 7.2K 6Gbps NL SATA 3.5in G2HS HDD
promocja 17%

500GB 7.2K 6Gbps NL SATA 3.5in G2HS HDD

Cena SRP: 706,43 zł
Cena netto: 583,19 zł
900GB 2.5In 10K rpm 6Gb SAS HDD
promocja 50%

900GB 2.5In 10K rpm 6Gb SAS HDD

Cena SRP: 2 485,43 zł
Cena netto: 1 237,46 zł
Juniper
SRX services gateway 220 with 8 x GE ports, 2xmini-PIM slots, 2GB DRAM and 2GB CF. External power su
promocja 55%

SRX services gateway 220 with 8 x GE ports, 2xmini-PIM slots, 2GB DRAM and 2GB CF. External power su

Cena SRP: 8 427,45 zł
Cena netto: 3 792,35 zł
SSG 140 System, 256 MB memory, 0 PIM cards, AC power
promocja 60%

SSG 140 System, 256 MB memory, 0 PIM cards, AC power

Cena SRP: 10 347,48 zł
Cena netto: 4 138,99 zł
SRX services gateway 240 with 16 x GE ports, 4xmini-PIM slots, 2 GB DRAM and 2 GB FLASH. Integrated
promocja 55%

SRX services gateway 240 with 16 x GE ports, 4xmini-PIM slots, 2 GB DRAM and 2 GB FLASH. Integrated

Cena SRP: 11 493,37 zł
Cena netto: 5 172,02 zł
Netgear
1PT 11N DUAL BAND WIRELESS AP
promocja 28%

1PT 11N DUAL BAND WIRELESS AP

Cena SRP: 1 686,26 zł
Cena netto: 1 211,04 zł
48PT GE SMART SWITCH
promocja 30%

48PT GE SMART SWITCH

Cena SRP: 2 012,01 zł
Cena netto: 1 408,41 zł
48G STACKABLE SMART SWITCH
promocja 30%

48G STACKABLE SMART SWITCH

Cena SRP: 3 947,37 zł
Cena netto: 2 763,16 zł
Lenovo
QLogic 16Gb FC Dual-port HBA
promocja 69%

QLogic 16Gb FC Dual-port HBA

Cena SRP: 9 963,25 zł
Cena netto: 3 054,02 zł
TopSeller x3650 M5, Xeon 8C E5-2640v3 90W 2.6GHz/1866MHz/20MB, 1x16GB, O/Bay HS 2.5in SATA/SAS, SR M
promocja 10%

TopSeller x3650 M5, Xeon 8C E5-2640v3 90W 2.6GHz/1866MHz/20MB, 1x16GB, O/Bay HS 2.5in SATA/SAS, SR M

Cena SRP: 12 668,36 zł
Cena netto: 11 401,52 zł
500GB 7.2K 6Gbps NL SATA 3.5in G2HS HDD
promocja 17%

500GB 7.2K 6Gbps NL SATA 3.5in G2HS HDD

Cena SRP: 706,43 zł
Cena netto: 583,19 zł
Poznaj firmę
Thomas IT jest dynamicznie rozwijającą się firmą, działającą na polskim rynku od 2010 roku. Swoim klientom zapewniamy szereg rozwiązań informatycznych. Specjalizujemy się w trzech obszarach:

Po pierwsze: dostarczamy wysokiej klasy sprzęt (sprzęt sieciowy, routery, serwery, switchy, zasilacze awaryjne).
Po drugie: oferujemy również wysokiej klasy oprogramowanie (Microsoft oraz Red Hat) w licencji odpowiadającej Państwa potrzebom.
Po trzecie: nasz zespół to grono specjalistów w swojej dziedzinie, którzy nie tylko zapewnią profesjonalne doradztwo, ale również szereg rozwiązań np. usługi serwerowe i te związane z siecią.

Swoim klientom chcemy dostarczać rozwiązania najwyższej jakości, dlatego stawiamy na renomowanych producentów sprzętu informatycznego. W naszej ofercie można znaleźć serwery HP Proliant, sprzęt sieciowy HP Procurve, routery Cisco, przełączniki Cisco, serwery IBM oraz zasilacze awaryjne APC czy Eaton.
Czytaj więcej

Newsletter

Produkt został dodany do koszyka